Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondolsz az MSZP országgyű...

Mit gondolsz az MSZP országgyűlési munkájáról a jelenlegi ciklusban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 20:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Csak bírálnak, de semmilyen jó javaslattal nem élnek és nem vesznek részt a munkában. Hiteltelen az egész.
2011. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Röviden és tömören: mijéről?????
2011. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%

Hiába van sokszor igazuk,a többség ellen nem tehetnek semmit. Abban pedig,hogy sem ők ,sem az LMP nem "alkotmányoz",teljes mértékben igazuk van.

Ez az alkotmány pártalkotmány,sem az érdekképviseletekkel,szakszervezetekkel stb. nem egyeztetnek. Ha az ellenzék részt venne benne,akkor is csak az kerülne bele,amit a Fidesz akar. De akkor a Fidesz külföld előtt hivatkozhatna arra,hogy ez több párti alkotmány.

Nem vagyok MSZP-párti,de most igazat adok nekik.

2011. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 bumbi02 ***** válasza:
26%
én se vennék részt ilyenbe.. nem adnám a nevemet ilyenhez.. amúgy meg.. lásd a többi pártot.. volt már hogy valamit javasolt a Jobbik vagy az LMP és felcsillant a Fidesz szeme, hogy jajj de okosak vagytok, elfogadjuk? nalátjátok... valahol értem az MSZP-t, hiszen ők képviselik a választóikat, és a választóik is ellenzik az alkotmányozást (gondolom én)
2011. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Olyan nagymértékű vereségbe manőverezték bele magukat az elmúlt 8 év kormányzati politikájával, hogy most aztán tényleg semmi jelentősége nincs a "kormányzati munkájuknak". Nem kellett korábban volna ennyire elqrniuk. :)
2011. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Csak bírálnák, és bosszúhadjáratot folytatnak, na most ők visszaadják kamatostul, amit a Fidesz csinált velük.
2011. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes taktikát alkalmaznak, nem kockáztatják meg, hogy valaki is hibát találjon a munkájukban, ezért nem is végeznek semmiféle munkát.

Helyette kritizálnak, bírálnak, "fogást keresnek" a Fideszen.

Igazi ellendrukker csapat, alig várják, hogy valami ne sikerüljön, és akkor lehet ezen lovagolni.

2011. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 BlackSword ***** válasza:
20%
Én sem aszisztálnék ennek a hazaáruló kormány egyetlen büfizéséhez sem... Eddig több kárt csináltak, mint hasznot... Ja igaz, eddig csak kárt csináltak...
2011. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
nem kötelező bejárni meg dolgozni, csak akkor a fizetést se vegyék fel!
2011. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Az MSZP rendesen levizsgázott. Csak magatehetetlen nyugdíjasok szavaztak rájuk, de szerencsére közülük is soknak megjött az esze.

A jelenlegi ciklusban hátráltató tevékenységet folytatnak.

Tömören: Az MSZP elüti magát és nem dudál.

2011. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!