Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a GYK-s válaszokból és...

Ha a GYK-s válaszokból és kérdésekből indulunk ki, akkor a Fideszt Dunába lőtték volna?

Figyelt kérdés
nekem baromi furcsa ez a GYK! Itt vagy divatból lettek ellenzékiek, vagy nem tom mivan, mert az itteni válaszok és kérdésekből csak úgy süt a Fidesz utálat! Akkor hogy lett meg a 2/3-ad?! :D
2010. dec. 23. 17:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

18:13


Ilyen pát nem lesz a büdös életben se. Nem lenne se életképes, se szükséges. Senki nem szavazna rá. (úgy értem: nem kerülne be)

2010. dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Baromira mindegy, hogy 2/3-ról vagy 53%-ról beszélsz, és hogy a választási törvények miatt lett ennyi. Ha körzetenként lenne egy képviselő és 386 helyett 176 képvisel ülne a parlamentben, akkor nem 2/3, hanem 9/10 lenne a Fidesznek. Még örülhetsz is. A lényeg, hogy akik elküldték a jó k...va annyukba a MSZP-t azok most vagy nem kommentelnek már, vagy egyszerűen ilyen kétszínű a magyar ember, hogy 1 hónap után sem találta a sült galambot, akkor szapulni kezdi ezt is. Én ez utóbbira tippelek. 1,01 az odds.
2010. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló, hogy a felelős(v. felelőtlen) kormányt kell kritizálni ők lopják az emberek pénzét.Gyk inkább jobbikosok kérdések voltak sokan.

Soha sincs

megfelelő párt 8M választó polgár nagyon különbözik.

Mindig a legkevésbé rosszra kell szavazni, egyetértek azzal, hogy ez rossz kifogás. Vannak kis pártok is ha nagy párt nem tesz semmit a kicsire kell szavazni.

Aki nem ment el szavazni az nem tartotta veszélyesnek fidesz 2/3-ot, a választási rendszer pedig ismert volt.


A fidesz nagyon kevés embert vert át. Tudtuk ki O.V.(volt már egyszer 4évig)

Sőt választás előtt kimondta nem tiszteli a magyar alkotmányt.

A fideszesek otthon ülve és elégedetten nevetgélnek a sok aggodó "komcsin". És úgy gondolják az Mszmp-nek lehetett mi miért nem lehetünk több 10 évig hatalmon?

Szerintem a fidesz imádat töretlen, csak csupán néhány nem fideszes hangosabb a korábbinál. Én a sok jobbikost "hiányolom".

2010. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%

Egyszerű a válasz. Bejelentkezik a paraszt az oldalra, feltesz egy kérdést, hogy lehetek-e terhes..., aztán mit főzzek vacsorára..., miért nem fogyok, mikor nem is eszek..., miér nincs barátnőm... (zárkózott vagyok és utálom az embereket) és ezt követően eltátja a száját a szebb jövő érdekében. És csodával határos módon nem történik semmi.

Ki a hibás? Na, ki? Hát a kormány!

2010. dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
6%

Előttem szóló :

Mintha a munkatársamat hallottam volna.Ő is pontosan ilyen, ha valami gond van mindjárt a Fidesz a hibás.Szegénynek Fidesz-fóbiája van, ami nem is csoda mert az apja tanácselnök volt anno.Innen ered az agymosás.

2010. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!