Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz képviselői és az...

A Fidesz képviselői és az állami cégek alkalmazottjai maradhatnak MNYP tagok?

Figyelt kérdés
Vajon kirúgják azt aki nem adja önként a megtakarítását?
2010. dec. 28. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bárki maradhat, csak nyilatkoznia kell. És nem rúgják ki.
2010. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én gyanítom, hogy annak, aki állami alkalmazásban dolgozik, rezeg a léc... Kíváncsi lennék én is olyan ember válaszára, aki "tűzközelben" van, hogy ők hogy gondolják ezt.
2010. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én állami alkalmazásban tolom. De a legmesszebbmenőkig lefosom mit akar a fidesz. Viszont én amúgyis vissza akarok lépni, mert anno ezt a magánszart csak rámkényszerítették.
2010. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"magánszart csak rámkényszerítették."

Csak az államival jobban fogsz járni?

Örülsz ha majd kapsz nyugdíjat. Sok az tuti nem lesz. ezek miatt is ki kell menni.

2010. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Na hát ez az. Amikor a magán-nyugdíjpénztári tagságot kötelezővé tette a vörös-kék rablóbanda, akkor senki nem rinyált. Most meg nem kötelező kilépni onnan, csak ésszerű. És most mégis mindenki rinyál.

Egyébként maradhatnak, miért ne maradhatnának? Más kérdés, hogy ha olyan munkahelyed van, ahol párthű a főnök, akkor ne csodálkozz, ha a legközelebbi leépítésnél te is sorra kerülsz.

2010. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves 19:19, így könnyű leszarni a Fideszt, ha pont nem akarsz mást, mint amit ők...
2010. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Csak az államival jobban fogsz járni?"


Ilyet hol írtam? Nem azért akarok átlépni, hogy jobban járjak, hanem hogy egy ökörséggel kevesebb legyen a nyakamon.

2010. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Amikor a magán-nyugdíjpénztári tagságot kötelezővé tette a vörös-kék rablóbanda, akkor senki nem rinyált."


Dehogynem baxmeg, csak akkor még nem volt netem. Akkor rinyáltam csak igazán, hogy dögöltek volna meg!

2010. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"hanem hogy egy ökörséggel kevesebb legyen a nyakamon."

Miért kenne ökörség. Ökörség az öngondoskodás? Miben más ez mint az önkéntes nyugdíj? Mindig azzal jönnek, hogy ezt majd ellopják. Miért azt nem lehet?

2010. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak az akkori pályakezdőknek volt kötelező belépni. Nekem, aki akkor már évek óta dolgoztam, nem. Mégis azt gondoltam, ez egy jó dolog, ki tudja, mi lesz nyugdíjas éveimre. Ezt most is így gondolom.
2010. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!