Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi van a Jobbikkal?

Mi van a Jobbikkal?

Figyelt kérdés
nagyon csendben vannak...
2011. febr. 14. 21:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"a jobbik köszöni szépen jól van most is címlapra került a gárda mellény kapcsán és hogy hülyét csinált az mszp ből hogy mennyire nem tudtak az ügyben elérni semmit, pedig rendőrt is hívattak :)"

Jó oké, ez tény! De a marketingfogáson kívül, ez mire volt jó?

2011. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

"Jó oké, ez tény! De a marketingfogáson kívül, ez mire volt jó?"


pont erre figyelem felhívás stb

ez nyilván arra lett válaszolva hogy a kérdező szerint:


"nagyon csendben vannak..."


szerintem ezzel ez lett megcáfolva...


hogy mi volt az érdemi lépés amit letettek az asztalra ahhoz meg kell hallgatni a beszédeket

és igen egyáltalán nem volt "rasszista" mint ahogy az mszp rögtön nyilasozott


a tisztességes magyar cigányoknak béke jobbot nyújt a jobbik és támogatja őket

ugyanakkor elvárásokat kötelességeket is mondott Vona


mindenki döntse el maga kinek hisz kinek nem a kérdés nem erről szól

de szerintem ez ezzel meg lett cáfolva hogy csendben vannak (talán még az is hogy "rasszisták" lennének)

2011. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
24%

Mi van a jobbikkal? Rövid válasz: Gáz.


Hogy a problémákat látják, és kimondják, attól még megoldásuk, egész életfelfogásuk, valamint az az eszmerendszer, amire alapoznak, egy történelemben megbukott ,emberiség által már szemétdombra ítélt haraggal, esztelenséggel telt, indulatokon, legprimitívebb emberi "érzelmeken2 alapuló tumor, egy épeszű, modern demokratikus, vagy ahhoz hasonló társadalomban is.

2011. febr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%

"Mi van a jobbikkal? Rövid válasz: Gáz.


Hogy a problémákat látják, és kimondják, attól még megoldásuk, egész életfelfogásuk, valamint az az eszmerendszer, amire alapoznak, egy történelemben megbukott ,emberiség által már szemétdombra ítélt haraggal, esztelenséggel telt, indulatokon, legprimitívebb emberi "érzelmeken2 alapuló tumor, egy épeszű, modern demokratikus, vagy ahhoz hasonló társadalomban is."


ez mind szép és jó

de a "modern demokratikus társadalomban" ahogy te fogalmazol a gyerekekből nem lesznek primitív gyilkosok

akik 2 ezer Ft ért legyilkolnak másokat

vagy azzal szórakoznak hogy lekapcsolják az áramot a házban


és végre valaki látja és kimondja a problémákat azért mondják ki mert más nem teszi meg


tehát a modernnek semmiképpen nem nevezhető társadalmunk egyáltalán nem működik olajozottan demokratikusan

és légy szíves az utópisztikus hozzászólásaidtól kímélj minket

2011. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"és légy szíves az utópisztikus hozzászólásaidtól kímélj minket"


hehe ez jó volt :D

teljesen igaz a válaszoló egy kicsit elemelkedett a földtől

2011. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Egy vallási fanatikussal álltok szemben, vigyázzatok mit írtok róla. Volt szerencsém egy-két írásához már. Ő egy Isteni lény.
2011. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Egy vallási fanatikussal álltok szemben, vigyázzatok mit írtok róla. Volt szerencsém egy-két írásához már. Ő egy Isteni lény."


?

2011. febr. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ez érződik ki az írásaiból. Persze ezt csak hiszi magáról. Sosem tér vissza ugyanarra a kérdésre, mint egy átutazó.
2011. febr. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Átutazó 77-nek!!


Kíváncsi lennék kedves barátom,hogy te hol és milyen körülmények közt élsz?? Láttál-e már élő cigányt,vagy hordába verődve terrorizálni időset,fiatalt.Kívánom neked csak 1 teszt erejéig hogy költözzön mellétek pár"roma" család purdéstól-lovaskocsistól!! És ne gyere nekem a tv-ben mutogatott 1-2 díszpinttyel meg azzal hogy rasszista vagyok,mert én úgy érzem a földön élek nem 1 olyan fantazmagóriában mint te ahogy az írásaidból kitűnik.

2011. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Egy vallási fanatikussal álltok szemben, vigyázzatok mit írtok róla. Volt szerencsém egy-két írásához már. Ő egy Isteni lény.


Olyant egy cikkhez írtam, a halál utáni dolgokról.


Nem a fellegekben élek, a liberalizmust se mtartom jó megoldásnak, ahogy írtátok, milyen elfajzott kölkek vannak. De a totál diktatórikus dolgokat sem, főleg, ha olyan emberek akarnak uralkodni, akik lelkileg nem stabilak, háborognak, hőzöngenek. Rengeteg felháborító dolog volt előző években is, évtizedekben is, évezredekben is. Szerintem sosem lesz jó megoldás, de erre kell törekedni, de azt nem ilyen stílusban. Cigányokról meg, van 1-2 ismerősöm , aki cigány, és jóbarátom volt, csak időben, térben eltávolodtunk. olyan is volt, aki hőzőngött. De pl engem fehérek átvertek páran, "jóbarátok".... pár millával. 3-an is. Nem lehet általánosítani, esetenként kell ítélni!

Az megint más, hogy agyon van hallgatva, hogy olyan körülmények közt, legtöbben ezt tanulják, erre szocializálódnak, de nézd, mennyi mocskos gazdag gennyes politikus lop, és nem tyúkot, hanem milliárdokat!


Ja, tényleg írtam mégegy "Istenis" hozzászólást, a királyság visszaállítós kérdéshez. Ott kb felvázolom, Isten hogy képzelte a földi társadalmat, míg az emberi önzés, lázadás, hatalomvágy, kapzsiság, ettől azonnal el nem tért. Ott írok róla, mi lenne az ideális, csak mi emberek erre nem vagyunk képesek, meert álltalában a nyugodt többséget, pár hataloméhes, izgága, mániákus, vagy rabló kisebbség mindig leuralja, mert a farkasok, vadállatok kerülnek mindig hatalomra, ők törnek mindíg az élre. Néha fellázad ez ellen a nép, ha már nagyon nyúzzák, és ez helyes! Az is, ha ilyenekre felhívják az emberek figyelmét, kirázzák a rezignáltságból, csak ne hőzöngők legyenek, mert aki nem bír az indulatain uralkodni, azt a legveszélyesebb hatalom közelébe küldeni!!!

2011. febr. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!