Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az lmp-nek elege van abból,...

Az lmp-nek elege van abból, hogy az szdsz-hez hasonlítják? Jogos a felháborodásuk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Nincs lényegi különbség az LMP és az SZDSZ között.Az LMP betölti a megdöglött SZDSZ után keletkezett politikai űrt.


A szavazótáboruk között nagy az átfedés,mindkettő egy pesti rétegpárt.


[link]


Politikájuk nagyjából ugyanaz leszámítva az LMP zöld porhintését és balos gazdaságszemléletét(Az SZDSZ is csak szavakban volt gazdaságilag jobbos,igazából az MSZP szekértolója volt ezen a téren is)


Ami lényeges különbség,hogy az LMP-nek nem sikerült maga mellé állítania az egykori SZDSZ szponzorhátterét és szakmai értelmiségét.Így az egykori SZDSZ-nél felkészületlenebb és csóróbb párttal kell megelégednie a liberális tábornak.

2011. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a kifejtést :)

Van ebben is igazság, de arra mit bögsz,hogy az lmp-t inkább a fiatalabbak támogatják, és nem magyarellenes párt?

2011. márc. 21. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
A LuMPenpárt a zavaros zöld blablát leszámítva teljesen ugyanazt a szélsőséges liberális nézetrendszert nyomatja, amit az SZDSZ, s csak a belpesti, életidegen betondzsungellakók szavaznak rájuk a zsinagóga árnyékából. Magyarellenességét legutóbb is bizonyította, amikor a kifosztott és terrorizált idős magyarokkal szemben a bűnöző cigányok "jogai" mellett emelte fel a szavát.
2011. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

Jogos! Ugyanis az előttem szóló kurucinfón szocializálódott idióták nem igazán szoktak meggyőződni az általuk olvasott dolgot hitelességéről én viszont igen. Az LMP se személyileg, se politikai szempontból nem egyezik meg a volt szdsz-szel.

Az LMP egy bázisdemokratikus párt, programjában az európai zöld pártokhoz hasonlítható, tulajdonképpen csak emberi jogi értelemben liberális. Olvass egy kicsit utánuk, és megtudod....

Az első az szdsz programja:

[link]

Ez az LMP programja:

[link]


[link]

2011. márc. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne programokat másolgass tévédroid, hanem a tetteket, a cselekedeteket nézd! Ígérgetés és tettek között ég és föld a különbség, de téged úgy látom bepalizott a fősodratú média.
2011. márc. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizony bepalizott a mainstream média. Így jártam.... Ha a pártok programjait is figyelembe vennéd, bár ehhez az kellene, hogy elolvasd és értelmezd (ehhez viszont szükséges lenne egy kis szellemi tőke) akkor sose szavaznál a jobbikra .... Én úgy gondolom, míg nincs érdemi beleszólásuk az ellenzéki pártoknak a parlamenti munkába kár a tetteken rágódni, gyakorlatilag nem tett még egyik se semmit.

Tulajdonképpen mi számít a média fősodrának? Egyáltalán honnan tudod, hogy én honnan informálódok? Konzultáltál Kubatovval az ügyben? Vagy neked minden mainstrem média ami nem kuruc.info? Kicsit nézz utána a kurucos híreknek mik a források honnan szerzik az infokat, az első 5 perben meg tudnád cáfolni a híreik nagy részét. Én csak azt látom, hogy az LMP ellen más érv nem szól kizárólag az, hogy mer zsidók, és mer világuralomra törnek a Soros György vezetésével mivel ő pénzeli őket. De ha a Soros áll az LMP mögött, akkor miért akarják bevezetni az LMP-sek a spekulációs adót?

2011. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"gérgetés és tettek között ég és föld a különbség, de téged úgy látom bepalizott a fősodratú média."


Az a baj veled, hogy minden második szavadat a "nem fősodratú" kuruc infóról vetted! Na akkor kit is paliztak be?

Az LMP és az SZDSZ között a leglényegesebb különbség, hogy az SZDSZ neoliberális gazdaságpolitikát akart,az LMP pedig nem. Ez a lényeges, ugyanis a többi nem annyira fontos szempont. Persze akinek ókonzervatív a világképe az rögtön igyekszik sátánnak beállítani az LMP-t Ez ellen nem lehet mit tenni, elveszett emberek.

2011. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!