Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igazuk van? Jogos a felháborod...

Igazuk van? Jogos a felháborodásuk?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés nem ide illik, de itt láttam hogy általában hasznos válaszokat adtok, szóval légyszíves ne szedjétek le!Először is ez az ügy a sulihoz kapcsolódik.Én Facebookon kiírtam valamit egy személyről, de azt a személyt(akit nem akartam hogy meglássa) letiltottam, de megtudta hogy mit írtam.Jogosan van felháborodva?Mert én letiltottam szóval ha úgy vesszük NEM rá tartozik.Mindenkinek meg van a maga véleménye. (és most már tudom hogy nem Facebookon kellett volna közzétenni) Szóval most jogos a felháborodás??Még annak ellenére is hogy letiltottam: magyarul nem rá tartozik?
2011. okt. 12. 19:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Igen jogos a felhàborodàsuk, attól függetlenül, hogy letiltottad. A személyérõl irtàl ki valamit.
2011. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

De rátartozik mert róla van szó és a háta mögött írtál k róla valamit.

Én is fel lennék háborodva/meg lennék sértődve és szerintem te is,fordított helyzetben.

2011. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 bánomisén ***** válasza:
94%

Attól, hogy te letiltottad, még tartozhat rá. Ha olyasmit írtál róla, ami rá rossz fényt vet, jogosan haragszik. Én is haragudnék.

Képzeld magad az ő helyébe. Valaki letilt téged, hogy ne lásd, hogy nyilvánosan mocskol, de valaki ezt elmondaná neked. Örülnél vagy haragudnál?

2011. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
92%
hát szerintem meg épp az, h rátartozik...a bajod van vele ne közösségi oldalakon oszd meg a háta mögött, ... 2-3-4 száz embernek, hanem beszéld ezt meg vele személyesen. Szerintem jogos a részéről a felháborodás.
2011. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Rá tartozik, mert róla írtad! Jogosan háborog.Hogy szóban kit hogyan beszélsz ki, az a te dolgod.De a neten írásban van, és ott is marad.Tudod, ami egyszer felkerült, az már nem jön le.
2011. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
miaz hogy nem rá tartozik?? o.O ha RÓLA írtad már hogyne tartozna RÁ ...
2011. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
hát valójában nem barátnő akiről írtam..szóval engem nem nagyon érdekelne.sőt.
2011. okt. 12. 19:32
 8/20 A kérdező kommentje:
jó az igaz hogy jogosan háborog, de ahhoz nincsen joga hogy ezt emlegesse.Nem?? mert letiltottam és az ok hogy ideges.de az nem hogy ezzel jön.mert hogy ha úgy írom ki hogy nincs letiltva akkor meg is értem.de így..
2011. okt. 12. 19:35
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként attól is függ, hogy mit irtàl ki róla.Ha dicsérted az elmegy, de ha szidtad vagy ilyesmi, ezért még fel is jelenthet.
2011. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Nagyonis rá tartozik mert róla írtál! És azért ez egy elég aljas húzás, hogy a háta mögött beszéled ki! Ha bajod van vele mond a szemébe!
2011. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!