Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha ennyi embert veszít a...

Ha ennyi embert veszít a Fidesz, akkor vajon kire fognak szavazni a bizonytalanok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 15. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Ez a kormányzás legkritikusabb szakasza, még egy ideig fogyni fog, aztán vagy visszaáramlik egy része, vagy átszavaz máshova. Amúgy szerintem fognak jönni új pártok, például Szili Szociális Uniója még jobboldali létemre is szimpatikus.
2011. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez a tendencia tovább folyik, akkor szerintem 100% hogy jön egy új párt. De szerintem korán van még, 2004-ig akár kiderülhet, hogy tényleg jók az intézkedések.
2011. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
A fideszre biztos hogy nem.
2011. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A nyugdíjas réteget valószínűleg elvesztik (

"Szili Szociális Uniója még jobboldali létemre is szimpatikus."


Sziliről bebizonyosodott, hogy kollaborál velük, őt csak a hatalom érdekli semmi más. MSZP-s múlttal, Fidesznek nyalok? na neeee

2011. ápr. 15. 18:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocs a nyugdíjasoshoz a link lemaradt: [link]
2011. ápr. 15. 18:50
 6/10 bumbi02 ***** válasza:
95%

szerintem 2014be az embereket annyira depolitizálja a mostani elkeseredés (hogy a Fidesz se a megváltó) hogy nem mennek el szavazni már sokan


vagy pedig megint nagy lesz a részvétel hogy a Fideszt elküldjék. De 14be még lesz támogatottsága, ergo szeirntem az első eset fordul elő.

2011. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A bizonytalanok mindig arra szavaznak aki nekik a legtöbbet ígéri...
2011. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"A bizonytalanok mindig arra szavaznak aki nekik a legtöbbet ígéri..."


Akkor erre én vagyok az élő ellenpélda. Nekem ne ígérjen senki semmit, ígérettel már tele van a padlás. Tervvel, ötletekkel álljon elő és az ezekhez szükséges (mind gazdasági, mind társadalmi) költségekkel.

2011. ápr. 15. 23:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Tervnek és ötletnek akkor van értelme, ha végrehajtják. Addig csak ígéretek.
2011. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jobbik POWA
2011. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!