Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Egyetértesz Heller Ágnes...

Egyetértesz Heller Ágnes mélyen tisztelt, világhírű filozófusunkkal?

2011. ápr. 15. 18:41
1 2 3
 11/24 krameri ***** válasza:
53%

[link]

Ezek után egyetértesz Heller Ágnes mélyen tisztelt világhírű filozófusunkkal???

Szerinted se lőttek meg senkit? Nem kínoztak meg senkit??

Pártatlanul, ti vakok vagytok, hogy elhiszitek ezt? Az Európai Parlamentben ilyen nyilvánvalóan hazudott, árulta el a magyarokat, azt a több százezer embert, akiket igenis megkínoztak, rájuk lőttek, akik békésen mentek haza a nagygyűlésről, és ti ezek után ezt a nőt még mélyentisztelitek, és a mi filozófusUNKnak nevezitek??

2011. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 15. 19:44
 13/24 A kérdező kommentje:
Mindig is egy ingyenélő volt, nyalt a hatalomnak, és kihasználta zsidóságát, én semmibe nem nézem, egy banya.
2011. ápr. 15. 19:45
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
nemnéztem meg a videót mert tudom h ez a nó hlye
2011. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%

"Szerinted se lőttek meg senkit"


Tudod kisbarátom ordít hogy nem voltál katona. Mivel fogalmad nincs mi az tüntetőkre lőni.Elmagyarázom tüntető tömegre lőni azt jelenti hogy éles lőszerrel lőni, a gumilövedék nem éles lőszer!Ezen az alapon azt is lehetett volna állítani hogy gránátokat hajítottak a tömegbe mert könnygázgránátot használtak.Az már potomság hogy a csőcselék támadt a rendőrökre és nem megfordítva.Mikor külföldön elterjedt a tömegre lövés ott azt hitték hogy éles lőszerrel tették ezt tagadta Heller, teljesen jogosan.

2011. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
54%

"azt a több százezer embert, akiket igenis megkínoztak"


Mi?

2011. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
61%
aki másképp válaszolt az vagy retard vagy agymosott vagy lefizették. sajnos tudom h mennyi a nyugdíja egy párttagnak. sose fog egy munkás annak az életszínvonalnak közelébe sem érni
2011. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
61%

"Ha nem tette volna akkor nem lennének hidak metrók iskolák gyárak és éhendöglenénk!"


Nem tudok róla, hogy Heller metrót, iskolákat (leszámítva a Lukács-félét, amiben nem volt köszönet), hidakat, gyárakat épített volna.

Nem szoktam zsidózni. De azért az tényleg visszatetsző, hogy mindig a mögé bújik, hogy zsidó származású és liberális értékrendet vall. Ettől még nem lesz feddhetetlen.

2011. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"azt a több százezer embert, akiket igenis megkínoztak,"


Azért nem kell túlozni.

2011. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Dick Esmen ***** válasza:
93%

[link]

Az állampárt 1973-ban Kis János, Hegedűs András, Heller Ágnes, Márkus György, Márkus Mária, Bence György és Vajda Mihály ellen lépett fel antimarxista nézeteik miatt.


A szemét kommancs!

2011. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!