Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán Viktort miért tartják...

Orbán Viktort miért tartják nagyon sokan hazaárulónak? Mi a legnagyobb bűne?

Figyelt kérdés

Én nem látok nagy bűnöket amiket itt felsorolnak. Azt hiszem az egyetlen "bűne" hogy nem tud mit kezdeni a válság következményeivel és az előző kormány mulasztásaival.

És mert az embereknek emiatt egyre kevesebb a fizetése stb... rábiggyesztenek egy csomó olyan jelzőt ami szerintem nem igaz.

Nem épít ki diktatúrát mert az EU azonnal kicsapná ,a médiatörvénnyel korlátolni akarta az ellenséges propagandát (kuruc.info) ,mert az emberek egyre vonzódnak a szélsőjobbhoz.

Ez az én véleményem és szeretném ha ezt a válaszolók tiszteletben tartanák ,viszont minden fajta véleményre kiváncsi vagyok.


2011. ápr. 16. 21:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
60%

Kedves A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:46


Vót alapja biza' hogy én aztat írtam, mert ha nem hirdették ki azt az obligatiot a Magyar Közlönyben, akkor nem sok mindenrűl vitatkozhatunk, mert annak hatálya nincsen Magyarországon. Comprensibile? (Amúgy melyikben is van? Mintha nem kaptam volna választ, de már kérdőre lettem vonva, mivel nem érvelek, ugyanakkor érveltem, csak lehet nem tűnt fel, mert el voltál foglalva azzal, hogy támadj meg FankaDelit hallgasd, de többet nem akarok személyeskedni.)


A hibákrúl, azt gondolom, hogy a szerződés létrejöttének a hibája (itten most a iurisprudentia szférájában) nem pedig arra, hogy minek jönne ide az izraeli államfő ilyenekkel, há nincs neki jobb dóga. Ugyanis egy nemzetközi contractust az Országgyűlésnek kell elfogadni (még csak az sem helyes, hogy a képviselőknek- tudok adni olyan könyvet ami ezt elmagyarázza, nekem erre nincs időm), nem azoknak, akiket a szerző leírt, mert annak nem lesz kötőereje, sőt még létre sem jön (alaki hiba). Legyen itt szemléltetésnek egy szerintem neked tetsző példa: ha Gyurcsány Ferenc és az egész MSZP és LMP frakció köt egy szerződést, hogy eladja Magyarországot az nem lesz érvényes, még az sem ha megszerzik a képviselők 2/3-ának a támogatását ehhez és mind aláírják, mert ilyen dolgokban az Országgyűlés, mint testület határoz, és nyilván pár embernek feltűnik a Parlamenti közvetítésben, hogy ezek ilyen dologról döntenek (remélhetőleg a közt. elnök nem írná alá, vagy az Alkotmánybíróság elkaszálná (régi hatáskör szerint), de ebbe nem kívánok belemenni). Értem még mint általános szerződési hiba, hogy a szerződés nem lehet jogellenes, mert ha az vóna, akkor semmis (nem gyün létre, érvénytelen). Ismét példával szemléltetem: ha egyik ismerősömmel kötök egy szerződést, hogy lopunk bármit és azt megfelezzük, utána ismerősöm nem tartja be ezt, és bírósághoz fordulok elhiszed-e, hogy nem az lesz a vége, hogy a bíróság kötelezi a szerződés teljesítésére. Így "6. A nemzeti irányultságú kisebb pártok, valamint civil szervezetek működésének ellenőrzése, korlátozása és megszüntetése." nem lehet tárgya kötelemnek. Ezért írtam, hogy ezt én nem nevezném szerződésnek, mert nem az. Az is egy dolog, hogy más államoknak ha megmutatják nekik körberöhögnek úgy, hogy be is pisilnek, de még egy joghallgató is elsírja magát kínjában. Az, hogy esetlegesen a felek így állapodnak meg abba direkt nem megyek bele, főleg ha az első részét nem sikerül az írásomnak felfogni, pedig törekedtem az érthető stílusra.


Egyébként én nem láttam ezt az állítólagos okmányt (szerintem nem is létezik), csak arra tudok hivatkozni, amit a metapédián láttam. Na és az alapján ez nem szerződés... Már a neve se stimmel.


Én várnék érveket...

2011. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
52%

Akik hazaárulóznak, azért teszik, mert véleményük szerint az ország eladósítása folyik itt már sok-sok éve. Így tehát mindenkinek, aki követeli az államadósság elengedését automatikusan hazaáruló mindenki, aki nem követeli.

Érdekes módon aki az említett csoporthoz tatozik az általában Jobbikos.

A válasz írója 49%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:48

A Jobbik IV Béla tervéből: 2. A terv elkészülte után haladéktalanul meg kell kezdeni a tárgyalásokat az ál-

lamadósság újratárgyalásáról, amelynek a különféle kimenetelei a következők lehet-

nek: átütemezés, néhány éves moratórium vagy részleges adósságleírás – illetve ezek

kombinációja. Amennyiben a tárgyalások megfeneklenek, úgy az adósság kedvezőbb

feltételű kiváltásáról tárgyalásokat kell indítani Kínával.


Tehát, ha az USA "vásárol fel" minket az baj, de ha Kína, akkor az nem? :)

2011. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
33%

Szerintem az a nagy baj, hogy az emberek felháborodtak a megszorítások miatt! Mindennek elmondják Orbánt...

De mindenki gondoljon bele egy kicsit. Nem lehet úgy törleszteni egy hatalmas adósságot, hogy csak kedvezményeket adnak.

2011. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Igen, akkor még a liberális eszmék vezették őket, de aztán változtattak a politikai elhelyezkedésükön, és lám, mi lett most, kettős állampolgárság, miegymás..."


A vér nem válik vízzé!

2011. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
És a Gyurcsányt miért?
2011. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az egyik legnagyobb bűne a sok-sok, az 1év alatt elkövetettekből; ESZTERGOMOT, 7-évig, tönkretevő fideszes Meggyes Tamás támogatása!

A megválasztott független Tétényit nem engedik dolgozni a fideszesek,-minél előbb választások kellenek !!!

Viktornak a Meggyes lesz a veszte,- ESZTERGOMBAN!!

2011. jún. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!