Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán Viktort miért tartják...

Orbán Viktort miért tartják nagyon sokan hazaárulónak? Mi a legnagyobb bűne?

Figyelt kérdés

Én nem látok nagy bűnöket amiket itt felsorolnak. Azt hiszem az egyetlen "bűne" hogy nem tud mit kezdeni a válság következményeivel és az előző kormány mulasztásaival.

És mert az embereknek emiatt egyre kevesebb a fizetése stb... rábiggyesztenek egy csomó olyan jelzőt ami szerintem nem igaz.

Nem épít ki diktatúrát mert az EU azonnal kicsapná ,a médiatörvénnyel korlátolni akarta az ellenséges propagandát (kuruc.info) ,mert az emberek egyre vonzódnak a szélsőjobbhoz.

Ez az én véleményem és szeretném ha ezt a válaszolók tiszteletben tartanák ,viszont minden fajta véleményre kiváncsi vagyok.


2011. ápr. 16. 21:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%

Nem az embereket szorítják meg? Aki ezt állítja,az hol él?

A gazdagokat valóban nem érintik a megszorítások,de az ország lakosságának többségét igen! Igaz,hogy nem megszorításoknak nevezik,hanem reformoknak.

Kíváncsi lessek,hogy 1-2 év múlva a most vele egyetértők véleménye mi lesz?

2011. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%
Például azért,mert olvasatlanul aláírta a lisszaboni szerződést,és azért,mert éppen aktívan részt vesz a rendszerváltás második elsikkasztásában.
2011. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%

"Például azért,mert olvasatlanul aláírta a lisszaboni szerződést,és azért,mert éppen aktívan részt vesz a rendszerváltás második elsikkasztásában."

Olvasatlanul? Ugyan már... Szerinted nem volt tisztában a tartalmával? XD Második elsikkasztás? Éljen a jobbikos pártszöveg!

2011. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
39%

"Na meséld el kiket szorítanak meg az embereken kívül.Továbbá legyél szíves közölni velem a biztató jeleket is."

Multik: áruházak, energiacégek, gyógyszergyártók, bankok stb.

Biztató jelek: egyszerű, egykulcsos adó gyerekkedvezménnyel, kivezetik a szuperbruttót, alacsony társasági adó, 150ezer közmunka, szigorított BTK., illetve az államadósság csökkentése mellett a beinduló gazdasági növekedés.

2011. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%

"Multik: áruházak, energiacégek, gyógyszergyártók, bankok stb."


Gratulálok!Ha neked lenne egy céged és azt mondanák,hogy mostantól amit eddig 100 Ft-ért tudtál előállítani az már csak 135-ért tudod akkor mit választanál?Lenyelnéd a különbözetet vagy ráterhelnéd a vásárlóidra?Na ugye!


"Biztató jelek: egyszerű, egykulcsos adó gyerekkedvezménnyel, kivezetik a szuperbruttót, alacsony társasági adó, 150ezer közmunka, szigorított BTK., illetve az államadósság csökkentése mellett a beinduló gazdasági növekedés."


Egykulcsos adó:Igen tényleg nagyon jó annak aki 300 ezer fölött keres.


Gyerekkedvezmény:Majdnem elfeledkeztem a családbarát kormányunkról aki mindig megáldotta családokat ami önmagába jó ,de én már csak heccből összeszámolnám,hogy kik vannak többen.Akinek gyerek van vagy akinek nincs.


Szuperbruttó:Ez igaz,aki 100 ezer forint felett keres az 1500 forinttal többet vihet haza,csak az a bökkenő,hogy aki 300-at keres az 80-90-el vihet haza többet.Na akkor 1,megint kinek kedvez jobban?2,miből lesz fizetve a különbözet?


Társasági adó: [link]


150 ezer közmunka:

Kíváncsi leszek a részvételre.Számoljunk csak.A segély amiért semmit nem kellett csinálni havi 28 ezer volt.Most majd kell napi 4 órát dolgozni és kapnak 32-35 ezret.


szigorított BTK:Mit szigorítottak?Ilyeneket még az MSZP is csinált nem egy nagy dolog.


"illetve az államadósság csökkentése mellett a beinduló gazdasági növekedés.":


Igen legfőképp,hogy külföldieknek adtunk el államkötvényeket amivel megint csak államadósság növekedés várható.

Egyáltalán milyen csökkenésről beszélsz?

2010 májusa óta emelkedik folyamatosan.

2011. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
36%

Egyetértek veled Kérdező abban, amiket felsorolsz.


Szerintem a Fidesz és Orbán legnagyobb bűne a balliberális oldal szemében az, hogy kétszer is le tudta őket győzni és elvette tőlük a kormányzást. Az MSZP és az SZDSZ szerint egyedül nekik van jogosultságuk Magyarország kormányzására. Ezért mindent elkövetnek Orbán lejáratása és ellehetetlenítése érdekében.


Amint hatalomra kerül a jobboldal, a szocik azonnal elkezdenek diktatúráról meg szélsőjobboldali veszélyről nyavíkolni. A kormányzáshoz persze nem értenek, csak mások lejáratásához, befeketítéséhez. 1990 óta ez a történet ismétlődik.

2011. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
76%
Bűne az van rengeteg, de ha konkrétan csak a hazaárulás bűntette érdekel azt már előttem leírták. Kiegészíteném még annyival, hogy a megválasztásakor Kínába utazott és felajánlotta a kínai államnak, több millió állampolgára befogadását amennyiben az államadósságunk egy részét a kínai kormány átvállalja. Gyakorlatilag ugyanazt ajánlotta fel, hogy ugyanúgy vásárolhatnak fel minket mint az USA -t.
2011. ápr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%
A legnagyobb bűne az volt amikor elfogadtatta a 16%-os adót és ezzel a kőgazdagokat segítette( nehogy már le keljen cserélni a X456-as bmw-t x43-ra). A győzelme után hagyta szabadon garázdálkodni a kutyáit( Kósa Ispánt és Szijjártó Bánt) ezzel legyengítve a Forintot és erősítve a svájci frankot. Sok családot a nyomorba döntött.Elvette a magánnyugdíjpénztári pénzeket és szabadon felhasználja például a BKV megsegítése az én pénzemből, aki vidéki és 3 évente egyszer megyek fel Pestre, de akkor is fizetnem kell érte, pedig az mi pénzünkből tartják életben. De lehetne sorolni egész álló nap. Ha pedig nem látod, hogy miért utálják, akkor vagy gazdag családba pottyantál bele, vagy még csipás a szemed és nem látsz.
2011. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
56%

Huh ez a Metapédiás eltitkolt szerződés... Gondolom a kedves szerzője nem sokat ért a nemzetközi joghoz vagy akár a kötelmihez. Csak egy választ várok és elhiszem ezt a hülyeséget. Mikor hirdették ki ezt az "eltitkolt szerződést" a Magyar Közlönyben?

Most külön nem részletezném, hogyha ez nem történt meg a fenekének a törölgetésén kívül mit csinálhat ezzel a papírral Izrael államfője, de a semmi közelében van jogi relevanciáját tekintve. Attól is megkímélem magam, hogy leírjam milyen hibákban szenved ez a szerződésnek nem nevezhető kitaláció.


A nyisd fel a szemed sem komoly érv, valami konkrét jól esne.


Félreértés ne essék nem rajongok Orbánért, de a hülyeséget sem szeretem.

2011. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szépen kérlek, ne kíméld meg attól, hogy leírd, milyen hibáktól hemzseg a Metapédiás cikk! Eddig csak annyi derült ki a hozzászólásodból, hogy "én vagyok az, aki szerint a cikk írója nem ért a nemzetközi joghoz; az egész egy hülyeség, kitaláció".

Érveket várnék...

2011. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!