Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Királyság vs. Pártrendszer?

Királyság vs. Pártrendszer?

Figyelt kérdés
Sokan úgy gondolják, hogy a pártrendszer megbukott, van aki királyságot kiállt, van akinek jó a mostani fölállás is. Ti mire cserélnétek, vagy maradnátok a mostani államformában?
2011. ápr. 20. 13:06
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: tegnap 16:35


Nem érdekel a Szent Korona tan. Sajnos már túllépett rajta az idő. Nem fogok egy tárgyat a jogfolytonosság egyedüli biztosítójának tekinteni.

ja és az lejött, hogy nem vagy a politikában jártas (már bocs), mert csak annyit tudtál érvelni a királyság mellett, hogy mindenki korrupt. Ez így baromi kevés. A királyságban is lenne korrupció. Elnyomásból meg talán még több is. Semmi garancia nincs rá, hogy jobb lenne egy királyságban.

Szerintem tudat alatt neked van szükséged egy vezetőre akit vakon követhetsz, nem az egész országnak. Amit írtál, hogy így is valaki (meg)vezet bennünket: De legalább megválasztják és nem kinevezi magát, továbbá nem születési alapon lesz belőle vezető. Tudod a XXI. században vagyunk.

2011. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Én a Szent Koronáról beszéltem, te a tanról, ami más. Miért kel gúnyolódni azzal, hogy "már bocs"? Én nem gúnyoltam senkit, és nem is akarok kigúnyolni. Azt nem tudhatja senki, hogy milyen lenne a következő rendszer, de azt mindenki érzi, hogy a mostani milyen.

Hidd el jobb lenne egy királyságban, vannak olyan dolgok, amelyekről nem tudsz, ez számomra kiderült az írásodból. Csak címszavakat említek: árnyékkormány, háttérhatalom, bilderberg, perez stb. Ezekről nem sok fogalmad lehet, nézz utána, sok hazsnos írást találsz a neten.

Láthatod, hogy az ország 4+ felé húz, akkor ki fogja őket össze? Ki vezeti a népet?

"Amit írtál, hogy így is valaki (meg)vezet bennünket: De legalább megválasztják és nem kinevezi magát, továbbá nem születési alapon lesz belőle vezető."

Nézd, nem mi választottuk . Nézd meg: Alex Jones - The Obama Deception, megérted, hogyan jutottunk el a mai helyzetbe. Nem mi választottuk őket, hanem a bankok. Erre az egyik bizonyíték, hogy kimondták a magyar pénzügyeket a MNB vezetői fogják kezelni, akik az európai bankrendszer tagjai. Tehát a magyar pénzügyeket az európai bankárok irányítják. Ők ültetik a székbe azt akit akarnak. De olvass, nézz utána, a google nagyon sok hasznos dolgot kiad.

2011. ápr. 21. 19:55
 23/43 anonim ***** válasza:

Látom egy újabb összeesküvés elmélet kreálót üdvözölhetek. Semmi alapja sincs annak amit mondasz. De szerintem írhatna itt bárki oldalakat, téged nem érdekelne. Egyébként az MNB elnökét Magyarország nevezi ki és nem bármelyik más Európai ország.


Azért kíváncsi lennék rá hogy honnan gondolod hogy királyság alatt jobb lenne??? Bár szerintem te mindentudó vagy.


Ha ennyire tettszik a királyság vagy monarchia mint államforma akkor menj nyugatra (Hollandia, spanyol, stb) ott jobban élnek az emberek, de nehogy azt hidd azért mert ott királyság van.

2011. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

"Én a Szent Koronáról beszéltem, te a tanról, ami más. Miért kel gúnyolódni azzal, hogy "már bocs"? Én nem gúnyoltam senkit, és nem is akarok kigúnyolni.


Legalább ne hátrálj ki az érvelésed mögül, mert ez így már szánalmas. Nem gúnyolódtam, pont azért tettem hozzá, hogy bocs.

"Hidd el jobb lenne egy királyságban, vannak olyan dolgok, amelyekről nem tudsz, ez számomra kiderült az írásodból."

Elárulnád mik azok? Mert ez így érvelésnek nulla és még sértő is.

Ja ezek a fogalmak. Nos, mint mondtam nem hiszek az összeesküvés-elméletekben. Még az is elképzelhető, hogy többet olvastam a témában, mint te. Gondolom a kurucról és társairól szerzed a mindennapi ismereteidet.

"Nem mi választottuk őket, hanem a bankok. "

Ez után a mondat után tényleg utoljára válaszoltam a kérdésedbe. Nem vagy komolyan vehető. Szervusz!

2011. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Az elmúlt években figyelemmel kísértem a politikát, és azt tapasztaltam, hogy mindegy mit tett a kormány, az ellenzék ellenkezett minden ellen, és sehova nem ment az ország. Most abban bízom, hogy megy valahova (remélhetőleg nem csődbe) mivel az ellenzéknek nincs lehetősége megakadályozni a kormánypártot, ellenben konstruktív ellenzékesdit játszhatnak, ha nagyon akarnak.
2011. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

20:32

Akkor mi szükség van a többi pártra?

2011. ápr. 22. 08:03
 27/43 anonim ***** válasza:
Hát a mostani hiszti helyett lehetnének konstruktívak, és segíthetnék javaslataikkal a kormánypártot.
2011. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Hány embert kérdeztek meg 1989-90-ben, hogy mi legyen az államforma? Így nehéz bármilyen demokráciáról beszélni.
2011. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.


És szerinted hány ember mondta volna a királyságot. Egyáltalán kit ültettek volna trónra??

2011. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

ma 13:22 hát 89-ben nagyon aludtak az emberek, szerintem senki nem gondolt királyságra, vagy másra.

Most ki lenne a király? Hallottam olyat, hogy állítólag van jelölt, de nem merik nyílvánosságra hozni, félnek, hogy megölik. Nem tudom ki lehet. Az biztos, hogy olyan, aki a jelenlegi médiában nem szerepel. Én snekit nem tudok mondani. Egyáltalán van olyan ember akire fel lehet nézni, és politikában jártas gazdasági szakember? Biztos van valahol.

2011. ápr. 22. 19:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!