Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik tv-je Adolf Hitler...

A Jobbik tv-je Adolf Hitler születésnapjára emlékezik. Milyen magyarok az ilyenek?

Figyelt kérdés

A Jobbik N1 nevű csatornáján Adolf Hitler születésnapjára emlékeznek.


http://www.youtube.com/watch?v=ra9bppMqn-A


A felvételt lásd 14:08-tól. A Jobbik tehát lerója tiszteletét hazánk megszállója előtt, aki több százezer magyar katona és ártatlan polgár haláláért, valamint az ország rommá lövetéséért felelős. Amikor lenácizzák őket, persze kézzel-lábbal tiltakoznak...


2011. ápr. 21. 22:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
41%

23:22 :"Hitler nem akart rosszat egyetlen európai népnek sem.."

Ja mi magyarok még szerencsések voltunk mert csak a szolganéphez tartoztunk (volna) nem irtotta ki volna a fajunkat. Jah, és Hitlernek is volt véleménye a magyarokról, puhány, lusta semirekellő népnek tartotta, és az oroszokhoz hasonlított akik szintén ezekkel rendelkezik.

Azért gondoljuk a koncent. táborokra nem akart ő roszat, mi? csak a felsőbb jóért tette a népirtást ugye?

2011. ápr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
70%
A drezdai bombázásról meg amit itt csináltak az oroszok arról mért felejtkeztek el?
2011. ápr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
42%

jobbikos logika:


a demokrácia hülyeség -> A baloldal nem tartja be a demokrácia szabályait !


a zsidókat nem utáljuk, csak a cionistákat -> alapvetően az összes zsidót cionistának tituláljuk


csak mi nem vagyunk elfogultak -> aki nem szélsőjobbos az hazaáruló


aki liberális(mindenki ilyen, aki nem jobbikos), az agymosott és könnyen befolyásolható, ráadásul a média nem független -> olvass kurucinfót


a zsidók és kommunisták(a liberálisok néha kommunisták) folyton "nyavalyognak, hisztiznek" a fasiszták visszajövetele miatt -> ÚRISTEN ! JÖNNEK AZ IZRAELIEK !


a Jobbik valójában nem náci, a jobbikosok többsége sem az, ez csak az elfogult cionista média hazugsága -> megemlékezünk Adolf Hitler születésnapjáról.

2011. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
93%

"Korrektnek tartom azon fórumozókat, akik mernek a válaszaikhoz legalább egy nick nevet odabiggyeszteni. Ennyire gáz ha valaki véleményt formál és tudjuk ki írja? Vagy csak nyuszi és fél hogy mást ír mint egy másik kérdésnél és már nem tudja ott mit írt? Ilyen esetekben nagy a kamuzás esélye, hiszen mondhatja hogy az nem én voltam, hanem a másik akinek ugyanennyi a százaléka. De lehet szimplán csak gyávaság is. Nem beszélve arról hogy így csak vagdalkozássá válik egy vita."


Ha nem tetszik az oldal, akkor húzz el egy fórumra, ahol csak feltüntetett nicknévvel lehet nyomulni. Ez az oldal viszont arról is szól, hogy névtelenül tehessek fel kérdést, vagy írhassak véleményt. Nem feltétlenül csak politika témakörben, hanem esetleg magánéletiben is, amihez esetlegesen neked semmi közöd, és a személyem sem fontos, ha épp mondjuk szerelmi problémával fordulok tanácsért.

Ha nem tetszik ez a rendszer, akkor miért nem egy rendes fórumon nyomulsz? Ez ugyanis nem fórum, ha nem olvastad volna el a szabályzatot. Kéretik gondolkodni, mielőtt egy ilyen hülyeséget ideböffensz.

2011. ápr. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
5%
Értem én, szar az ha valaki felismerhető. Nem mondtam én hogy kötelező, csak szimpatikusabb, bátrabb, mert mindenhol felvállalja amit leír. De a magyarnak csak akkor nagy a pofája ha nem ismerik, amúgy csendben kuksol..........
2011. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem miért baj ha megemlékeznek róla,mi is megittunk néhány korsó sört az emlékére.Az meg hogy a jobbikosokat nácinak tituláljátok ugyanolyan általánosítás mint mikor azzal jöttök hogy nem minden cigány bűnöző.
2011. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
89%

Én írtam a "kisregényt", de úgy látszik feleslegesen,mert a történelmi tényeket a kedves demokraták nem nagyon szeretik figyelembe venni. Azért az elgondolkodtató, hogy a németek által megszállt területeken nem igazán volt nagy ellenállás (talán eltekintve Lengyelo.-tól), ám később, a szovjetek ellen, annál inkább (1956,1968). (Egyébként Lengyelo. már 1939 tavaszán mozgosított, vagyis az első lépést ők tettél meg a háború felé...).

Arról meg kár beszélni, hogy Hitler milyen szerepet szánt a magyaroknak,mert erre nincs senkinek sem bizonyítéka...a tények viszont azt mutatják, hogy a két nép együtt harcolt a bolsevikok ellen (ahogyan sokan mások is, voltak francia,spanyol,holland, sőt orosz önkéntesek is!). Igenis össze tudott fogni Európa a szovjetek ellen, csak bizonyos politikai köröknek ez nem tetszett, ezért próbálták ezt ellehetetleníteni.

Arra kíváncsi vagyok, vajon 100 év múlva is Hitlertől fognak rettegni a hivatásos rettegők, és erre hivatkozva követelik pofátlanul a kártérítéseiket, vagy találnak maguknak egy másik ellenséget..?

2011. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
22%

"Nem értem miért baj ha megemlékeznek róla..."


Csak éppen nevetséges ünnepelni a világtörténelem egyik akkora lúzerét, mint amilyennek Hitler bizonyult. Hitler maga volt a nagybetűs KUDARC. De hát mindenki maga dönti el, kit tekint példaképének :)

2011. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
91%

Theroux:Szerintem kiváló hadvezér volt,akárcsak Napóleon,azt viszont aláírom hogy a háború vége felé már kicsit megzakkant.Nem értem miért hordod el mindennek.

Csak nem kinyírták a rokonaid a haláltáborokban?

2011. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
Kedves covenant! Akármennyire pattogsz itt vagy akárhol a kiválasztott nép soha nem fog befogadni mert a szemükben mindig is csak egy kis büdös gój maradsz! Nem értem miért kell felháborodni nem volt benne semmilyen éltetés vagy elfogultság.
2011. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!