Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ilyen a Jobbik szekértábora?

Ilyen a Jobbik szekértábora?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 16. 21:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
39%
tehát ha egy provokátor odamegy és lefényképezteti magát, akkor a párt is náci. értem. leborulok előtted, már megint.
2011. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Mondhatod, hogy a Hitler-utánzat csak egy provokátor, de az őt körülvevő Árpád-sávos neandervölgyi galeri ugyancsak szimpátiával, mosolyogva, kacsintva tekint rá :)
2011. okt. 16. 21:36
 3/28 anonim ***** válasza:
14%
majd én is akarok ilyeneket csinálni photoshopban :)
2011. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
18%
Az összes indexes fotón kint van az index logó, ezen nincs. Miért?
2011. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%
Photoshopnak ez túl profi.
2011. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%
Ez kétségtelenül valós kép, nem cáfolta senki. Az MSZP magyarázatot követelt a Kormánytól, hogy a rendőrség ezt miért tűrte el. És hogy provokáció lenne? Látható, hogy békésen sétál az úr a jobbikpárti "gárdisták" között, senkinek sincs útban, tehát oda tartozik. Igen, ez a tábor. És nem csak a tábor, de a Jobbik maga.
2011. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Problem2 ***** válasza:
47%

Ki ez a faszi amúgy??Jobbikosként fel vagyok háborodva én is ezen a képen.

1.Megemlékezéshez semmi keresnivalója egy ilyen személynek öltözött embernek.

2.Ezzel csak lejáratja a Jobbikot ezáltal minden libsi,komcsi tudja a nyálát csorgatni ,hogy:fasiszta,náci jobbik.

Amúgy ,ha pl az utcán ,esetleg egy maszopos pártösszejövetelen jelent volna meg ilyen szerelésben ,akkor díjaztam volna:)De így...

Addig a "covenant" féle komcsik meg örüljenek amíg lehet ,mert nincs messze a megújulás:) Aztán majd mehet a nácizás,fasisztázás,nagymagyarozás ,aztán végül rájönnek ezek az emberek is ,hogy "hoppá tévedtünk, lehet ,hogy ezek mást képviselnek?"

(Megjegyzem a megújulás nem azt jelenti ,hogy töménytelen zsidó,cigány gyilkolás lesz ,hanem ennek az ellentettje)

Csodálkozni fog Európa.

2011. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"Addig a "covenant" féle komcsik..."


Bevallottan jobbikosként fel vagy háborodva, ha lenáciznak titeket, miközben szeretett pártotok médiája fetisizálja Hitlert és a nyilasokat. Akkor mégis hogy jössz ahhoz, hogy lekomcsizz olyanokat, akiknek az égvilágon semmi közük -még áttételesen sem- a kommunistákhoz?

2011. okt. 16. 22:18
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

:D

Egész jól tartja magát az öreg :D

2011. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

"Ezzel csak lejáratja a Jobbikot."


Nem. A Jobbik saját magát járatja le azzal, hogy ezt a figurát senki sem távolította el a rendezvényről, sőt a fotó tanúsága szerint lelkesen üdvözölték a "bajtársak". A Jobbik-közeli szervezésű "Magyar" Szigeten Mein Kampfot és Hitlert ábrázoló pólókat, kitűzőket árultak, és külföldi náci zenekarok léptek fel rajta. Az ugyancsak jobbikos "N1" televízió híradójában olyan szavakkal emlékeztek meg Hitlerről, mintha Kossuthról, Petőfiről vagy Széchenyiről tették volna.


Ezek után enyhén szólva cinizmus, hogy kikérik maguknak a nácizást.

2011. okt. 16. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!