Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lassan mi leszünk az EU-ban...

Lassan mi leszünk az EU-ban az egészséges milliomosok országa?

Figyelt kérdés
Az előbb nézegettem a képviselők vagyonnyilatkozatát. Hát ennyi földbirtokos, ingatlanhalmozó ritka, mint nálunk. Lesznek földesurak és lesznek jobbágyok is? Az ilyen -nagyon sok- gazdagnak már van bejárónője, kertésze, erdőfelügyelője, dada a gyereknek...sorolhatnám. Az anyagi jólét miatt pedig kifogástalan egészsége. Mije van a pórnépnek? Lassan már jogai sem lesznek, a megszerzett jogait is visszamenőleg megsemmisítik. Istenem! Miért alszol???
2011. máj. 15. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a munkahelyteremtés az urak alkalmazzák a cselédeket :)))
2011. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én azon röhögtem (persze szánalomból csak), hogy azt hiszem a Hír tv-ben mutattak egy olyan nyilatkozatot, hogy szerintük mi az Unióban már iránymutató ország is vagyunk, és állítólag az Unió minket majmol számos kérdésben (bankadó, segélyek feltételhez kötése), és kiállt az idióta a véleménye mellett, mely szerint nekünk igenis meg kell tagadnunk a közösséget, és megtanulni, hogy mi önálló ország vagyunk, vezér-szereppel


emberek, ez már horror


amúgy meg igen, a kisnyugdíjast 500 szempontból felülvizsgálják, meg nyomulnak itt a hülye közmunka-programukkal, amiből megélni ugyan nem lehet, de arra jó, hogy statisztikailag utána elmondahassák, hogy csökkent a munkanélküliség


lényeg a lényeg, h javulni ugyan semmi nem fog, de a szakadék még tovább mélyül gazdag és szegény között, és ahogy mondtad,

2011. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 doboszoli ***** válasza:
48%

Lassan. Nagyon lassan. Mondhatnám, "hosszútávon".

Mert "Boldogok a szegények...".

2011. máj. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!