Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen az egészséges nemzeti...

Milyen az egészséges nemzeti öntudat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem elkezdett zavarni, hogy mostanában nagyon sokan túlzásba esnek a magyar öntudattal kapcsolatban. Szerintetek mi az ami már túlzás, és mi az ami megfelelő? Gondolok itt arra, hogy szerintem márc 15-én a kokárda még megfelelő, de pl. parasztruhában nagybajusszal felszállni a buszra szerintem már túlzás.
2011. júl. 23. 10:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Ne tévesszük össze a hagyományt és a nemzeti öntudatot!

Mindenesetre mi még mindig kismiskák vagyunk az USA-hoz képest hisz ott szinte minden családi házon van egy amerikai zászló. Ha M.O.-n látod ugyan ezt, akkor persze ő már nácifasiszta...

2011. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
Nekem pl. az nem tetszik, mikor valaki magára teríti a nemzeti zászlót.
2011. júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Túlzásba viszik? Szerintem épp ellenkezőleg.
2011. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Pedig hidd el, van aki túlzásba viszi, pl. a turulszittyahunbetyárok.
2011. júl. 23. 10:50
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
A nemzeti öntudat hangoztatása, a jelképek viselése nem a nemzeti öntudat jele. Csak hőbörgés.
2011. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%

a patriotizmus nem azonos a nacionalizmussal


a nacionalista mindössze más NYAKÁN AKAR ÉLNI


magyarul


SEGÍLYT akar


magának...

2011. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
az összes protekcionista/merkantilista lózung erról szól...
2011. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
az, ha elmész tüntetésekre, vagy megemlékezésre, mert pl. harcolt az apukád,nagypapád, az rendben van. De ha az egész megemlékezés alatt azt ordibálod, hogy "vesszen trianon!" akkor az túlzás. Nem arról van itt szó, hogy a nagymagyarok érdekeit elítélem-e vagy sem, hanem hogy egy második világháborús megemlékezésen, ahová például én is minden évben elmegyek, nem "zsidók!" felkiáltások közepette szeretnék megemlékezni a rokonaimról.
2011. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

"de pl. parasztruhában nagybajusszal felszállni a buszra szerintem már túlzás."

És akinek nagy bajusza van és amúgy is parasztruhába jár? :D


Amúgy szerintem ott esnek egyesek túlzásba, hogy áltudományos butaságoknak hisznek, mint pl, ohgy a magyarok mindig itt éltek a Kárpát-medencében meg stb. Ez ugyan olyan butaság, mint ahogy a horvátok kitalálták, hogy ők illírek, a románok, hogy ők dákok, a szlovákok meg hogy ők a Nagy-Morva birodalom örökösei (birodalom? pár évtizedig állt fent...).

2011. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

10:24


az USÁ-ban ezeknek a „nacionalistáknak” a többsége pontosan az állam leépítésért száll síkra


pillanatok alatt eljutnak oda, hogy nem akarnak adót fizetni és a saját elképzeléseik szerint akarnak élni…



[link]



[link]

2011. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!