Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vona Gábor mikor veszi már...

Vona Gábor mikor veszi már fel a muzulmán hitet?

Figyelt kérdés
Ha már ennyire iszlamofil...
2011. máj. 24. 20:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
63%
Majd ha az ország 2/3-a arab pingvin lesz. :)
2011. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
57%

Miért Mo-on nincs vallásszabadság?

Vagy ez csak a zsidó vallásra vonatkozik meg ezek alágaira (Jehovizmus Hitgyüli stb.)

2011. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 Ozmium42 ***** válasza:
76%
Utolsónál a pont! Mi ez iszlámellenesség? Multikulti van nemde? Vigyáznunk kell a sokszínű társadalomra, elfogadás, tolerancia, tisztelni más vallásokat, más véleményét, más kultúráját! Iszlamofób! És mivel a muszlim arabok is szemiták: ANTISZEMITA!
2011. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
47%
Majd ha a segglyukadba piercinget rakatsz...
2011. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
50%
És ki iszlámellenes? Csak egy kérdés volt, hogy mikor veszi fel, azt senki nem mondta, hogy ez baj lenne.
2011. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:

Nekem egyedül az iszlám fundamentalizmus nem tetszik.

Meg ez az iszlámimádat, amit néhány nyugatellenes művel.

2011. máj. 24. 21:51
 7/70 anonim ***** válasza:
63%

"Nekem egyedül az iszlám fundamentalizmus nem tetszik.

Meg ez az iszlámimádat, amit néhány nyugatellenes művel."


Ezzel én is pont így vagyok. A többi vallást elfogadom, akármennyire keleti. Az iszlámmal viszont bajom van. A legjobb szó talán az, hogy egyik kultúrával sem "kompatibilis". Az embereknek akár tetszik, akár nem, Európa judeokeresztény, ami a nyugati élet alapja.


költői kérdés: Van olyan ország, ahol az iszlám a fő vallás és nincs/nem volt emiatt nagyobb háború a közelmúltban? Létezik ilyen, akár egy is?

2011. máj. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 Ozmium42 ***** válasza:
86%
Európa simán keresztény, semmi judeo-. Semjén, Németh Sanya, Lázár János, esetleg ők judeokeresztények. A középkori Európa nem. A mai pedig sokkal inkább judeo-, mint keresztény. Ellenben néhány nyugati országban gond van a muszlim bevándorlással, és mivel ők ott a közel-keleten Izrael ellenesek, ezért valaki számára vonzó lehet. Számomra nem. Én keresztény vagyok (nem judeo-)!
2011. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom, de már ideje lenne...
2011. máj. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:

"Miért Mo-on nincs vallásszabadság?

Vagy ez csak a zsidó vallásra vonatkozik meg ezek alágaira (Jehovizmus Hitgyüli stb.)"


Ez hol releváns a kérdés szempontjából?

A kérdező nem a vallásszabadságról kérdezett, ugyanis azt kérdezte, hogy a valásszabadság jegyében Vona KERESZTÉNY EURÓPAIKÉNT mikor veszi fel a muzulmán hitet?

2011. máj. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!