Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vona Gábor mikor veszi már...

Vona Gábor mikor veszi már fel a muzulmán hitet?

Figyelt kérdés
Ha már ennyire iszlamofil...
2011. máj. 24. 20:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:

"Legfeljebb bűnözésre hajlamosító faktorok. Az viszont mindenkiben van. A bűn onnantól bűn, hogy elkövetik. Emiatt születéseket akadályozni felesleges, értelmetlen, A BŰNÖZŐK SZÁMÁT NEM CSÖKKENTI! "


Megint nem tudsz elvonatkoztatni. A társadalom (közösség) számára elég jól körülírható, hogy mi a káros. Például az erőszakosság, a mások által létrehozott szerzett javak eltulajdonítása két példa.


Az erőszakosságról bebizonyítható, hogy összefügg az IQ val. Az intelligensebb emberek konfliktuskezelő képességei jobbak, ritkábban alkalmazzák az "ököljogot" valós vagy vélt sérelmeik rendezésére. A cigányoknak négereknek pl bizonyíthatóan alacsonyabb az iq-juk így érthető hogy gyakrabban keverednek erőszakos bűncselekményekbe, ezért van az, hogy nem tudnak beilleszkedni a társadalomba nem tudják megállni a helyüket a munka frontján, mivel a mai bonyolult világban megfelelő önállóság és szervezőkészség kell a munkavégzéshez erre pedig megfelelő intelligencia szint nélkül a többségük képtelen ezért munkanélküliek lesznek ami konzerválja a szegénységet és a bűnözést. Valamilyen szinten persze fejleszthető bizonyos százalékuk, de a többségük sajnos nem. Az elcseszett európai családtámogatási rendszer miatt pedig megélhetési gyerekszülésbe kezdenek, így hatványozottan újratermelik a mélyszegénységet.


"Olvasd végig a cikket, légyszíves. Gondolhatod, hogy nem azért linkeltem be, hogy saját magamnak tegyek keresztbe."


Ha nem dead linket adtál volna ugyebár...

De így is megmagyarázom láttatlanban: Én is tudok neked olyan statisztikákat keresni linkelni ahol kimutatják hogy a négerek/cigányok nem bűnöznek többet mint a fehérek és megideologizálják miért. Ugyanígy a biológiai eredményeket is meg lehet hamisítani -ha az a cikk vége hogy a YY kromoszómásak nem agresszívabbak mint a sima Y kromoszómásak- ugyanis tudományos körökben hivatalosan is elfogadott tény hogy ezek agresszívabbak mint "normál" társaik.


"bűn génre"


Magaddal vitatkozol, én mondtam már hogy nincs bűn gén. Tulajdonság-együttesek különböző genetikai allűrök vannak, amik a viselkedésért is! (nem csak a külső jegyekért) felelősek. A genetika összetett dolog.


"Akkoriban komoly emberek fejében is megfordult, hogy lehetséges, manapság már csak a tiédben. Elárulom, nem a tiltás miatt."


Annyira hogy megfordult, hogy alkalmazták is.

Lásd: Házi nyúl, házi kutya, házi ló, házi tyúk, házi tehén, rózsa, cseresznye, kukorica, búza stb.


Ezek MIND NEMESÍTETT FAJOK A FAJNEMESÍTÉS TERMÉKEI. Ha nem hiszed, nézz utána, hogyan alakították a vad alapfajból -tudatos szelekcióval- mai formájukká.


Tehát lég nagy fába vágtad a fejszédet, ha a fajnemesítés működőképességét akarod cáfolni. Kérdem én, miért ne működne az emberre? Jóistenke nem engedné?

2011. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:

"Kiválóságról szó sincs, erős katonákra volt szükség, a túlélés szempontjából, egy több ezer évvel ezelőtti korban. Az intelligenciájukat ők sem növelték."


Ez megint mellébeszélés. Abban a korban a fizikai erőnlét volt a lényeg. Ezért a Spártaiak "arra gyúrtak" a tajgetoszolással. Manapság a szellemi fölény a fontos. (mit gondolsz a "zsidók" hogy tudnak uralkodni fölöttünk? elárulom nem a vallásuk a jobb hanem az eszük.) Az alapelv ugyanaz, csak más szempontok szerint kellene szelektálni.


"Vallási dolgokat veszel elő végső elkeseredettségedben, de erről való tájékozottságod annyira szóra se méltó, hogy nem is reagálnék rá"


Hát én pont azt láttam, hogy te szeded elő ezeket amikor kifogytál a racionális érvekből, akkor előkerült a humánum meg az együttérzés meg a vallás. Ezek ugye irracionális dolgok, nem kell bizonyítani csak hinni bennük.

De mithogy a topik témája a muzulmán vallásról szól, így ezt is kifejtettem hogy látom. A vallás gyakorlatilag lényegtelen, csak arra való, hogy a tudományokra észérvekre nem fogékony pórnép számára eligazításul szolgáljon az életben. Illetve hogy pórázon tartsa őket. A keresztény vallás azért rossz, mert önfeladásra, érzelmi alapokon nyugvó félrevezetésre épít. Ez pedig nem jó. Akik feladják a céljaikat elbuknak, akik érzelmi alapon gondolkodnak racionalitás helyett azok kihalnak.

Amikor a cigányok lesznek már többen ők nem fognak azon moralizálni hogy agyonverjék-e a maradék magyart mert most sem okoz nekik különösebb szívfájdalmat. Tehát ezzel a túlzott humanizmussal toleranciával magunkat fosszuk meg a védekezés (és a megelőzés) lehetőségétől.

A humanizmusnak csak egy rokonságon belül van létjogosultsága, de egy laza társadalmi kötelékben -mint a mienk- helye nincs mert csak visszaélésekre ad okot.


"A kereszténység - a ZSIDÓ PROPAGANDÁVAL SZEMBEN - Európa megtartó ereje volt több, mint ezer évig."


Nagyon jó megtartó erő volt, állandó testvérháborúk + a muszlimok elleni háborúk, a fejlődés akadályozása (máglyán elégetése tudósoknak csak mert megmondták az igazat a dogmatikákkal szemben).

A reformkereszténységről meg annyit, hogy láthatod, manapság is akadályozza a fejlődést hiszen tiltják a fajnemesítést, a születésszabályozást, sőt egyesek még az óvszert is betiltanák.


"Érdekes, hogy a "judeo-keresztény" szót is éppen ők találták ki, és erőltetik. Nem véletlen!"


Nézz utána a kereszténység eredetének, milyen vallásokból vett át (pl toldozott foldozott pogány mitológiák) és az ókereszténységnek, ótestamentumnak. Valamint a judaizmusnak. Megtalálod az érdekes összefonódásokat.


Ateistaként nekem személy szerint teljesen mindegy, hogy milyen vallás van, csak ha már kell a vallás, akkor valami olyan legyen ami nem akadályozza a fejlődést elavult dogmatikáival.

2011. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:

22:48

Ezt nem tudom mire akartad példának hozni, de sztem megint öngólt lőttél.


Talán arra, hogy mindenki nevelhető és nem az számít, hogy milyen genetikai adottságokkal születik?


Kíváncsi vagyok hogy fogják a -teszem azt fiukat- "lenevelni" arról hogy hímivarszerve helyett női nemi szervei legyenek. Csak nem egy jó sebészkéssel? :)))

2011. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 Ozmium42 ***** válasza:

Továbbra is ugyanazt mantrázod, amit többször megcáfoltam már. Most más fajok fajtanemesítéséről beszélünk, de az ördög a részletekben van, ami fölött elsiklasz:


- a haszonnövényeket, haszonállatokat kihasználjuk, és a nagyobb hozam érdekében nemesítjük. Az emberre - gondolom - ez nem áll, nem háziasított haszonállatok vagyunk, akiket a húsukért tartanak. Vagy ki tudja, manapság már ezt is lenyeletnék velünk. A különbség az, hogy haszonlények esetében könnyen eldönthetjük, milyen külső tulajdonságot akarunk előmozdítani, ember esetében nem. Ja igen, intelligenciát, bár továbbra sem tudom, hol terem az, és mi kell hozzá.

- továbbra sem tudod sem te, sem más meghatározni azokat a genetikai faktorokat, amiknek a manipulálásával növelni lehetne az intelligenciát

- nem lehet meghúzni azt az IQ határt, amitől feljebb kívánatos, lejjebb nem kívánatos egy emberi egyed

- ha már a zsidóknál tartunk, ők szerinted szuperintelligensek, mégis bűnöznek, a lételemük

- a "pórnép" nem gyakran bűnözik, még akkor sem, ha buta, és szegény.

- és az aduász, amit úgy látom, kénytelen vagy megérteni: Down-kór, és társai, nem ÖRÖKLŐDNEK, mert az ebben szenvedők vagy sterilek, vagy meg sem születnek, vagy pár évesen, pár hónaposan meghalnak. Mégis ugyanannyi lesz belőlük, mert képtelenek vagyunk kiküszöbölni azokat az eseményeket, amik létrehozzák. Olvass utána, én gyógyszerésznek tanulok, megtettem.


Itt a rész, amit linkelni akartam:


"XYY kariotípussal rendelkező egyéneket egy skót börtönben találtak nagy számban, amiből arra következtettek, hogy a férfi kromoszóma többlete agresszívebb jellemet eredményez. Azóta kiderült, erről nincs szó, ezen kariotípus klinikai tünetekkel nem jár. A kettőnél több humán Y kromoszóma esetleg a mentális retardáció bizonyos fokaival jellemezhető, de más tünetet nem okoz."


Erre te azt mondod, hogy meghamisították. Akkor én meg azt mondom, hogy Hitler demagóg volt, és hazudott vagy tévedett. Ne hidd el, ha nem akarod. Ezzel nem jutunk előre.


A hitvallásodon nem lepődtem meg, ha így élsz, te tudod, ám idézhetném azt a sokszor elhangzott keresztényellenes dogmát, hogy "csak ne akard másokra ráerőszakolni".


Apropó, nem kell ennek sem utánaolvasnom, megtettem. Az ateista, és egyéb keresztényellenes propaganda nem került ki engem sem. És, úgy találtam, hogy nem meglepő módon mindenben hazudnak. A tudósok elégetése kamu, a lapos Föld kamu, egy csomó csak városi legenda, vagy rendkívül felnagyított - mindez egy bizonyos érdek szolgálatában. Úgyhogy, éppen velük vitatkozva, és állításaiknak utánaolvasva tértem meg, és erősödtem meg hitemben. Szóval nem csak, hogy nem győztek meg, de még öngólt is lőttek.


A szavaim nincsenek ellentmondásban, csak szerinted. Egyszer kifejezetten a cigányokról beszéltem, azt lezártam, és utána már csak a bűn természetéről, általánosságban. Két különböző dologról beszéltem, ezért tűnik ellentmondásnak.

2011. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 Ozmium42 ***** válasza:

Még a kereszténységről:


A rágalmaidat szó nélkül kell hagynom, semmi alapjuk nincs, egy felvilágosodás korabeli eszmei áramlat, ami arról szólt, hogy a fürdővízzel együtt a gyereket is kiöntötték, és rémhíreket terjesztettek, amik - jó nevelés hatására - mai napig beleivódtam az emberek tudatába.


Viszont imára való felhívásodat megfogadtam, elmentem ma egy misére, ahol meglepetésemre székely himnuszt énekeltünk (katolikus mise!). Ha más mondja, el sem hiszem, de nem azért, mert ne lenne természetes, hanem mert tele a fejem a sok elhintett hülyeséggel, és túl ritkán járok.


Katolikus dolgokról érdemes hiteles, katolikus forrásból, vagy a saját szemeddel tájékozódni, városi legendák, - zsidó - lejárató propagandák helyett.


Az utolsó linket, amit küldtem, a szóhasználatra, a gondolkodásmódra szerettem volna felhívni a figyelmedet, nehogy ide juss. Akkora eszementségek, a "sötét" középkorban meg sem történhettek volna, hogy fiút, lánynak, semminek nevelnek, hogy majd ő döntsön, de érdekességképpen soha nem döntenek mégsem. Remélem nem ez a jövőképed.


A dogmatika nem elavult, a fejlődés mibenlétét nem te döntöd el, és az irányát sem. Egyébként látszik, hogy járatlan vagy a témában, ezért vagy teljes képzavarban. Te is szidod a zsidókat, közben meg azonosulsz az elveikkel.

2011. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:

"A különbség az, hogy haszonlények esetében könnyen eldönthetjük, milyen külső tulajdonságot akarunk előmozdítani, ember esetében nem."


Mondom a "külső" szó hanyagolandó. Emlékezz: Alma - körte. Másképp néz ki, az íze is más. Mindkettő genetikai tulajdonság.


"- továbbra sem tudod sem te, sem más meghatározni azokat a genetikai faktorokat, amiknek a manipulálásával növelni lehetne az intelligenciát "


Még mindig nem érted. Nem is kell meghatározni. Az intelligens embereket kell szaporítani, az öngondoskodásra képtelen "selejtek", illetve visszaeső bűnözők szaporodását pedig korlátozni. Ennyi.


A búzát se úgy tenyésztették ki, hogy megállapították, melyik gén felelős a nagyobb búzaszemekért.

Egyszerűen a nagyobb szemű/kalászú egyedek magjait félretették, azokat szaporították a többi kisszeműt pedig nem. és voilá: haszontalan fű helyett jól termő kenyérgabona. Ugyanígy lehetne az embereknél is hogy kik azok, akik értékesek a közösség számára: A dolgos öngondoskodásra képes, egészséges, becsületes emberek.


"- ha már a zsidóknál tartunk, ők szerinted szuperintelligensek, mégis bűnöznek, a lételemük "


Ez így nem igaz. Érvényesítik az érdekeiket az idegen népek idegen társadalmában a túlélésük érdekében. ÉS elég jól csinálják ha nem tűnt volna fel, mert nem kötik magukat ostoba erkölcsökhöz morálhoz hogy mi helyes és mi nem. Minden helyes, ami a boldogulás fejlődés elősegítője. Ezért tanulnak, járatják iskolába a gyerekeiket hogy uralkodhassanak, a buta, dogmatikák rabságában sínylődő népeken. Ezt kellene tennünk nekünk is. Ahelyett hogy állandóan fújolunk a zsidókra, meg irigykedünk rájuk, inkább tanulhatnánk tőlük.


"és az aduász, amit úgy látom, kénytelen vagy megérteni: Down-kór, és társai, nem ÖRÖKLŐDNEK, mert az ebben szenvedők vagy sterilek, vagy meg sem születnek, vagy pár évesen, pár hónaposan meghalnak. Mégis ugyanannyi lesz belőlük, mert képtelenek vagyunk kiküszöbölni azokat az eseményeket, amik létrehozzák."


Ez nem igaz. Rengeteg olyan örökletes betegség van, ami nem okoz sterilitást. A down kórosok sem mind sterilek, és pl az autisták, a szellemi fogyatékosok abszlúte nem azok.

Ami igaz: Régen ezek 1-2 éven belül meghaltak. Ma viszont hála az orvostudományunknak krva sok pénzért életben tartjuk őket.


Tudtad-e hogy 1db súlyosan fogyatékos ill örökletes betegségben szenvedő ember fenntartása 1 nap annyiba kerül, amiből egy 4 tagú 2 gyerekes család 1 hónapig eléldegél? Na látod, ez a pazarlás. Nem a havi 20E Ft munkanélküli segély fejenként. Nem véletlen, hogy az egészségügyre megy el minden fejlett országban a legtöbb közpénz.


"A kettőnél több humán Y kromoszóma esetleg a mentális retardáció bizonyos fokaival jellemezhető, de más tünetet nem okoz."


Mondom hogy kamu. Teljesen mindegy hogy retardációnak nevezzük, vagy agressziónak, vagy bűnözésre való hajlamnak a végeredmény: hogy tulajdonságaik eltérnek az átlagtól, így nagyobb eséllyel válnak károssá a társadalom többi tagja számára mint az egészséges.


"Akkor én meg azt mondom, hogy Hitler demagóg volt, és hazudott vagy tévedett."


Ezt már én is kifejtettem. Ugyanúgy volt Hitler az eugenikával mint te a kereszténységgel: Arra használta fel, hogy a zsidók ellen hangolja a népet.


"A tudósok elégetése kamu, a lapos Föld kamu, egy csomó csak városi legenda, vagy rendkívül felnagyított - mindez egy bizonyos érdek szolgálatában."


Csak a korabeli krónikák másról szólnak. A keresztény oldalak pedig hazudhatnak. Akkor is ha benne van a vallásban hogy isten bünteti a hazugságot.

Én is tudok olyan oldalakat mutatni ahol a zsidók II.vh irtásáról is kijelentik hogy az nem is történt meg.

2011. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
Még egy kicsit a YY kromoszmáról: Még ha igaz is a dolog, ez sem bizonyít semmit, mivel mondtam hogy nem egy konkrét gén van, hanem különböző genotípusok vannak amik az együttálásuk és a Mendel féle szabályok szerinti kiválogatódásuk együttesen alkotják a pszichét. Tehát ezért rossz megközelítés hogy bizonyos gének alapján szelektáljunk, (vagy akár bizonyos rasszhoz tartozás alapján) hanem a KONKRÉTAN KIALAKULT SELEJT (visszaeső bűnözők, fogyatékosok, mélyszegénységben élők)továbbterjedését kell megakadályozni olyan módon, hogy ezek szaporodását gátoljuk de legalábbis nem segítjük elő. (pl a családtámogatással)
2011. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:

"Katolikus dolgokról érdemes hiteles, katolikus forrásból, vagy a saját szemeddel tájékozódni, városi legendák, - zsidó - lejárató propagandák helyett."


Gondolom a zsidók gazdaságban betöltött szerepéről pedig szintén "hivatalos forrásból" mondjuk egy zsidók által írt könyvből lehet leghitelesebben tájékozódni, az "eretnek" antiszemiták helyett.

2011. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 Ozmium42 ***** válasza:

"Gondolom a zsidók gazdaságban betöltött szerepéről pedig szintén "hivatalos forrásból" mondjuk egy zsidók által írt könyvből lehet leghitelesebben tájékozódni, az "eretnek" antiszemiták helyett."


Miért is ne? Ha nem csak hírből ismernéd az Ószövetséget, tudhatnád, hogy az akár vádiratnak is kiváló. Részletesen leírja a beszivárgási, gazdasági trükkjeiket, a más népekkel szemben táplált gyűlöletüket és könyörtelenségüket, hálátlanságukat. Ma is ilyenek, csak tanulni kell belőle.


Apropó: a "boldogulásukhoz" korrupció, lopás, zsarolás, hűtlen kezelés, háborús bűnök, csalások során át vezet az út. Ha ezek nem számítanak bűnnek, akkor tulajdonképpen semmi, és akkor nem is üldözendő. Bűnözzünk mi is, hogy boldoguljunk. Öljük meg, raboljuk ki aki utunkba kerül. Így könnyebb megszerezni a javakat, mint megdolgozni érte becsületesen. Mint ők. Tanuljunk tőlük. Tehát nem is a bűneik ellen vagy, csak irigykedsz a sikerükre. Értem. Én ilyen "sikeres" nem szeretnék lenni. Illetve a betörő fosztogató cigányokat se nevezzük bűnözőnek. Ők csak boldogulnak. "Megélhetési" bűnözés. Illetve nem, nem bűnözés, inkább boldogulás. Ugyan csak nem fogunk fennakadni örök isteni törvényeket, értékeken, amik gúzsba kötnek?


Örülök, hogy legalább tudományos téren közeledtek a nézeteink. De még mindig nagy a szakadék. Tudniillik nem értek egy ellentmondást. Egyrészt azt mondod, nem kell megölni a betegeket, csak nem hagyni szaporodni. De a nagy részük eddig sem szaporodott. Nem tudnak olyan könnyen párt találni, illetve saját magukról sem tudnak gondoskodni, nemhogy a családjukról. Tehát a nagy részük nem szaporodik, kis részük pedig nem olyan ütemben, ami újratermeli a betegségi rátát. Egészen más a hiba forrása. Egy véletlenszerű "baleset", ami az egészséges szülők ivarsejtjeinek képződésekor alakul ki. Az eredményt mindig csak akkor látjuk, amikor már késő, és semmi előjele nincs. Akár hogy nézem, az így megszülető - állandó arányú - beteg népességről vagy gondoskodni tudunk, vagy megölni szándékosan, vagy a kezelés elmulasztásával, pl. nem adunk neki enni.


Ismerd be, hogy ezeknek a betegségeknek a száma, százalékos aránya sehogyan sem csökkenthető.


Aztán térjünk az intelligencia kérdésére. Megint nem világos, és erre nem is válaszoltál, hogy mi az az intelligenciaszint, ahol meghúznád a határt, hogy ez még szaporodhat, ez már nem. Hogyan akadályoznád meg? És pl. mi van akkor, ha történetesen igen buta, de nem bűnöző? Illetve..... tudom, még erről sem sikerült megegyezni. Szerinted - leírod - tényleg bármit szabad, ami a rövid távú érdekeinket szolgálja. Szóval a "bűn"-re ne is hivatkozzunk tovább, mert felesleges. Én bűnnek tekintem azt, ami az isteni törvényeknek ellentmond, te pedig azt tekinted annak, amire rámondod, hogy az. Sőt, ami egy embernek bűn lenne, az másnak nem... á, nem tudok rajtad eligazodni.


No akkor másik probléma: tegyük fel, hogy kiválogattuk a tökéletes "magokat". Aztán hogyan vesszük rá őket, hogy csak egy bizonyos körből választhatnak párt? Szerinted mit szólnának hozzá? És mit szólnának a buták, hogy őnekik megtiltod? Hogyan nyeletnéd le velük? Ez fontos kérdés. És ki végezné azután az alantas és/vagy betanult, monoton munkákat? Diplomások? Mire jó ez? Ilyen emberekből csak egy bizonyos százalékra van szükség, nem arra, hogy mindenki ilyen legyen.


No meg aztán buta gyerekük nekik is születhet, és akkor megint jön a dilemma, hogy velük mi legyen? Kapjanak enni, élhessenek, lélegezhessenek-e, elvégre az is véges.


"Csak a korabeli krónikák másról szólnak. A keresztény oldalak pedig hazudhatnak. Akkor is ha benne van a vallásban hogy isten bünteti a hazugságot.

Én is tudok olyan oldalakat mutatni ahol a zsidók II.vh irtásáról is kijelentik hogy az nem is történt meg."


Hazudhatnak, mint ahogy te is. Nekik tiltva van, neked nem. Ez a nagy különbség. Én az országalmára nézek, és arra gondolok, hogy a kereszt által uralt világot jelképezi, ami gömb alakú. Illetve arra, hogy eleve ellentmond a tudósok üldözésének, hogy sok úttörő felfedezést hívők tettek. Néhány esetről tudunk, amikor az "üldözött" tudós egész egyszerűen bűnösnek találtatott. Illetve hogy nem a világ összes világi tudósait "üldözték", hanem néhány esetről tudok az egész világon.


"Mondom hogy kamu. Teljesen mindegy hogy retardációnak nevezzük, vagy agressziónak, vagy bűnözésre való hajlamnak a végeredmény: hogy tulajdonságaik eltérnek az átlagtól, így nagyobb eséllyel válnak károssá a társadalom többi tagja számára mint az egészséges. "


Ezt nem értem. Most elhiszed, hogy nincs ilyen klinikai tünet, vagy nem? Ezt nem az Egyház találta ki, hanem a materialista tudósok. Őnekik sem hiszel? De akkor kinek?


"Ezt már én is kifejtettem. Ugyanúgy volt Hitler az eugenikával mint te a kereszténységgel: Arra használta fel, hogy a zsidók ellen hangolja a népet. "


Teszerinted meg a kereszténység köt gúzsba. Következetlenség...


"Ezért tanulnak, járatják iskolába a gyerekeiket hogy uralkodhassanak, a buta, dogmatikák rabságában sínylődő népeken."


Apropó iszlám: még dogmatikusabb, még beszűkültebb, még szigorúbb, nem is beszélve arról, hogy ez is Ábrahámra vezeti vissza magát. Szerinted "jó lenne" megtérni rá. Kb. úgy működik ma, mint a középkori kereszténység, mint ahogy hazudják. Nekem erről nem szabad megemlékeznem, te viszont éltetheted az iszlámot. Ők nem szenvedtek háborús vereséget a zsidóktól, ez minden. Ahol igen, pl. Gázában, ott a szuperantizsidó vallásuk sem segít rajtuk. Viszont jó kiindulási alap. Mint ahogy nekünk is a kereszténység.


Még valami: mi lesz azzal a családdal, akik okosak, intelligensek, hasznosak, egészségesek, de beteg gyerekük születik? Erre nagy az esély. Vagy meggyilkolják, vagy felkopik az álluk a pluszköltségek miatt?

2011. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:

Holnap reggel.


(Hülye kérdésre hülye válasz)

2011. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!