Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A pénzoligarchia létrehozza...

A pénzoligarchia létrehozza az Új Világrendet? (Világkormány)

Figyelt kérdés

Legalább ezt a videót nézd meg, hogy választ tudj adni a kérdésre: http://www.youtube.com/watch?v=lw-Mgxx6bW8 (10p)


AKI ÖSSZEESKÜVÉS ELMÉLETNEK NEVEZI AZ NÉZZE MEG MÉG EZT IS: http://www.youtube.com/watch?v=OxPYa5mVlYU (9p 27s)


Dr. Drábik János:


Novus ordo seclorum - Az új világrend:

[link]


Milyen lesz az új világrend?

[link]


2011. jún. 1. 23:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Már most is nagy pénzek összpontosulnak kevés kézen, és ez így fog folytatódni, ez igaz. De hogy mi lesz ennek a következménye, az jó kérdés. Bár tény, hogy a politikusok így is korruptak, vagyis a kormányokat meg lehet vásárolni (szó szerint).
2011. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
10%
Dehogyis! Létrejön a világkommunizmus ezáltal a pénzoligarchia megszűnik.
2011. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
33%
Drábik egyetlen szavára sem szabad hallgatni! Tény, hogy a tőke már átlépte a nemzeti korlátokat és úgymond nemzetek feletti lett. Ennek az a következménye, hogy ők veszik meg a politikusokat. Ezt csak világkormánnyal lehetne megállítani, hisz a világtőkét csak egy nemzeteken átívelő kormány tudná megregulázni. Ennek elvileg a kezdeti lépése az olyan kontinentális uniók lennének, mint az EU, kár, hogy elbohóckodják. Ha egy kicsit is komolyan venné magát az unió, akkor az európai polgárok érdekeit képviselné és rendszabályozná a tőkét.
2011. jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Az Uniót ugyanúgy a pénzoligarchák hozták létre. Többek között erről is ír. Emellett pont ezek alkotnák az alapját a világállamnak. Jah, és nézz utána kik hozták létre az ENSZ-t. Pont ugyanazok akarnak világkormányt létrehozni.
2011. jún. 2. 00:02
 5/33 anonim ***** válasza:
14%
Megnéztem Bush beszédét is. Igaza van. Azt mondja, hogy az új világrendben a jog fogja szabályozni az országok közötti ügyeket és nem a dzsungel törvénye. Amúgy meg nincs semmi új a nap alatt. Már ókori írók és filozófusok is írtak, álmodoztak erről. Amúgy meg, ha az emberiség ki akar valaha rajzani a világűrbe és nem akar megpusztulni ezen a bolygón, akkor szükségszerű. Helyes, támogatom.
2011. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
33%

A komment megírásának időpontja: ma 00:02


És akkor mi van? Tudsz is valamit a szándékaikról vagy csak az a fröcsögés megy amit Drábik is mond?

2011. jún. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Olvastad Orwelltől az 1984-et? Olvasd el.


Endgame

http://www.youtube.com/watch?v=aSqjBd3gipo


ebben is sok hasznos infót találsz, az elején elmondja milyennek képzelték el az új világrendet.


Georgiai tanúköveket ismered? Az áll rajta többek között, hogy a Föld népességét 500 millióra le kell csökkenteni. Ők emelték.


Íme néhány idézet még:


"A harmadik világgal kapcsolatos külpolitikánk elsődleges céljának a népességcsökkentést kell tenni."


Henri Kissinger 1974


"Nos szükség van az Új Világrendre, amely a világ legkülönbözőbb részén eltérő próbálkozásokban ölt testet. Lehet, hogy ezúttal egyik sem fog sikerülni, de szerintem ezek az alapelvek, amely mentén néhány év múlva, megszületik a megoldás."


H Kissinger


"Egyesek képesek azt gondolni, hogy mi egy titkos összeesküvés részeként dolgozunk az US ellen, engem és családomat internacionalistának neveznek, akik a világ más részein élőkkel együtt arra szövetkeztek, hogy létrehozzunk egy integrált globális politikai és gazdasági struktúrát -ha úgy tetszik, egy egyesült világot. Ha ez a vád akkor bűnös vagyok, és büszkén vállalom."


David Rockefeller Memoris c. könyvéből


"Nekünk nem az a dolgunk, hogy megadjuk az embereknek, amitakarnak, hanem eldöntsük, mit kéne akarniuk."


Richard Salant CBS ex-elnök


"Megszámlálhatatlanúl sokan fogják gyűlölni az Új Világrendet és fogja életétveszteni az ellene küzdő harcban"


H.G. Walles


"Hálásak vagyunk a Washington Postnak, a New York Timesnak, Time Magazine-nak és a másik nagy újdonságoknak, amelynek igazgatói is részt vettek az üléseken, és tiszteletben tartják az ígéreteket mérlegeléseit csaknem negyven éven át. Lehetőségük volt rá, hogy napvilágra hozzák a titkos, világ elől elrejtett dolgokat. De a világ ma már sokkal kifinomultabb és kész arra, hogy a világ-kormány felé haladjon. A nemzetek szuverenitását, a szellemi elit és a világ bankárjai alá helyezni... -- David Rockefeller a címet, a Bizottság háromoldalú találkozó június 1991



"Mi nem fogjuk elérni az Új Világrendet, vér, pénz és szavak fizetsége nélkűl." Arthur Schlesinger, Jr., in Foreign Affairs (July/August 1995) Arthur Schlesinger, Jr., a külügyminiszter (július-augusztus 1995)



"Senki nem fog tudni belépni a New World Order-be, kivéve, ha ők fogadalmat tesznek , hogy Lucifert imádják. Senki sem fog tudni belépni a New Age-be, kivéve, ha őket Lucifer beavatja." David Spangler, Director of Planetary Initiative, United Nations David Spangler igazgatója, Planetáris kezdeményezés, az Egyesült Nemzetek


"Mi rendelkezünk a világ-kormány tervével és el kell fogadni, ha tetszik ha nem; erővel vagy egy megegyezés alapján ." Statement by Council on Foreign Relations (CFR) member James Warburg to The Senate Foreign Relations Committee on February 17th, l950

"... Ebben a régiókba is összhangban vannak a Tri-Lateral terveivel, amely a fokozatos konvergenciát okoz Keleten és Nyugaton, végső soron a cél felé, az Egy Világ-kormány felé .... nemzeti szuverenitás már nem életképes koncepció .. . "Zbigniew Brzezinski, National Security Advisor, hogy Jimmy Carter elnök.

2011. jún. 2. 00:08
 8/33 A kérdező kommentje:
Számodra az új világrend halált vagy rabszolgaságot hozhat. Ez a nagy helyzet.
2011. jún. 2. 00:11
 9/33 anonim ***** válasza:
58%
Mennyire unom már a kérdésnek álcázott propagandát.
2011. jún. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
26%

A komment megírásának időpontja: ma 00:08


Légy szíves, ne fröcsögd ide nekem ezt a propahantát, mert már hányingerem van tőle. Ki a halál az az Alex Jones? Egy rádiós műsorvezető, akinek a műsora a szereplései után lett népszerű. Ennyit erről.


"Georgiai tanúköveket ismered? Az áll rajta többek között, hogy a Föld népességét 500 millióra le kell csökkenteni. Ők emelték."

Szerintem az 500 millió egy kicsit kevés, az 1 milliárd lenne az ajánlatos. De azért jó lenne, ha leállítanád magad! Népességet csökkenteni lehet családtervezéssel, az afrikai emberek betegségek elleni oltásával, óvszerosztással és felvilágosítással is. Népírtásról csak az Alex Jones szellemi színvonalán lévők szoktak beszélni.

A tanúkövek többi pontjával pedig mélységesen egyetértek. Az emberiség annyira túl van szaporodva, hogy így is kérdéses a jövője, vannak nyersanyagok, amelyek már csak pár évtizedre elegendőek és akkor a fejlődő világ is (jogosan) úgy szeretne élni, mint a nyugat.


"A harmadik világgal kapcsolatos külpolitikánk elsődleges céljának a népességcsökkentést kell tenni."

Egyetértek. Az általam felsorolt módszerekkel már most is foglalatoskodnak.


"Egyesek képesek azt gondolni, hogy mi egy titkos összeesküvés részeként dolgozunk az US ellen, engem és családomat internacionalistának neveznek, akik a világ más részein élőkkel együtt arra szövetkeztek, hogy létrehozzunk egy integrált globális politikai és gazdasági struktúrát -ha úgy tetszik, egy egyesült világot. Ha ez a vád akkor bűnös vagyok, és büszkén vállalom."

Annyi pénzem lenne én is büszkén csatlakoznék hozzájuk, ugyanis ez az emberiség javára van. Különben kihalunk.


"Megszámlálhatatlanúl sokan fogják gyűlölni az Új Világrendet és fogja életétveszteni az ellene küzdő harcban"

Szerintem is így lesz. De nem miattuk, hanem az űberturbó nacionalisták miatt! Olyan lesz, mint az észak-íreknél az IRA merényletei csak nagyban. Kár, hogy ennyi korlátolt ember van.


A sátánista szövegedet meg nem hiszem el! Hiteles forrás is kéne. Egyébként a fenti idézetekből is csak a Rockefelleres idézetet hiszem el, mert azt én is olvastam hiteles oldalon.


A világkormányról:

Azt ugye tudod, hogy a nemzet is egy viszonylag új találmány? A nemzetek a törzsekből alakultak ki, a törzsek a klánokból és a klánok pedig a családokból alakultak ki. Afrikában még törzsi társadalom van. Érdekes a világ nagy részén furcsán néznek a törzsi társadalmukra - mellesleg ezért vannak elmaradva. Pár száz év múlva így fognak nézni a nemzetre is. Vicc kategória. Ha van NWO, ha nincs, a társadalom fejlődik és így is úgy is lesz világállam.

2011. jún. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!