Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A pénzoligarchia létrehozza...

A pénzoligarchia létrehozza az Új Világrendet? (Világkormány)

Figyelt kérdés

Legalább ezt a videót nézd meg, hogy választ tudj adni a kérdésre: http://www.youtube.com/watch?v=lw-Mgxx6bW8 (10p)


AKI ÖSSZEESKÜVÉS ELMÉLETNEK NEVEZI AZ NÉZZE MEG MÉG EZT IS: http://www.youtube.com/watch?v=OxPYa5mVlYU (9p 27s)


Dr. Drábik János:


Novus ordo seclorum - Az új világrend:

[link]


Milyen lesz az új világrend?

[link]


2011. jún. 1. 23:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Akik szerint annyira kell a világkormány, azoktól megkérdezem: és ki fogja ellenőrizni, hogy ne legyen egy globális diktatúra?

Vagy másként szólva, a tisztelt liberálisoknak: Ha Hitler egy egész világra kiterjedő uralmat biztosít, az nem lett volna probléma szerintetek?

2011. jún. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

"Amivel világszerte szemben állunk,

az egy monolitikus, könyörtelen összeesküvés, mely egyre növekvő befolyását elsősorban rejtett eszközökkel éri el." - John F. Kennedy


"Az ember nehéz helyzetben van, mert oly hatalmas összeesküvéssel szembesül, ami számára már teljességgel elképzelhetetlen." - J Edgar Hoover (az FBI volt igazhatója)


"A világot egészen más személyek kormányozzák, mint azt a beavatatlanok gondolják." - Benjamin Disraeli


ennyi. többet nem idézek. tudod nagy szavak ezek egy kis embertől. Gondolod, te benne lennél abba az 500 millióba? :) egyébként én se tartom rossz ötletnek a világkormányt DE NEM A PÉNZOLiGARCHÁK IRÁNYÍTÁSÁVAL.

Az meg, hogy nem nézem meg a filmjét mert csak műsörvezető, na ehhez külön gratulálok. Gondolom neked a híreket is MTA-s doktorok olvassák fel, mert te a bemondónőt nem hallgatok mert ő csak egy bemondónő...

2011. jún. 2. 00:30
 13/33 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt nem bírja felfogni, hogy azok az emberek akik kényükre kedvükre háborúkat robbantanak ki, világválságokat okoznak, majd kisangyalként fogják vezetni a világot. Hát persze. Még egyszer megérdem: te tartod magad olyan "értékesnek", hogy az 500 millióba beleférj? Mert ha nem akkor számodra lőttek, ha ez megvalósul.
2011. jún. 2. 00:33
 14/33 A kérdező kommentje:

Vagy lehet népességet csökkenteni vakcinákkal és biológiai fegyverekkel. De hát ők nem tennének ilyet. Ők akik finanszírozták a bolsevik forradalmat majd Hitler hatalomra jutását. Ők nem...


Akit érdekel ez hogyan történt: Drábik jános válogatott írásai a keresőbe és tessék olvasgatni

2011. jún. 2. 00:36
 15/33 anonim ***** válasza:

Hát én ehhez nem értek semmit, mivel politikával nem foglalkozok és hülye vagyok hozzá és nem is ártom bele magam, de végülis a fejlődéssel minden egyé válik azt hiszem.


Végülis képletesen szólva mi is már egy közös világban élünk ami az internet. Szinte mindenki feljár már, nem is videózik senki már. Egy nyelvet is beszélünk az angolt szinte mindenki. De ez még nem baj, csaka fejlődés útja, bár énnem értek ehhez:)

2011. jún. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Liza, neked jó reggelt szeretnék kívánni, nyisd ki végre a szemed és nézd meg azokat amiket linkeltem.
2011. jún. 2. 00:45
 17/33 anonim ***** válasza:
22%

"Akik szerint annyira kell a világkormány, azoktól megkérdezem: és ki fogja ellenőrizni, hogy ne legyen egy globális diktatúra?"

Te kis naív! Most komolyan szerinted egy adott állam demokratikusságát csak egy másik külső hatalom tudja garantálni? Ugyan már! Franciaországban miért nincs diktatúra? Ott miért nem kormányozhatnak a tartományok? Mi biztosítja, hogy, ha egy erős központi kormány ellenőrzi a francia tartományakot, akkor nem lesz diktatúra? Kb. ilyen nonszensz a TE állításod! Amúgy is, gondolod, ha lehetne nem lenne ott is diktatúra? Ugyan már! Maga a nép miatt van demokrácia! Mit gondolsz az araboknál miért van diktatúra? Mert ezt szokták meg, a vallásuk is erre kondícionálja őket, nincs is igényük másra. A mostani forrongásokat ne hozd fel, mert csak az történik, hogy a szekuláris diktatúrákat felváltja az iszlám diktatúra.

2011. jún. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
59% Te komolyan azt hiszed, hogy demokráciában élsz? Vicces. Azt hittrm nagyjából képben vagy azért, ha már Drábikot kritizálod. Talán inkább plutokráciát akartál mondani. Ebből derült ki, hogy fogalmad sincs az egészről. Én figyelnék a helyedben és utánanéznék a dolgoknak mielőtt jobban lejáratom magam...
2011. jún. 2. 00:50
 19/33 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 00:30


Jó lenne, ha az idézetek mellé hiteles forrást is raknál! Tudod én azóta nem bízom az ilyen megmondóemberek szavaiban, amióta az egyik "művűkben" olyan állítás volt, aminek konkrétan utánanéztem és teljesen másról volt szó. Ennyit tudnak csak Alex Jonesék!


Ennyi erővel miért nem hiszel David Icke-nak? Szerinte minden a földönkívüli gyíkemberekkel függ össze! Bush, Obama, az angol királyi család is alakváltó reptiloid. Ők irányítják a zsidókat, a zsidók minket, stb...

2011. jún. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Már sok ilyet látni és én az ezotériába irogatok és naponta látok ilyeneket, bár abban ezt a Gyíkemberek csinálják.


De most komolyan már az első vidódnál rögtön mellette ez http://www.youtube.com/watch?v=CIY5DABjo5I&feature=related

A tag valami benfentes, ők csinálják szerinte kérdezd meg őt mi lesz, aztán majd írd meg, érdekel :D

2011. jún. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!