Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » SP, Fluor, melegedő celebek...

SP, Fluor, melegedő celebek mind a kormány megrendelései?

Figyelt kérdés
Úgyértem a kormány direkt löttyedtp.csűeket akar nevelni a következő nemzedékből, hogy ne tudjanak forradalmat indítani?
2011. jún. 14. 10:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
Te tényleg picit túl sok összeesküvés-elméletet olvastál...
2011. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
muhahaha thanx friend :) you made my day!
2011. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

bírom az össze esküvés elméleteket :D

válasz: nem a magyar zenei piac a kormány nélkül is nagyon s..r. Ha így akarnák a forradalmakat elkerülni ki kellene zárniuk a külföldi zenéket főleg a rock zenét.


I30STM

2011. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%

Igazad van. Ezzel mossák a fiatalok agyát. És így nevelnek belőlük melegeket leszbikusokat aberráltakat. Csak szét kell nézni az utcán. Hány férfias fiút láttok?

Mindnek valami meleg beütése van.

2011. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%
Igazad van, de nem a kormány csinálja. Megy ez mindenhol Európában, USA-ban, Japánban. A nyugati kultúra egyik selejtes része, a következő generáció nevelésének hiánya, vagy éppenséggel rossz irányba nevelése.
2011. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
Igen, az a célja, az egyik legnagyobb probléma Magyarországon az, hogy kevés a gyerek ( a kormány szerint is), de természetesen buz1nak neveltetnek minden gyereket. valami nem stimmel nálad :DD
2011. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%

"Igen, az a célja, az egyik legnagyobb probléma Magyarországon az, hogy kevés a gyerek ( a kormány szerint is), de természetesen buz1nak neveltetnek minden gyereket. valami nem stimmel nálad :D"


Szerintem ennek fuss neki még egyszer.

2011. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Szerintem SP, Flour és a többi ilyen nem is mondom ki inkább az űrlények megrendelése barátom. Ezek nem a Földre valók, máshonnan jöttek és kitudja miért de a társadalom egy igen kis része szereti azt a sz@rt amit "énekelnek", mert valljuk be énektudásuk nincs, semmit nem tettek le az aztalra mint a nagyobb művészek, ők tipikusan 1 perces hülye celebek. Ezzel etetik a jónépet, csak a normális emberek inkább nem kérnek belőlük.
2011. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

magyarázd már el nekem,hogy mi a köze a kormánynak SP-hez?

(Mert ahogy ismerem őket valószínüleg hánynának,ha végig kéne nézniük.)

2011. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek fuss neki még egyszer.

A két tagmondatot nem választottam el rendesen, bocs . :D

2011. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!