Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » SP, Fluor, melegedő celebek...

SP, Fluor, melegedő celebek mind a kormány megrendelései?

Figyelt kérdés
Úgyértem a kormány direkt löttyedtp.csűeket akar nevelni a következő nemzedékből, hogy ne tudjanak forradalmat indítani?
2011. jún. 14. 10:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

""(Mert ahogy ismerem őket valószínüleg hánynának,ha végig kéne nézniük.)""


Nem is nézik. De az ilyen média hipnózis, már régen jól bevált trükk. A fiatalok ezt élvezik és ez az életcéljuk. És ez kapóra jön az államnak. Ha véletlenül kitör a forradalom akkor szerintem a mostani fiatalok, inkább szoknyát húznak és bálnak a női sorba.

2011. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
fiukra gondoltam.
2011. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
63%

"a társadalom egy igen kis része szereti azt a sz@rt amit "énekelnek"


Igen, kis része. Csak abba a kis részbe pont azok a 10-18 éves kislányok tartoznak, akiknek az elméjét nem ilyen marhaságokkal kéne tömni, mivel ők fogják majd adni 10-20 év múlva a társadalom gerincét, ők lesznek majd a következő generáció anyái, feleségei, akik nem tudnak majd egy normálisan gondolkodó, épkézláb embert felnevelni, mert az egész leánykoruk azzal ment el, hogy bizsergett a puncikájuk a cukifiúkákra és fingjuk sem lesz az anyaságról és arról, hogy milyen egészséges gondolkodású felnőtt nőnek/embernek lenni.

2011. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
60%

Ha fiúkról beszélünk az ugyanaz.


Nézzük sorban. A lányoknak kimossák az agyát, hogy nekik ilyen SP-szerű akárki kell. Ha a fiúk lányt akarnak maguknak, akkor alkalmazkodniuk kell a lányok vágyaihoz és nekik is SP-szerűnek kell lenniük, különben a kiszemelt lány szóba sem áll velük.

A fiúk átváltoznak fluortomivá, mert ugye a lányoknak ő kell. És tessék, benne vannak a fiúk is tökig az átnevelésben.

2011. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
60%

Ha a gyerekek gondolkodásáról beszélünk, akkor mélyen politikai témáról van szó. Sőt, lehet, hogy ennél nincs is politikaibb, hiszen az idő múlásával a gyerekek adják majd a felnőtt társadalmat és amilyen a felnőtt társadalom gondolkodása, olyan az egész társadalomé és mondanom sem kell, hogy egy társadalom gondolkodásmódja nagyon is a politikához tartozik.


Jól tudták ezt régen is, azért volt a Hitlerjugend és az Úttörő mozgalom is. A mai vezetők is tudják ezt és valószínűleg meg is van azzal a céljuk, hogy több százmilliót költenek SP-k és fluorok reklámozására.

2011. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Szerintem SP a kormány titkos fegyvere, úgy mint Amerikában Justin Bieber vagy Rebecca Black. Állítólag Rebecca már halált is okozott, mikoris egy idős amerikai férfi állampolgár agyvérzést kapott a népszerű zenecsatornát figyelve, magából földöntúli hangokat hallató lány gyilkos klippje közben.

Fry Day!

2011. jún. 14. 13:48
 17/25 anonim ***** válasza:
lehetséges de most komolyan
2011. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

előző vagyok és hát megnéztem rebecca blacket és hátt nincs hozzáfűzni valóm de amúgy még van pár érdekes dolog pl:.amerikánan a faji egyenlőség miatt futtattak fel pár niggert (pl:.mc hammer,2pac,50cent) és amúgy meg fehérek(zsidók) írják rá a zenét és a szöveget lady gaga és a többi ribi meg a gyermekvállalás borzalmát mutatják be és több szabadkőműves jel is felelhető és ezért írtam hogy lehetséges mert úgy 98-tol teljesen a nyugati hatalmak csicskái vagyunk. és még nálunk talán nem de amerikában az egész film és zeneipart a kormány irányítja mert elsősorban onnan vesznek példát a gyerekek és amerika

ugye szuperhatalom nem bízhat semmit a véletlenre mindent ő irányít ott minden előre megvan tervelve ugyan az mint a szovjet únió csak ez szabadságnak van állcázva

2011. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Hát igen. Aki vak és süket, annak ez csak összeesküvés-elmélet. Szerintem nem egy nehéz feladat észrevenni, hogy nem a nép jóléte a lényeg, hanem aki felette áll. És ez mindenhol így van. Kommunizmus(ha lett volna), Szocializmus, Liberalizmus, Kapitalizmus.
2011. jún. 14. 14:25
 20/25 anonim ***** válasza:

és még egy dolog szerintem ezt a bal herét is az állam fizette és egy valóvilágos műsorba is benne volt célja a testépítők és az erős emberek kigúnyolása és hogy tekintsünkrá antipéldaként



http://www.youtube.com/watch?v=0tat7tdEJr4

2011. jún. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!