Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » SP, Fluor, melegedő celebek...

SP, Fluor, melegedő celebek mind a kormány megrendelései?

Figyelt kérdés
Úgyértem a kormány direkt löttyedtp.csűeket akar nevelni a következő nemzedékből, hogy ne tudjanak forradalmat indítani?
2011. jún. 14. 10:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Azért össze kell hasonlítani a régebbi és a mai fiatalságot;régebben molotovkoktéllal lázadtak meg stb-kkel és ma?
2011. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem

"Úgyértem a kormány direkt löttyedtp.csűeket akar nevelni a következő nemzedékből, hogy ne tudjanak forradalmat indítani?"


Ezt a nemzedék termelte ki magából.

Erre van igény.

Azonkívül ez a sok hulladék már régebben meg volt, mint a narancshuszárok :)

2011. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem egy nehéz feladat észrevenni, hogy nem a nép jóléte a lényeg, hanem aki felette áll."


Valóban nem, de ettől függetlenül nem kell hülyeségeket kitalálni.

2011. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ez kb. olyan minthogy 2002-ben a valóságshow-k is az mszp megrendelésére készültek, hogy elterelje a kormány intézkedéseiről a figyelmet. Mert ugye ha fidesz nyert volna nem lett volna Big Brother és Való Világ Magyarországon. Én szeretem összeesküvés elméletek.

Már-már kíváncsi vagyok ,hogy a kormány még melyik celebet rendelte meg, milyen célokat szolgálnak?

2011. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Ozmium42 ***** válasza:
Az összeset, de nem kell leragadni a bábkormányoknál. Egyetlen kormány létezik 20 éve Magyarországon, és ez ugyanaz, mint ami az USA és a nem posztkommunista európai államok nagy részének kormánya.
2011. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!