Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Sokan vannak olyanok, akik...

Gauldoth kérdése:

Sokan vannak olyanok, akik szívesen megbuktatnák már most a jelenlegi kormányt?

Figyelt kérdés
Aki igen, írjon légyszi egy igent!
2011. jún. 16. 23:00
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

:D


Majd miután behozza azt a változást, hogy 20 évente lesz szavazás, és csak 90%-os eredmény fölött lesz kormányváltás.

2011. jún. 17. 11:06
 32/48 anonim ***** válasza:
20%

10:16


"Azért, mert a fideszt utálom, már Gyurcsányt szeretném?"


Megint nem értesz semmit.


Itt nem utálatról meg szeretetről van szó, hanem egy kis logikára lenne szükséged.


Valaki mindig kormányon van, mert az anarchia még sohasem valósult meg.


Ha azt akarod, hogy megbukjon az Orbán-kormány, akkor azt akarod, hogy az ellenzék legyen hatalmon. Mivel olyan nincs, hogy senki sincs hatalmon.


Ennek megfelelően ha nem akarod a jelenlegi kormányt, akkor azt akarod, hogy a legerősebb ellenzéki párt (MSZP) legyen kormányon, annak legismertebb jelöltjével (Gyurcsány). Megértem, hogy ezt kínos beismerni, ezért mellébeszélsz.


Ez nem gyűlölet vagy szeretet kérdése, hanem így működik a politika. A jelenlegi Magyarországon nem Fidesz és Nemfidesz között lehet választani, hanem Fidesz és MSZP között. Nem Orbán és Nemorbán, hanem Orbán és Gyurcsány között.

2011. jún. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
61%

"A jelenlegi Magyarországon nem Fidesz és Nemfidesz között lehet választani, hanem Fidesz és MSZP között. Nem Orbán és Nemorbán, hanem Orbán és Gyurcsány között."


És tessék már mondani, vajon miért ne lehetne egy HARMADIKAT akarni? Miért ne lehetne az, hogy létrejön egy NORMÁLIS középpárt, amelyik nem ilyen, nem olyan, nem jobb és nem bal, nem Orbán és nem Gyurcsány, hanem EGYSZERŰEN CSAK ÉRTÜNK, AZ ORSZÁGÉRT VAN, és nem a saját kis önös érdekeiért???


Mert én EZT szeretném végre látni!


Pedro

2011. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
Hát marhára nem vagyok MSZP-s. Mondjuk jobb mint ez a FIDESZ-nek nevezett akármi, (mert pártnak nem nevezném), de attól még nem vagyok sem anarchista sem MSZP-s. Jó lenne a logikád, ha az átlag intelligncia 90 lenne. De én ennél tovább látok. És mondjuk ha fideszt megdöntenénk, új szavazást kéne tartani. Amúgy meg, marhára nem hiszek abban, hogy meg fogja dönteni, csak álmodom róla. De amíg csukott szemmel követik, addig ez csak egy kérdés., hogy van-e valaki nyitott szemmel. Bár ez sem mutatja igazából meg, mert az emberek 99% csak szenvedéllyel egy pártot lát...
2011. jún. 17. 22:21
 35/48 A kérdező kommentje:
Nem értem mit Gyurcsányoztok. Mesterházy az ő jelöltjük.
2011. jún. 17. 22:23
 36/48 anonim ***** válasza:
30%

16:25


"És tessék már mondani, vajon miért ne lehetne egy HARMADIKAT akarni?"


Akarni mindent lehet, Pedrócska. Ki legyen a miniszterelnök? A Mikulás? A jótündér? Vagy Süsü, a sárkány? Bármelyiket akarhatod, hogy ME legyen, csak hát egyik se lesz az.

2011. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
30%

"Jó lenne a logikád, ha az átlag intelligncia 90 lenne. De én ennél tovább látok. És mondjuk ha fideszt megdöntenénk, új szavazást kéne tartani."


Új szavazást kéne tartani, amin választani lehetne - figyelem! - nem a Fidesz és a Nemfidesz között, meg nem is a Nemfidesz és a Nemfidesz között, hanem a Fidesz, MSZP, Jobbik, LMP stb. között.


Vagyis Orbán és Gyurcsány között (a többi esélytelen).


Mesterházy meg egy komolytalan bürokrata, aki ideiglenes jelleggel ott van a párt élén, de az MSZP tagság favoritja továbbra is Gyurcsány.


Azonban fogadjuk el egy pillanatra, hogy Mesterházy lesz a jelölt.


Szóval akkor Mesterházyt akarod kormányon látni, csak mivel ezt gáz beismerni, ezért mellébeszélsz.

2011. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
15%
"Érdekelne hogy Orbán mikor fogja zárolni Kolopele bankszámláit a válságra hivatkozva :)))" Ne reménykedj ebben, kedves rosszakaróm.
2011. jún. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Nem az MSZP-t szeretném. ha ezt nem érted meg, akkor hidd, hogy mellébeszélek. Ennyi
2011. jún. 18. 14:52
 40/48 anonim ***** válasza:
18%

23:49


"A Mikulás?" - Ez jó ötlet, egyetértek.

"A jótündér?" - Igen, ez is lehet, örülnék neki.

"Vagy Süsü, a sárkány?" - Nem, téged azért nem akarnálak.


Pedro

2011. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!