Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik az aminek mutatja...

A Jobbik az aminek mutatja magát? Félre ne értsetek, nemzeti érzelmű hazafinak vallom magam. Goj motoros is vagyok.

Figyelt kérdés
Sajnos én nem hiszem, hogy ők tényleg azok, akinek vallják magukat, nagyon sok sunyi alak van köztük, no meg vajon kik állnak a háttérébe?! Vélemények?
2011. aug. 25. 13:26
1 2 3 4
 21/34 Dick Esmen ***** válasza:

"Ők vannak itt, ők veszélyeztetik a békés mindennapjainkat, a jóléti életünket, sőt egyáltalán az életbenmaradásunkat, tehát szerintem teljességgel elfogadható, ha meg akarjuk védeni magunkat ellenük."


Dick Esmen, mintha csak a cigányokról írnál.



Bocs de ezt nem én írtam hanem reagáltam egy másik komment-re és abban volt.

2011. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Tudom, de pont illik rájuk.
2011. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
83%
Amekkora blőd ökörségeket Vona Gábor néha mondani tud, és akikkel körülveszi magát, én csak remélni tudom, hogy jobbak annál, aminek látszanak.
2011. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
2011. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
38%
Tisztelt kérdező! A Jobbik tönkretenné Magyarországot a gyűlöletkeltéssel (így is sok kárt okoz). Egy nép felemelkedéséhez, szükség van az ott élők összetartására (bőrszínre, nemi identitásra, vallásra való tekintet nélkül). Egyébként van igazság a szélsőjobb állításaiban, csak nem az erőszak a megoldás.
2011. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Egy goj motoros nem írna ide, hanem motorozna.

hazudsz!

2011. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

az MNA a györkösista idióták gyülekezőhelye. Györkös elkrvult, akkor már inkább a Pax Hungaricát tekinteném hungaristának.

Egyébként demokráciapárti vagyok, le lehet érte pontozni.

2011. aug. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Egyébként pont most jelent meg egy cikk, amiben kijelentik (PAX Hungarica), hogy elhatárolódnak a "nemzeti radikális" se hús se hal oldaltól.

Én a nemzeti radikálisokat ostoba agymosott csőcseléknek gondolom és ez nem is fog megváltozni, gondolom ők hasonlóképpen gondolnak rám.

Nem jól van ez így, de ez van!

2011. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

"Ők vannak itt, ők veszélyeztetik a békés mindennapjainkat, a jóléti életünket, sőt egyáltalán az életbenmaradásunkat"


na ezért nem lennék hungarista!


Ti mindig azt hiszitek, hogy valaki árt nektek, közben a saját sorsotokért vagy másokért meg semmit nem tesztek!

2011. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Az első parlamenti napon némi készpénzért eladták a lelküket. Sajnos ez a véleményem.


Megélhetési politikusok.

2011. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!