Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a terve a jobbiknak a...

Mi a terve a jobbiknak a romákkal?

Figyelt kérdés

Osztálytársam - ebből következtethető, hogy gyerek vagyok - folyton azzal jön, hogy a jobbik egy jó párt... De mindíg mást mond, hogy mi lesz a cigányokkal. Az persze nem zavarja, hogy mindkettőnk közös legjobb barátjában is minimum részben cigány vér folyik... -.-" Szerintetek káosz lesz? Minden napsütésben lebarnult, barnaszeműt kitelepítenek? Visszamegyünk a nácik korába? Szerintetek meddíg megy el a párt?

U.i.: Ismétlem: Gyerek vagyok, nem igazán érdekelnek a részletek, csak a valóság. Szerintetek mi lesz, ha a jobbik kerül be?


2011. okt. 2. 18:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
28%

Valószínűleg felbátorodnának az "emberek", és jó néhány cigányt megvernének, és fordítva. A Jobbik ezt a összetűzést kihasználva gettóba zárná a cigányokat, és nagyon olcsó munkaerőként használná őket "közmunka" programokban.

Amúgy itt a múltkori program, kb. két oldalt ír a "cigányútról": [link]

2011. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%
Egyrészt konkrét terve az egész cigánysággal nyilván nincs. Hogy mi áll a jobbik cigánysággal szembeni szónoklatai mögött arra csak akkor derülne fény, hogyha kormányt alakíthatnának, más szóval megnyernék a választásokat. Erre az esély jelenleg nem sok.
2011. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos én is ilyesmire számítok, és egyre többen választják ezt a pártot... Pedig én aztán tényleg nem állók egyik párt oldalán se, mert hál' istennek a szüleim nem mesélik be nekem a pártok valótlan "igazát".
2011. okt. 2. 19:01
 4/29 anonim ***** válasza:
8%
Semmi, ugyanúgy segélyezik, tenyésztik ezeket tovább. Már a fél ország cigány. Lehet, átnevezik a Moszkva teret Roma térre.
2011. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nemhiszem, mert akkor szóba se hoznának semmi féle különbséget a magyarok, és a kissebségek között.
2011. okt. 2. 19:10
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Aki kicsit is gondolkodik, tudja, hogy ez a kitelepítéses, fajüldözéses duma hülyeség. Hangsúlyozom: nagyon sok dologban nem értek egyet a Jobbikkal, de látni kell, hogy az övéknél sokkal-sokkal szélsőségesebb pártok uralma alatt (Szlovákiában, Romániában) sem történtek efféle dolgok. Aggodalmra inkább az imént említett országok politikája ad okot.
2011. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
hogy döntik el hogy ki cigány és ki nem?
2011. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%
az a terve hogy megszünteti a munkanélküli segélyt, munkahelyeket teremt és elküldi őket dolgozni, aki meg lusta az így járt
2011. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Utolsó: Úgy tűnik, te nagyon ellenük vagy. xD

Utolsó előtti: Hát éppen ez az. :/

Az előtti: Remélhetőleg, mert semmi értelme visszamenni évekkel ezelőttre valóban a náci korszakba...

2011. okt. 2. 19:42
 10/29 anonim ***** válasza:
85%

"hogy döntik el hogy ki cigány és ki nem?"


Lehet, hogy neked nem feltűnő egy csapat vonyítozó, kötekedő, rajoskodó, mikiegérfejű kancigánybanda és egy üvöltöző cigányasszony 10 gyerekkel, akik az utcán járva a járókelők zsebében kotorásznak, de más emberek nem olyan vakok, mint te vagy. :)

2011. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!