Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi baja a Jobbiknak a melegekkel?

Mi baja a Jobbiknak a melegekkel?

Figyelt kérdés

Nekem egyébként SEMMI bajom a Jobbikkal, úgyse hiszem, hogy jobban irányitanának, mint a fidesz, vagy bármely más párt.. Attól eltekintve, hogy egy nagy homofób párt. 'Szebb jövőt!' ezigy szép, és jól hangzik.. szégyen... bűnbakokat gyárt. egyszerű válaszokat adnak a kérdésekre (a legnagyobb problémákra is, meggondolatlanul >), olyan dolgokról beszélnek melyek nem tartoznak az európai normákhoz, és anyagilag finanszírozhatatlan.. nagyon fárasztó és elkeserítő az emberi butaság.. a mutlik...rájöttek 4 évre van a válságadó. most ez eon már gondolkodik , h brazil, kína, török cégnek, majd továbbpasszolja. azok el vannak, az ilyen árak mellett is.

aztán majd szépen emelgetik tovább. azokat a dolgokat mint például: só, cukor, hús javarészt multikban vesszük a multik ezt a multiadót áthárítják a szegény emberekre, mert nem tudják miből kifizetni, hisz maguk is kénytelenek voltak jelentős veszteségeket elkönyvelni, a szegények rosszul járnak, ez a hülye viktor meg szabadságharcról beszél..a nép meg beveszi

..milyen buták vagyunk, de most már gázárat fog emelni, nem tud vele mit csinálni..akkor ugye az AB-t kicsinálták, totál lerombolták a jogállamot, beültettek egy bohócot köztelnöknek

egy fideszes kicsinált képviselő mondta: "ezek úgy csinálták mint rákosi 49ben"

totál nincs semmilyen vmirevaló demográfiai állapot.nincs miből fizetni a nyugdíjakat. e helyett viktorka, fülkeforradalmazik..

és felelőtlen ígéreteket tesz a nők 40 éves munkaviszonyával kapcsolatban

..nagyon vissza fog ütni, de a magyar nép; ezt nem látja....

volt egy felmérés, amely pedagógusokkal készült, és 91% elvetetné a gyerekét

ha tudná h meleg lesz.. szomorú. míg ha fogyatékos, vagy halálos beteg lenne, akkor 50 % körül, meleget nem választanának meg

semmilyen tisztségre, de háromszor elvált férfit igen.én nem vagyok meleg, de aki homofób, az azért gondolja már meg, hogy miket álítgat. te azzal a kijelentéssel hogy utálom a b*zikat, azzal iszonyat sok embert elítélsz el. és ha a legjobb barátod számít rád, és belvallja neked, akkor elítéled? ilyet a primitív beszükült gondolkodású emberek tesznek.. nekem sok meleg haverom van, nagyon jófejek, csak néhányuk jár felvoulni. és akkor mivan? a kissebbséggel mit tudna kezdeni a jobbik? ja, hogy a melegség lelki betegség.. igazad van. Én ezért utálom a depressziósokat, klausztrofóbiásokat és tériszonyosokat, ezek is lelki betegségek és aki ebben szenved, az onnantól nem normális ember és bármilyen szörnyűségre képes lehet, ha egyszer elhatalmasodik rajta az őrület. betegség... ettől a falra mászok. HA az lenne, azt az emberi DNS már rég kitisztította volna, rengeteg ideje volt, mégsem tette meg.:) 16/f/m


2011. jan. 13. 22:10
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Továbbra is várom az ilyen alacsony inteligenciával megáldott egyéneket :d És azokkal mivan, akik ugyan ezt kivánják egy lánnyal? (sokan vannak így ezzel)
2011. jan. 13. 22:23
 2/49 anonim ***** válasza:
44%
utálom a b*zikat. ez egy genetikai hiba, számomra undoríttó és abszolútt természetellenes. semmi gond nincs vele amíg titokban tartják, de az a gond hogy utóbbi idobe egyre tobben vannak, és egyre inkább felvállalják, már csak divatból is. és az hogy közös gyereket akarnak... az a szegény gyerek. nemakarok ebbe beletörődni, és ez a 90 százalék most nagyon megnyugtatott. :D
2011. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
51%

Mi van?


Ha hosszabb szöveget írsz, akkor legalább megpróbálhatnád tagolni, mert így nagyon szar olvasni.


Egyébként engem nem zavar a Jobbik homofóbiája. Én is homofób vagyok. Azt is ellenzem, hogy a meleg szót a homoszexuálisokra használják.


Egyébként döntsd el végre, hogy ßuzi vagy-e vagy sem, mert egy helyen ezt írod:

"én nem vagyok meleg, de aki homofób, az azért gondolja már meg"

Máshol meg ezt:

"16/f/m"


Ha nem vagy ßuzi, akkor mi az a bizonyos "m"?


A fidesz és az intézkedései pedig hogy jönnek a Jobbik homofóbiájához?

2011. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Ja, a végére még akartam írni valamit, azért került oda az az m betű. :D Őszintén szólva leírtam ömlesztve ami az elmúlt 10 percben járt a fejemben:) Egyébként az megvigasztal, hogy fiatalok körébe ez egy egyre elfogadottabb dolog. (tapasztalom) Az viszont szomorú, hogy a felnőttek körébe sokan nem így gondolkodnak.
2011. jan. 13. 22:41
 5/49 A kérdező kommentje:
Még az előzőhöz: ez a felmérés egy eléggé régi felmérés. Egyébként én nehezen tudok elképzelni egy olyan szülőt szülőként, aki gyerekét csak sexuális beállítottság miatt elítéli..
2011. jan. 13. 22:43
 6/49 anonim ***** válasza:
39%

"Egyébként az megvigasztal, hogy fiatalok körébe ez egy egyre elfogadottabb dolog."


Engem inkább ez zavar, és az nyutat meg, ami az előttem szólót (90% elvetetné).

2011. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
42%
képzeld el hogy elmondod a szuleidnek, hogy "ez itt józsi, mától velem alszik, de neféljetek, fogunk védekezni XD a normális szulok (pl az én szüleim) esetében a következmány vagy gyilkosság, vagy deportáció lenne . és ez így helyes. szerintem.
2011. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Gratulálok:) Te pl mit tennél, ha kiderülne a gyerekedről?

Egyébként jóhogy, mostha megnézed hogy egy pedagógus milyen korban nőtt fel, rájössz mit jelent az a 90%. 15-20 év múlva 90%-a nem fogja elítélni szerintem:) Elég ha megnézed, hogy mivolt 20 évvel ezelőtt és hogy mivan most...

2011. jan. 13. 22:51
 9/49 anonim ***** válasza:
32%
Én azt tenném, ha kiderülne a gyerekemről, hogy lehet elfelé menni a házból és megszakítanék mindenféle kapcsolatot vele.
2011. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
35%
az hogy mi lesz a társadalommal, azt nemtudja senki... de ugyebár a normális(a felfogás is idetartozik) szülő normálisan neveli a gyerekeit... egyébként a te számodra nem undoríttó ha látod őket "fajtalankodni" ???
2011. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!