Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a terve a jobbiknak a...

Mi a terve a jobbiknak a romákkal?

Figyelt kérdés

Osztálytársam - ebből következtethető, hogy gyerek vagyok - folyton azzal jön, hogy a jobbik egy jó párt... De mindíg mást mond, hogy mi lesz a cigányokkal. Az persze nem zavarja, hogy mindkettőnk közös legjobb barátjában is minimum részben cigány vér folyik... -.-" Szerintetek káosz lesz? Minden napsütésben lebarnult, barnaszeműt kitelepítenek? Visszamegyünk a nácik korába? Szerintetek meddíg megy el a párt?

U.i.: Ismétlem: Gyerek vagyok, nem igazán érdekelnek a részletek, csak a valóság. Szerintetek mi lesz, ha a jobbik kerül be?


2011. okt. 2. 18:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
93%

"Mi a terve a jobbiknak a romákkal?"


Miből gondolod, hogy vannak külön terveik velük kapcsolatban? Mennek melózni a segély helyett, ugyanúgy, mint mindenki más.

2011. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

20:02.: De nem minden cigány ilyen. Ez csak a durvább része, akit egyébként tényleg min denki utál... DE komolyan mondom, az igazi, magyar, zenészcigány jóember.

Utolsó: FRolyton cigányoznak... Most is kint voltunk piacon, és egy ilyen kis bodénál hallani lehetett mit mond. Egyik mondatát idézem: "Eltakarodnak a cigányok innét."... Persze, csak egy mondatfoszlány, de köztudott, hogy valóban ez a mániája a jobbiknak, de pontosan ezért kérdeztem: Pontosan mi is? Hiszen akármit nem engedhet meg magának.

23:05.: Lehet hogy nagyon hülye vagyok... De pár évvel ezelőtt nem együtt voltak egy párt? Mint ahogyan a nagy alapítványok is segíteni szoktak a kicsiknek, amíg azok nem rendelkeznek a kellő jogokkal.

2011. okt. 3. 15:11
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen mindegy, mi a terve. Eddig melyik kormány tartotta be az ígéreteit? Egyik se. Elszámoltatás - most engedték szabadon a 7.kerületi szoci ingatlan maffiavezért. stb.stb.

A Jobbik ugyanazt akarja mint a zsidesz megfűszerezve pár hazafias szólammal. Ugyanúgy ellopták volna a magánnyugdíjvagyont, ugyanúgy ellopnák az adófizetőktől megemelt áfa formájában a pénzt majd odaadnák a gazdag devizahiteleseknek. Talán az EU ból is kilépnének.

A cigányokat nem lehet munkára bírni, képtelenség. Ugyanúgy táplálnák segélyeznék tovább, csodára nem képes a Jobbik.

2011. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
0%
Meg akarják őket téríteni. Hithű muszlimoknak.
2011. okt. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"De nem minden cigány ilyen. Ez csak a durvább része, akit egyébként tényleg min denki utál... DE komolyan mondom, az igazi, magyar, zenészcigány jóember. "


Ne keverd azt a kevés /legyen 1%/ zenész cigányt, meg mondjuk legyen még 1% egyéb normális cigány, a többi naplopóval.

Egyébként a zenész cigány is gyűlöli az összes többit.

2011. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem vagyok fajgyűlölő, azért néhány szigorúbb törvény, rendelet beiktatása nem ártana. Mondjuk ha egy szerencsétlen magyar család, aki szorgalmas munkával művelgeti a kertjét, állatokat nevel, hogy megteremtse magának a megélhetéshez szükséges élelmiszer egy részét, ne hurcolják meg, ha végső elkeseredésében árammal próbálja megvédeni az ingatlanán belüli tulajdonát a szutyok tolvajoktól - akiknek ez a fajta tevékenység egyébként ismeretlen. Persze tisztelet a kivételnek, de én még nem sok cigót láttam, aki hajlandó a háza körül megtermelni a kajájának legalább egy kicsike részét.

Én ugyan már nem vagyok gyerek, viszont van egy gyerekes álmom: Európai összefogással kijelölnének egy területet, ahová ezeket az emberkéket lassacskán betelepítenék - egy saját kis államra gondolok - ahol a saját kultúrájuk szerint élhetnék világukat úgy, ahogy nekik tetszik. Biztosan lenne a közülük valókból sok vezető tulajdonsággal megáldott és tanult ember is, akik segítenék a boldogulásukat. Nem kényszeríteni kellene oda őket, hanem önszántukból is mehetnének, később pedig a problémásabbakat lehetne oda küldeni a börtönök helyett, ami nem kis megtakarítást jelentene az államkasszának. Nekik is jó dolguk lenne, mert nem kéne szegényeknek eltűrni a megalázó, rasszista megjegyzéseket és a megkülönböztető intézkedéseket. Dolgozhatnának magukért, tanulhatnának a saját boldogulásuk érdekében, és az ezer féle segély híján talán csak annyi pulyát gyártanának, amennyit etetni is képesek.

Szerintem nagyon humánus elgondolás, és álomnak azért nem is rossz.

2011. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Basszus utolsó ilyet ne írjál, mert te le a "büdös rászista magyar", pedig szívemből szóltál!

De sajnos néhány cigányvédő szervezet /Amnesty International és társai/ megállapította, hogy Magyarországon el vannak nyomva a cigányok, nem tesz az ország semmit, hogy felzárkóztassa őket. Az EU ezért "megrótta" országunkat, de közölték, hogy oldjuk meg, nehogy kimenjenek innen más országokba. Sárközy pl. kivágta őket.

2011. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

*mert te le a = te leszel a


bocs, akadozik a billentyűzetem, és nem olvastam vissza szöveget, mielőtt elküldtem.

2011. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Valaki0702 ***** válasza:
Én is gyerek vagyok de ez a nácizás nem jó ötlet. JObbbikra fogok szavazni ha betöltöm a 16-ot. A cigány bünüzés szó nem terjed ki a minden cigányra csak az olyanokra akik már azt hiszik cigánynak lenni egy álom és hogy ővék Magyarország. És a FIDESZnek meg azoknak akik rájuk vagy az MSZP-re szavaznak hogy nem vagytok Magyarok!!!!!!
2011. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!