Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mennyire probléma ez?

Mennyire probléma ez?

Figyelt kérdés

A szüleim egymás melletti lakásban laknak, elváltak. Egymás melletti lakásban: azaz földszint 2 anyu, földszint 3 apu.

Mindkettőjük számára interneten elkészült a népszámlálási adatszolgáltatás, visszajelzés is megtörtént, hogy rendben.

Ugyanakkor ezt követően észrevettem, hogy a lökött népszámlálási megbízott kettő-kettő adatlapot dobott be mindkettőjüknek: kettő földszint 2 és kettő földszint 3 adatlapot.

Mielőtt elkészült volna az internetes adatszolgáltatás, nem vettem észre, hogy anyuét vettem magamhoz apu adatszolgáltatásakor (mivel kettő-kettő adatlapja volt mindkettőjüknek, vicces, nem?, pedig csak egyedül laknak a lakásukban külön-külön, tehát egymás szomszédai) a földszint 2 adatlap kódját és azonosítóját használtam fel apu adatszolgáltatásakor. Igaz, a neten kijavítottam: nem földszint kettő hanem földszint 3 a helyes adat.

Ennek ellenére nem lesz probléma ebből a kavarodásból?


2011. okt. 6. 11:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Öcsém és én már külön lakásban lakunk és mi is kaptunk az ottani lakhelyünkre népszámlálási adatlapot, amit kitöltöttünk az itteni lakcímünk alapján és az adatlap kódjának megfelelően.
2011. okt. 6. 11:13
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg a szüleid összesen négy adatlapját. Elvileg 2-2 adatlapon ugyanaz a kód, mégpedig a lakásé, amelyiknek az adata pontosan fel van tüntetve. Ha így van, a másodpéldányt nyugodtan kihajíthatod.

A kód szerinti lakáshoz, pontosan annak a személynek az adatait írd, aki ott lakik. ha így tettél, OK, ha nem, javítsd a neten.

2011. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!