Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek honnan indult el...

Szerintetek honnan indult el az a legenda hogy Orbán Viktor roma származású? / nem lenne számomra probléma csak nem igaz/ Még Kende Péter is leírta A Viktor című könyvében hogy ez nem igaz, pedig ő aztán mindennel megpróbálta lejáratni.

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 23:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
kinézete is, a neve is, Orsós Viktor. konkrétumot nem tudok neked, nem állítom, hogy cigány, de igaz lehet.
2010. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Az Édesapjával, Győzővel együtt dolgoztam Libiában. Az átlagnál a bőre sokkal barnább volt - nem azért mert lebarnult - a szeme szinte fekete volt. Szerintem ennek ellenére, nem cigányok. Talán lehetett valaki a felmenőik között aki cigány származású volt, de ez nem azt jelenti, hogy Ők is azok.
2010. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

Orsós Viktor? Nem Orbán? Vagy nevet változtatott vagy csak elírtad? Na mindegy is.

Láttál róla tabló képet? Na azért, meg a neve is, Orbán.. tipikus cigány név. Amúgy engem különösebben nem érdekel milyen származású nem ez alapján fogok rá szavazni vagy épp nem. Viszont szerintem ez nem csak legenda, hanem véleményem szerint ő tényleg roma.

2010. febr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
nekem meg földim. nem azok, ha jól tudom zsöllérek voltak
2010. febr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Orbán "félcigány", egy-két gyerekén, illetve rajta is látszik. A rasszjegyek kiütköznek. Lassan majd Obama is elkezdi vitatni, hogy van benne nigger vér!:)
2010. febr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
Belegondoltam, Obama kissé fehérebb Orsós-Orbán Kolompárnál!:)
2010. febr. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

"Szerintetek honnan indult el az a legenda hogy Orbán Viktor roma származású?"


Az MSZP terjeszti suttogó propaganda útján már vagy 10 éve. Ugyanakkor Orbán másik fő bűne azon kívül, hogy cigány: az, hogy nácirasszistafasiszta, különös tekintettel a cigányellenességére. És természetesen zsidó is, különben nem hívnák az egyik lányát Ráhelnek. Emellett még antiszemita is. (Meg kishitler, kismussolini és kissztálin).

2010. febr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Aki nem látja, hogy cigány, az vak.
2010. febr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Igazi kancigány, jellemre is!:) Kissé intelligensebb a fajtájától, de a mentalitása ......!:)
2010. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 bumbi02 ***** válasza:
70%
nézzetek róla 89-88as felvételt hogyha tudtok, elég jól látszik ott.. igazából engem abszolut nem zavarna h ha még madagaszkári vér is lenne benne.. nekem nem ettöl unszimpatikus..
2010. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!