Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi lesz velünk ha elfogynak?

Mi lesz velünk ha elfogynak?

Figyelt kérdés

[link]

Amúgy ,mi az a roma?


2011. nov. 1. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon örülök neki hogy mennek, a liberális nyugati világ úgyis nagyon szereti a fajtájukat, meg világot láthatnak legalább, és nem mellesleg nekünk sem kell rettegnünk tőlük. jó utazást kívánok nekik, maradjanak kint örökké:)
2011. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Roma az cigány, legalábbis a többségüket így hívják, bár van még Magyarországon oláh meg beás cigány is. Bár a magyar köznyelvben egyszerűen mindegyiket csak romának hívják.

Szerintem hamar visszajönnek ám. Volt már ilyen, azért mennek külföldre, mert azt hiszik, hogy ott majd jobb lesz, több a segély, kapnak ingyen lakást. Mint ahogy sok ország ad is a menekülteknek. Csak egyre nehezebb megszerezni a menekült státuszt. Sajnos a romákról elhiszik egyébként, hogy itt milyen rossz nekik, és befogadják őket. Úgy kell nekik, majd meglátják, hogy bűnözőket ajnároznak.

Emlékszem 2000 körül Strassburgba menekültek. Ott nyilatkoztak a médiának valami alpári stílusban, hogy itt milyen rossz nekik, mert kevés a segély, és nem kapnak az államtól lakást. Na, ezek meg befogadták őket. De ott is kellett volna dolgozni, aztán szépen haza is jöttek.

2011. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
dögölne éhen az összes...
2011. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"Roma az cigány, legalábbis a többségüket így hívják, bár van még Magyarországon oláh meg beás cigány is. Bár a magyar köznyelvben egyszerűen mindegyiket csak romának hívják."


A beást biztos nem fogod köznyelven leromázni mert az menten le is tépi a fejed érte, annyira utálja.

2011. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

A legszebb az egészben az ,hogy kimennek mint szegény menekült üldözött romák és amikor ott is elkezdik élni a lopós életüket akkor hazatoloncolják mint szemét rohadt lopós piszkos büdös magyart.


Hajrá ORSZÁGIMÁZS EZERREL!


Egyetértek a "dögöljön éhen mind" jelzővel..

2011. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én tudjátok mit nem értek? Jórészük politikai menedékjogot kér faji üldöztetés miatt és utána jön vissza. Most akkor ha itt mi rohadt náci fasiszta rasszista magyarok irtjuk a cigányokat iparszerűen és komplett üzemek vannak berendezve mondjuk cigánybőr pénztárca gyártására, akkor hogyhogy visszajönnek, szegény faji üldözöttjeink?
2011. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekünk kellene bevezetnünk a vízumkényszert a Kanadából érkezőkkel szemben, és mondjuk ötmillió euró per fős vízumdíjat szednünk. xD
2011. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy letépi a fejed a beás cigány, ha leromázod. De te felismered a különbséget köztük?
2011. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 löncsi válasza:
100%
mi lessz velünk ha elfogynak? én speciel pezsgőtbontok
2011. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Miért, neked hiányoznának?
2011. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!