Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megbolondult a világ. Mi...

Megbolondult a világ. Mi történt velünk?

Figyelt kérdés

"Hazafias érzelmű fiatalok" melegfelvonuláson rendőrt vernek.

Parlamentben zsidóznak.

Az utcán cigányoznak.

Általános iskolás gyerekek hétvégén lerészegednek és vizipipáznak. Szülő mindent lát a Facebookon, csak semmit se szól. Legfeljebb azt, hogy legalább nem lesz a gyereke valami középkori, búvalbszott idióta.

Mindenért más országokat teszünk felelőssé.

Inkább dögöljön meg más is, ha nekem rossz.

A pálinka, bor meg újfent "hazafias" magyar "értékek" lettek.

Másról sem szólnak, csak hogy Amerika összeesküvése ez, a politikusok tönkreteszik azt, le vannak szarva a halottak. Szebb jövőt! Zabáljunk hamburgert! Bzi, zsidó aki nincs velünk! Trianont ledöntjük. És csak a mai gondolkodás csak egy részéről beszéltem. De tulajdonképpen minden ember ilyen, csak másnak vallja magát... Mindegy, hogy melyik pártot támogatja.


Lesz még valaha rend?


2011. szept. 18. 19:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 A kérdező kommentje:

Újfent már a rendőrök felelősek azért, hogy rendet akarnak teremteni.

A dolgozók felelősek azért, mert dolgozni akarnak.

És a gondolkodók felelősek azért, mert gondolkodni akarnak.

2011. szept. 18. 19:53
 2/109 anonim ***** válasza:
75%

Nem igazán értem, mi a konkrét kérdés, de a pálinka, bor valóban nemzeti értékünk, a trianoni határokat pedig természetesen mindenki szeretné végre eltörölni, ez természetes és érthető szerintem. Sok szülő törődik a gyerekével, s volt régen is, aki nem törődött.

A hamburgert nem szeretem. Egészségesebb megvédeni magunkat másokkal szemben, mint magunkat emészteni.

Nekem inkább a melegfelvonulás az új.Új idők jele.

2011. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 Ucsiha Madara ***** válasza:
76%

Igyekszem a legtöbb mindenre reagálni:


A rendőrök, ahogy látom, nem rendet akarnak teremteni, csak minden autóst lehúzni, aki egy kicsit is gyorsabban ment az úton, más rendet nem nagyon csinálnak.

A melegfelvonuláson tényleg nem a rendőrt kéne verni.

A cigányokkal tényleg nagy probléma van az országban, első kézből mondom neked.

A kiskorú gyerekek lerészegedésével tényleg egyáltalán nem értek egyet, és hogy a szülő nem tesz ellene semmit, az maga a gyalázat. A vízipipa állítólag nem olyan egészségtelen, de nem tudok erről semmi biztosat mondani, még soha nem próbáltam, és nem vagyok pipaszakértő.

A mi rosszabb sorsunkért azért más országok is felelősek egy szinten, de legfőképpen inkább a mi drága politikusaink.

A pálinkának és a bornak tényleg nagy hagyománya van Magyarországon. Néha egy-két pohár vagy bor vagy néhány feles csak jót tehet, persze a lerészegedést itt is szánalmasnak tartom.

Az utolsó bekezdést nem nagyon értem. Az Amerika összeesküvése, le vannak szarva a halottak alatt szeptember 11-re gondoltál? A Szebb jövőt és a zabáljunk hamburgert nem tudom hogy hoztad így össze. B*zi zsidó aki nincs velünk szerintem is túlzás a nemzeti oldal részéről.Trianonról azért egy magyar embernek fájdalommal kéne beszélnie, persze értelmes módon kéne ezt megoldani nem úgy hogy majd ledöntjük mer erősek vagyunk.

2011. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 anonim ***** válasza:
39%
Azért a világot mindig a káosz mozgatta, a rend csak időleges és helyi dolog.
2011. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 anonim ***** válasza:
65%
ilyen állapotok uralkodnak egy háború előtt
2011. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
69%
Többet kéne imádkozni.
2011. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 krameri ***** válasza:
80%

megbolondult a világ? évente lezárják kordonnal a fél várost, csak hogy párszáz aberráns állat pávatollal a seggében végigtáncoljon rajta? Aki az utca túloldalán lakik nem mehet haza, rendőrök nem engedik, várhat órákat míg elmegy a csorda, és rendet raknak utánuk?

Idei felvonulás? Oktogont egyszerűen kordonnal bezárják mindne oldalról, aki benn volt benn marad, nem főleg tüntetők, hanem bámészkodók, turisták, kismama az unokájával, virágárus, és a rendőrök órákig nem engednek ki senkit, néha kinyitják a rácsot, berontanak 20an és lefújják meg gumibotozzák azt akit érnek, aztán ugyanúgy kimennek, és visszazárják maguk mögött a kordont, majd ez párszor megismétlődött. Ezt jogilag tudod hogy hívják? EMBERRABLÁS. Szabadságjogukban korlátoztak embereket, miközben a melegek nem is arra vonultak akkor már. Megbolondult a világ?


A többi pontoddal nagyjából egyet értek. De azért nem árt a másik oldalról is megnézni a dolgokat mielőtt elítéled.

2011. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy megerősítettetek. Én nem akartam mindent kielemezni, csak másképp nem tudtam szavakba önteni az érzéseimet. Ha már válaszoltatok az egyes megállapításokra akkor fűzök én is hozzá egy-két kommentárt.


Az alkohol az összes létező drog közül a legveszélyesebb és a legkárosabb. Ezt kutatások bizonyítják. Abban a társadalomban, ahol az alkoholt értéknek tekintik, ott baj van.


A melegfelvonulásra meg. Találós kérdés:

Ki a deviáns?

a: a rendőrök, akik hivatásuk szerint a rendet próbálják őrizni, magukat és a rendben viselkedő embereket megvédeni a veszélyes elemekről

b: a melegek, akik a meleg büszkeség napján szeretnének büszkék lenni arra hogy melegek. Semmi mást nem tesznek, mint hogy elmondják a világnak, hogy melegek.

c: a csapat tizen-huszon éves idegbeteg, aki odament megverni a melegeket illetve ordibálni. Mivel a rendőrök végezték a dolgukat, ezért őket verték meg.


"A mi rosszabb sorsunkért azért más országok is felelősek egy szinten, de legfőképpen inkább a mi drága politikusaink. "

Meg a szomszéd, meg a feleség aki nem vitte le a szemetet. Hogy miért teveled babrált ki a világ?!


"Trianonról azért egy magyar embernek fájdalommal kéne beszélnie, persze értelmes módon kéne ezt megoldani nem úgy hogy majd ledöntjük mer erősek vagyunk."

Bocs már, ha én a múltat leszarom. A múlt nem létezik. Ezért elég veszélyes dolog önmagad a múlttal azonosítani. A jelenben meg én azt mondom, hogy igenis deviancia van a társadalomban. És igenis mindannyian megtestesítjük ezt. Te is, én is. Szerintem Trianonon siránkozni, illetve a környező országokat szidni nem építő jellegű dolog. Hanem kvára romboló. Bocsánat már, ha én minden embert ugyanúgy a testvéremnek tekintek. Nem az fog meghatározni az embereket, hogy ki melyik országban él...

2011. szept. 18. 20:29
 9/109 anonim ***** válasza:
48%

elmondom a véleményem kedves kérdező: amit leírtál, az egy nagy összefüggéstelen dühkitörés, és nekem nem úgy tűnik, hogy látod az összefüggéseket, egyszerűen leírtad azt amit mostanában hallottál valahol valakitől, és értelmesnek hangzott, de nem gondoltál bele igazán, nem jártál utána.


Amiben megegyezhetünk, az az, hogy valami nincs rendben. amiben valószínűleg nem egyezünk meg, hogy szerinted ennek az oka az, hogy a magyarok hülyék/életképtelenek. Szerintem meg egy globális problémáról van szó, és ez el fog mélyülni. Nevezetesen a probléma az, hogy a kapitalizmus nem működik, mert az egész világ piócává alakul, és saját magát fogja felfalni. Ez már rég nem az az aranyos mese amikor az egyik pék finomabbat süt mint a másik, tehát többen vásárolnak nála.

2011. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 anonim ***** válasza:
Káosz..
2011. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!