Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek ha ilyen tempóban...

Szerintetek ha ilyen tempóban növekszik a Jobbik támogatottsága, hány év kell ahhoz, hogy hatalomra kerüljön?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 13:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
36%

Reméljük a következő választásokon nyerünk ;)

Amúgy annyit hogy a magyar embernek sokkal töbet kell szenvednie hogy rájöjjön a dolgokra sajnos. Görögország is most hívja elő a nemzeti embereit az ország vezetésére mikor már szétbaszták a liberáliok. Ez lesz itt is.

2011. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
44%

nem lehet tudni

ténylegesen

mekkora a támogatottság


közv.kutatás hamis

mesterséges


2018 talán

2011. nov. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
68%
"kolope te egy büdös magyar ellenes zsidó vagy." Több mint 200 magyar embernek adok munkát azzal a tudással és munkával amit létrehoztam, a fizetések sem átlagosak, a magyar államnak fizetjük azt a rengeteg adót, járulékot, alapítványokat támogatok minden évben. Akár megtehettem volna és megtehetném azt is hogy mindez ne itt legyen az országban. Gondolkozz már egy kicsit azzal a nagy magyar fejeddel mielőtt megmutatják neked hogyan kell a gépet bekapcsolni mielőtt belépnél az oldalra. Mert szerintem neked még az sem megy egyedül. A jobbik nem fog hatalomra kerülni, egész egyszerűen azért mert nem való Európába egy ilyen szélsőséges párt. Persze akiknek az egyetlen megoldást a cigányok és zsidók elleni gyűlölet jelenti, az tud velük azonosulni. Ez azonban sokkal inkább szánnivaló, mint dicsérendő. Elismerem, a Fidesz több hibát is vétett, amit most próbálnak korrigálni, de ők legalább megteszik. Az meg természetes hogy egy ekkora fölénnyel rendelkező párt nem áll le mutyizni azokkal akiket jóformán talicskával toltak be a parlamentbe.
2011. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
20%
Mert mit hoztál létre?
2011. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
31%
Kivételesen egyetértek Kolopelével. Még rosszabb lesz,mint most a Didesz. Soha nem fog hatalomra kerülni. De ha mégis,akkor az az ország tönkremenésével lesz egyenlő.
2011. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%
"Mert mit hoztál létre?" Két dolog lehet: Új vagy itt a fórumon. 2. El sem olvasod rendesen a válaszokat. Csak neked utoljára nagyon röviden: Az ipari kerámia területén és a cirkon-oxid felhasználásában vittem véghez két olyan egyedülálló eljárást, amit rajtam kívül még senki. Olyan piacaink vannak külföldön, hogy lehetőség volt arra hogy magas fizetésekkel tudjunk alkalmazni embereket, és a számuk csak növekedett az évek alatt, köszönhetően a fejlesztéseimnek. Ha több publikus konkrétumra is kíváncsi vagy, priviben írhatok, bár a stílusod alapján nem sok értelmét látom.
2011. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy tavaly november óta megduplázódott a Jobbik támogatottsága.Kiváncsi voltam mások véleményére erről a dologról.Az én véleményem az, hogy a Jobbik demokratikus választásokon sose fog hatalomra kerülni, de eljön az idő, amikor nagyon nagy szegénység lesz a világon és akkor az emberek hajlamosak a szélsőségek felé hajlani. Akkor bizony hatalomra kerül a Jobbik.Hitlerrel is ez volt a helyzet.Sose nyerte volna meg a választásokat demokratikus úton, de Németországban akkora volt a szegénység, hogy az emberek nem bánták, hogy Hitler hatalomra került, még ha puccsal is.
2011. nov. 14. 09:08
 18/27 anonim ***** válasza:
9%
Inkább a cigányok lakta területeken nő rohamosan (nem meglepő módon). De egyre több elszegényedő is rájuk fog szavazni. Viszont a Fidesz meg nyomatja majd a kampányát, így jó kérdés, nyerni fog-e a Jobbik. De Török Gábor is írta, hogy a mostani helyzetben szinte lehetetlen előre megjósolni a következő választások kimenetelét.
2011. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
27%

"Görögország is most hívja elő a nemzeti embereit az ország vezetésére mikor már szétbaszták a liberáliok."


amint nálunk is mutatja a mellékelt példa a nemzeti emberek csak még jobban szétb@sznak mindent, mint a liberók.

ez van, skacok.

2011. nov. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Maric Őrangyal ***** válasza:
Hál' isten a "támogatóinak" 90%-a 8 iskolát nem végzett nagymagyar fiatal. Remélem felnyílik a szemetek végre. Amúgy semmi esély rá, hogy itt csücsüljenek a parlamentben. Legalábbis ebben az évszázadban biztosan nem.
2011. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!