Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A leminősítés korona a kormány...

A leminősítés korona a kormány kudarcán? Egyetértetek Varga Mihállyal?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 22. 18:17
 1/8 menta34 ***** válasza:
100%

Frankó cikk :)

Elsőre azt hittem belső feszkó lesz végre a Fideszben, aztán a konkrétumok pontatlansága miatt rájöttem, hogy 2009-es a cikk...


Amúgy tudhatnád, hogy ez most másmilyen leminősítés, ez nem számít, ahogy az IMF hitelkeret is most másmilyen lesz (ha lesz) :)

2011. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen egyetértek Varga Mihállyal, az viszont meglep, hogy pont ő minősíti így a történteket. Ez nekem megerősíti azt a híresztelést, hogy Orbán kiszorítása után ő az EU és az IMF vezetés jelöltje a miniszterelnöki posztra.
2011. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kér,hogy ezt nem most mondja.
2011. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Amúgy tudhatnád, hogy ez most másmilyen leminősítés, ez nem számít, ahogy az IMF hitelkeret is most másmilyen lesz (ha lesz) :)"


Persze, tudom. Akkor a kormány dilettantizmusa volt az ok. Most a nemzetközi spekuláns körök szervezett orvtámadása a zseniális, tökéletesen teljesítő kormány ellen... :)

2011. dec. 22. 18:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Fideszesek, nem tolongtok. Jó lenne hallani a ti véleményeteket is...
2011. dec. 22. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Lehet, hogy ők még dolgoznak, és nem az állami segélyen élnek, hogy minden percben ugrásra készen figyeljenek minden Fidesz-ellenes posztot és reagáljanak rá.
2011. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hol itt a Fidesz-ellenesség kérem? Csupán a Fidesz nagyjainak örökzöld kijelentéseit idézzük, mert időszerűbbek ma, mint bármikor.
2011. dec. 22. 19:09
 8/8 IronMan84 ***** válasza:
A nemzetközi hitelminősítők által hozott leminősítés teljesen jogos és ez 100%-ban hitelesen értékeli a FIDESZ kormány 2/3-os törvényeit és rossz gazdaságpolitikáját.
2011. dec. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!