Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Így menthető meg Magyarország...

Így menthető meg Magyarország jövője! De hogy is?

Figyelt kérdés

Ötleteket szeretnék hallani tőletek hogy pontosan milyen lépésekkel hoznátok rendbe Magyarországot.

(hátha merítenek belőle egy két jó ötletet a vezetőink.)



2012. jan. 16. 19:43
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Elősző vagyok, és még hozzátenném:

-Abortusztilalom

2012. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én jobban támogatnám a családokat nem csak anyagi hanem kulturális értelemben is. Na meg persze az ifjúságot mert bennük van a magyar nemzet jövője. Oda kéne figyelni az iskolákban ki, miben tehetséges és ez alapján segítenék a fiataloknak a pályaorientációban, szerintem kevesebb kényszerülnének pályaelhagyásra/pályamódosításra mert alapból a többség olyan területre kerülne amihez megvan a tehetsége, ezzel mind az oktatási rendszer mind a gazdaság jobban járna. Na meg rendbe kéne végre tenni a magyar egészségügyet elsősorban a betegségek megelőzésére koncentrálva az egészséges életmód állami/oktatási szintű propagálásával, terjesztésével...
2012. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!