Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért a saját hazádat szidod?...

Miért a saját hazádat szidod? Miért nem a vezetőit?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mást nem zavar-e, de nap mint nap találkozom itt is és más fórumokon hasonló hozzászólásokkal, mint "Ebbe a szar országba...", "El innen minél messzebb...", "Magyarország egy nagy rakás sz..r..." stb.


Szerintem ez nagyon ostoba dolog, hiszen Magyarország az egyik legszebb, természeti kincsekben leggazdagabb ország Európában óriási jelentőségű történelemmel. Nem az országgal van baj, hanem azokkal, akik vezetik.



2012. jan. 17. 09:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Ezért kellene gyorsan lecsukni a Gyurcsány Ferkót, mert ő kezdte az országgyalázást.
2012. jan. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egy gyöngyszem a sok közül:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Amúgy egyetértek, kérdező.

2012. jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha pontosítunk, és a saját hazán (kicsit pongyolán) néhány egyáltalán nem vezető polgártársunkat is értjük, akkor lehet, hogy a dolog megalapozottnak tűnik. Természeti szépségei és történelme lehetnek gazdagok, ám rögtön az első hozzászóló bizonyítja, hogy van itt mit javítani a fejekben. Bár kétségtelen, hogy ugyanez a réteg szokta harsogni az említett idézeteket is.


A vezetőit nem minősítem, mint as példa is mutatta, sokkal kifejezőbben minősítik önmaguk tettei.

2012. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Antimod ***** válasza:
57%

Minden országnak olyan vezetői vannak, amilyeneket választ magának.


Akár tetszik, akár nem - ha nem puccsal szerzett hatalomról van szó - a kormány egy látlelet a társadalomról, főleg, ha azok hagyják garázdálkodni.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem szidtam soha a hazámat. Egyedül az USÁt szoktam.
2012. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenért csak a vezetők a hibásak. Például: miért van az, hogy van olyan, aki tízszerannyit keres, mint te? Nehogymár csak a vezetők miatt legyen :)
2012. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem Árpádra a tájainkra vagy a nemzeti színekre van kiakadva amikor szidja. Viszont ha valakinek szarul megy az had ne más országot ócsároljon ha itt van baja. De hogy valami kézzel foghatót is említsek, szerintetek nem sz@r hogy átmész Ausztriába és nincs tele a táj szeméttel, itt meg nem tudsz 100 métert úgy menni erdőbe hogy ne valami szemétlerakót csodálhass ? Vagy ez is a kormány hibája ?
2012. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Antimod ***** válasza:
72%

"nem tudsz 100 métert úgy menni erdőbe hogy ne valami szemétlerakót csodálhass ? Vagy ez is a kormány hibája?"


Igen, az. Nem az aktuálisé, hanem a hosszú távú, rossz kormányzás alakítja ilyenné a közmorált. Ha megnézed, Ausztriában pl. nincsenek gazdátlan területek, rendezettebbek a jogviszonyok, és van pénz arra is, hogy pl. az önkormányzatok lenyírják a gazt az utak, vasút mentén is. A szemetelésnél is van, aki odafigyel, eltakarítja, büntet. Magyarországon meg még azon is vitatkoznak, egyáltalán kié az a bizonyos terület, ahol a szeméthegy magasodik, vagy kinek a felelőssége eltakarítani azt.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

"Nem az országgal van baj, hanem azokkal, akik vezetik."

Hát szerintem meg azokkal van baj , akik endedik így vezetni az országot! Azok pedig mi vagyunk. Bégető birkák a trágyadomb közepén...

2012. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Antimod ***** válasza:
38%

"Bégető birkák a trágyadomb közepén..."


Kissé sarkos, de sajnos nagyon egyetértek veled.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!