Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik párt akarja igazából...

Melyik párt akarja igazából megosztani a társadalmat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 11:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%
A maszop meg a zsidesz. A b*zikat és drogosokat ajnározó szdsz pedig alulról súrolja őket.
2009. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
31%
A nyilasok (Jobbik).
2009. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
55%
Én amint látom most az MSZP. Gusztustalan a kampányuk.
2009. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Minden olyna párt, amelyiknek a kampánya a másik fikázásáról szól, és nem arról, hogy ő mit tud felmutatni vagy adni.... (és ebbe a Jobbik nem tartozik bele,ő csak saját magát reklámozza a kampányban)... de pl vicces, mikor az mszp "bemutatja" a fideszes listavezetőt(azt hiszem)...na ez már abba a kategóriába tartozik amit írtam
2009. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem melyik párt ,hanem inkább kik.
2009. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
Orbipapa(Fityisz)...
2009. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%

"A nyilasok (Jobbik)."


Hát barátom te 3x álltál sorban amikor az észt osztották. Csak sajnos egyszer sem szolgáltak ki.


Az akarja megosztani, aki nem az egységes magyar nemzet jólétét szolgálja, hanem harcol a másik oldal ellen (mZSp-fideZS)

2009. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%
SZDSZ, MSZP, Fidesz. Ilyen sorrendben.
2009. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
48%

Igen örülök, hogy egy igazán normális választ írt a 12:39-es kommentelő. Le van írva, hogy "mi ennek a kritériuma" és úgy magyaráz. A többi nagyjából odab@szott pár név. Nem hiába írtam ilyen stílusban, annyit is ér mindegyik, mert így fel lett sorolva kb. az összes párt, a kérdező aztán megkaphatta a válaszát, mert mindenki a kedvenc utált pártját írta, akiknek nagy százaléka ilyen nagyon okos rögeszmés. Aki meg nem (a rögeszmések meg elmehetnek innen, igen, igen itt lehet hagyni kérem szépen, csak tessék!), az legközelebb adjon pár indokot is, mert ezek a válaszok így röhelyesek.

Egyébként a 12:39-es válaszoló véleményét egy az egyben osztom.

2009. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
21%
Elnézést, a 13:37-es kommentelő is normális választ adott (szerintem):)
2009. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!