Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A németországi Frankfurter...

A németországi Frankfurter Allgemeine Zeitung, milyen beállítottságú?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal konzervatív.
2012. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább liberális, de jelennek meg benne konzervatív cikkek is.
2012. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Vajon a magyar politika jelenlegi helyzete mennyire köszönhető annak, hogy az emberek ezen a szinten vannak leragadva? Maga az írás igazságtartalmát nem az határozza meg, hogy ki írta, hanem, hogy mi van benne. Egy választó polgárnak el kell tudnia dönteni, hogy igazat vagy hamisat olvas ha máshogy nem további utánajárással.
2012. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3.! Senki nem mondott ilyet, nem értem, hogy miért kaptad fel a vizet. Minden lap képvisel egy értékrendet, ha mást nem, akkor a főszerkesztőét. A FAZ esetében pedig alapításakor kitűztek egy célt - ennek keretében közölnek többféle értékrendet tükröző vélemény rovatokat is.
2012. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
heteroszexuális
2012. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még valaki? Az eddigiekből nem tudom leszűni.

3. válaszoló,

Ha nem tudsz érdemben hozzászólni akkor ilyen hüleségekkel ne gyere. Ennyi erővel fölösleges az oldal mert mindennek utána lehet jáni, történelm könyvekből, internetről stb.

Másrészről nem tudthatod, hogy miért írtam ki a kérdést, így megint arra kell, hogy jussak, ilyen esetben maradj inkább csöndben.


4. válaszoló!

Köszönöm.

Szerinted milyen irányzatot képvisel a FAZ?

2012. márc. 23. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Én voltam a második. De hadd fejtsem ki jobban.


Azt vedd figyelembe, hogy amikor azt mondom, hogy liberális, akkor ne az otthoni kifacsart értékrend alapján tekintsd ezt liberálisnak, hanem az itteninek. Itt a FAZ úgymond a "polgárság" lapja (megint nem az otthoni jelzőt értsd alatta), tisztelik a magántulajdont, a szólásszabadságot, a véleménykülönbséget.


Pl.: rengeteg vita folyik a hasábokon, több nézőpontot ütköztetve - ezért mondtam azt, hogy a lap liberális.

Gazdaságpolitikában viszont a konzervatív irányzatot képviselik, ami ebben az esetben a liberálisnak kvázi a szinonimája.

2012. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!