Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A HVG milyen politikai beállít...

A HVG milyen politikai beállítottságú?

Figyelt kérdés
Ha már itt tartunk, akkor a TV2, és a RTL klub?
2010. febr. 4. 18:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%

A HVG az enyhén balos, de szerintem ezt maga az újság sem titkolja. Ez megerősíthetem én is mert sokáig rendszeres olvasója voltam.

A TV2 és az RTL klub az a szoc-lib oldalhoz köthetők úgy tudom.

2010. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
RTL-t valamiért sose éreztem balosnak.
2010. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
A hvg szerintem baloldali.
2010. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Bár a köztudatban a HVG, a TV2, és az RTL-Klub is a baloldalhoz (illetve a liberális oldalhoz) kötődik, a pártállás egyiknél sem érződik olyan feltűnő módon, mint a Magyar Nemzet, a Demokrata, a Hír-Tv vagy az Echo Tv nevű médiumokban. Sőt, még a nem titkoltan baloldal ATV sincsen száz százalékig átpolitizálva.
2010. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
19%
Szerintem bolsevik zsidó kommunista, de ennek ellenére olvasom, mert tudni akarom mit hazudoznak. Kifordítva megtudod az igazságot.
2010. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
9%

balosak: HVG, TV2 (meg pl ATV)

jobbos: RTL (meg pl HírTv)


Persze a nagyobb kereskedelmi adók nem 'annyira', de ha egymás után megnézed a híreket rendszeresen azért észre lehet venni. Pl RTL-en egy hír általában úgy van, hogy az MSZP politikusai mondtak valamit, ezt a hírmondó idézi, és utána bevágnak egy bejátszást arról h a Fidesz hogy reagált erre. TV2-n pedig fordítva, bár ott ez annyira nem figyelhető meg, csak 'vájtszemüeknek' :)

2010. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
20:21-nek: ez a vájtszemű találóbb metafora, mint szeretted volna :D
2010. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
nem, ez pontosan annyira találó amennyire szerettem volna :) Van önkritikám, de vannak dolgok amikkel nem nagyon lehet vitatkozni - ezeket tényeknek nevezzük :P
2010. febr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%
Egész pontosan "fától az erdőt" probléma a két ismertebb kereskedelmi adó összehasonlításával hasogatni a szőrszálat, miközben igazán küszöbön egy üdítő zokogás lassan...
2010. febr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

HVG: baloldal (MSZP, MDF stb.)

TV2, RTL: bulvár enyhe baloldali beütéssel

2010. febr. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!