Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A gyik milyen politikai...

A gyik milyen politikai beállítottságú?

Figyelt kérdés
Minden nekik nem tetsző megnyilvánulást törölnek, embereket tiltanak le vagy ki innét. Az indok pedig sokszor nem elfogadott. Mi alapján szelektálnak valójában?

2011. dec. 8. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%

"Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!

Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük."


Ezeket tartsd be, és nem lesz különösebb gondod. Azt hiszem nem olyan nagy cenzúra.

2011. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
ezzel nem lenne semmi probléma, csak sokszor olyan kérdést törölnek amivel semmi gond, amelyiket meg kéne azt meg otthaggyák...
2011. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Engem letiltottak innét. Viszont mobilról simán be lehet ide lépni, mert IP cím alapján tiltanak. Egyébként az sem jogos hogy örökre kitiltanak. Olyan kérdések megjelennek hogy feláll a szőr a hátamon!
2011. dec. 8. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Fideszes beállítottságú a cenzorok pedig szalaisták.
2011. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
accoutot is tiltanak. azért nem tudtál belépni mert a gépedről mást már le kellett tiltani
2011. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kérdést feltevő és a válaszolók is letilthatnak egy hozzászólást.
2011. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A gépemről egyedül én voltam fent itt, más nem. Vagy nem értem mire gondolsz? Lényeg az hogy dolgozik itt a cenzúra és a modik önkényeskedése.
2011. dec. 8. 21:57
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Azt én is észrevettem, hogy több a törlés mostanában. A cigánysággal kapcsolatos negatív véleménynyilvánítások például szinte teljesen eltűntek, vagy perceken, órákon belül eltűnnek.


Szerintem az új médiatörvény lehet az oka. Bár annak alapján még nem indultak be őrült nagy bírságolások, de bármikor beindulhatnak, mert benne van, hogy nem szabad sérteni a kisebbségek, a többség, a gyerekek, és még egy csomó mindenki jogait. És gondolom, hogy az oldal tulajdonosai nem akarnak támadási felületet adni, nem akarják bebukni a vállalkozásukat, ezért lettek óvatosabbak. De azt nem mondanám, hogy valamilyen irányba elfogultak, és ilyen alapon törölgetnek.

2011. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

valószínű, hogy azok a roma-üggyel kapcsolatos kérdésre jövő hozzászólások tűntek el, ami kimeríti a rasszizmus, a fajon alapuló megkülönböztetés és a gyűlölködés fogalmát.

ha valaki nem tud normálisan, észérvekkel vitatkozni, akkor az ne írjon!


egyébként meg hányszor van olyan, hogy a válaszadók egymás között elkezdenek vitatkozni, a kérdés meg már senkit nem érdekel? rengetegszer. és mégsem tiltják be az összest.


pár témakörben a válaszadók jelezni tudják a moderátorok felé, ha van valami baj a kérdéssel (az ismert behajtani tilos táblácskával a jobb alsó sarokban) és ha a bejelentés jogos, a kérdést eltávolítják.

akinek sok ilyen kérdése van, azt kitiltják. szerintem felesleges rögtön politikai állásfoglalásra gondolni.

2011. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Minden nekik nem tetszőt törölnek!!

Az a kérdés meg, hogy egy kiskorú csaj szexel az apjával, az hetekig fenn volt!!


Arról nem beszélve, hogy a szexkérdéseknél,

SOHA sem tartják be a saját előírásukban szereplő korhatárt !!

A LEGTÖBB KÉRDEZŐ ÉS VÁLASZOLÓ, MÉG KISKORÚ !!!

Azaz, messze nincsen 18 éves!!

2011. dec. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!