Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mik azok az alapvető értékek,...

Mik azok az alapvető értékek, amik nem változtak a FIDESZ-ben az elmúlt 24 évben?

Figyelt kérdés

Kósa Lajos mondta a 24. FIDESZ-születésnapon, hogy nem változtak az alapítás óta az alapvető értékek.


Akkor lehet, hogy én nem figyeltem jól, de kezdetben ateisták voltak, ma bigott katolikusok, liberálisok voltak, ma konzervatívok, kozmopoliták voltak, ma nacionalisták, EU-pártiak voltak, ma EU-ellenesek stb. Kósa szerint a szabadság és a demokrácia ezek az alapvető értékek, de ez meg azért nem stimmel, mert pont ők számolják fel a szabadságot és a demokráciát, ezt mindenki látja.


[link]



2012. márc. 31. 07:10
 1/5 Valaki0702 ***** válasza:
Minden ami nem becsület.
2012. márc. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Alapvető micsodák???


Egyébként szerintem ezek nem az értékek, hanem a világnézet, meggyőződés, álláspont vagy nem tudom hogy írjam. Értékekre gondolom inkább arra gondol...



Á francokat, fogalmam sincs mit ért értékek alatt. :D

2012. márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Kósa által mondottakon magam is megdöbbentem. Egyetértek a kérdést feltevővel. Mindenben változtak.
2012. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyot változott az biztos és úgy látszik ez az embereket nagy részét nem zavarja, de ez a többi pártot is minősíti.
2012. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a hatalomimádat
2012. ápr. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!