Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vannak az oldalon Jobbikos...

Vannak az oldalon Jobbikos szavazók? Szerintetek lehet egy meleg is Jobbikos, és hazafi?

Figyelt kérdés
f
2012. ápr. 25. 18:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2012. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Vannak- elvétve, ha épp nem moderálják őket:)


Lehet meleg egy jobbikos szerintem ( miért ne lehetne, bár nem jellemző), viszont valszleg nem ő fog az Andrássy úton bajuszos pompomlánynak öltözve tollal a seggében riszálni.

2012. ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

természetesen lehet

nem baj, ha vki meleg

az a baj, ha hirdeti, emlegeti, reklámozza, előnyt kér ezért

2012. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Persze, szerintem lehet.

Hisz az, hogy valaki mit csinál a hálószobában, magánügy. Jó, nyilván az Andrássy úton való végigvonaglás egy másik kérdés, de szerintem, aki a Jobbik által képviselt értékrendet érzi magáénak, az nem is ilyen értelemben vett "díszb.zi".

Ha pedig valaki fontosnak tartja a hazát, a magyar föld védelmét stb., attól, hogy meleg, nyugodtan lehet jobbikos.

2012. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
# 5/5 : te dk-s kém vagy,lebuktál:)))
2012. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

Mi köze a hazafiasságnak és a politikai nézetnek a nemi orientációhoz?Mert szerintem semmi.Egy meleg is lehet jobbikos.A kettő nem zárja ki egymást.

A jobbik úgyis most szavazókat gyűjt és nem hiszem hogy válogat , csak cigány ne legyen.

2012. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Tévedsz: cigány is lehet, sőt, ismerek zsidó jobbikost is. Más kérdés hogy a köztudatban egészen más kép él a jobbikról - hála a "fogjunkösszeafasizmusésaszélsőjobboldalinácihordaellen" média áldásos tevékenységének.
2012. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Ozmium42 ***** válasza:
0%
Az lenne a legjobb, ha a deviánsok, és itt általában a devianciára, nem csak a szexuális ferde hajlamokra gondolok, nem akarnának közénk állni, hanem azzal segítenék a legtöbbet, ha nem hátráltatnának.
2012. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem minden fenntartás nélkül lehet.
2012. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Meg hideg is, néger is vagy akár eszkimó. Mivel a hatályos jogszabályok szerint egy párt nem utasíthat el párttagságra jelentkező embereket vallásuk, bőrszínük, nemük vagy - esetedben - hőmérsékletük miatt, így igen, lehetsz jobbikos (melléknév - kisbetűvel írandó). A hazafiság követelményeiről pedig nincsen hatályos törvény, sem rendelet, szóval ez a lelkiismeretedre van bízva - nem kell engedélyt kérned senkitől.
2012. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!