Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Gyerekek ezt megszívtuk de...

Gyerekek ezt megszívtuk de nagyon! Ha nem Magyarországra születünkmég jó sorunk is lehetett volna, de itt csak probálkoznak, de nagyon nem megy senkinek sem! Igazam van?

Figyelt kérdés
20 éve kínlódnak ezek a nagytudású politikusaink azztán egyre több adót fizetünk. Lassan jón a fing adó a büfi adó!!

#megszívtuk!
2012. ápr. 29. 22:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%

Részben igazad van, de azért ez a "Ha nem Magyarországra születünk..." dolog picit csalóka...!

A világon van vagy 150 olyan ország, ahol rosszabb sorunk lenne!

2012. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Magyarország akármennyire is rinyál mindenki világszinten fejlett állam. Európán belül is a fejlettek között van. Közép-Eu-s szinten átlag ország, Nyugat-Európához képest elmaradott valamelyest. Inkább adj hálát az égnek, hogy ide születtél, és nem Afrikába, Indiába, Kínába, Latin-Amerikába, Pakisztánba, stb. A világ lakosságának 90%-a rosszabbul él nálad.
2012. ápr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
Születhettél volna akár egy kínai rizstermesztő faluban, ahol az ötéves gyerekek is dolgoznak már. Vagy születhettél volna egy brazil nyomornegyedben, vagy születhettél volna Indiában, esetleg Ausztráliában a semmi közepén, egy száz fős félig-meddig szellemfaluban. Melyik jönne be inkább?
2012. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 tetro ***** válasza:
97%
Tudod, senki és semmi nem korlátoz abban, hogy kivándorolj Szudánba és törzsi háborút vívj. Ezeket a kérdéseket este ilyen Szörny Rt alakok teszik fel, akik nappal nem bújhatnak elő?
2012. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
36%

A politikusoknak nem érdeke, hogy neked jobb legyen, vagy többet keress. Nekik az az érdekük, hogy jöjjenek a külföldi befektetők, az olcsó munkaerő reményében.

minden választás előtt hazudoznak, hogy kolbászból lessz a kerítés stb... amikor megválasztják őket, akkor meg csak panaszkodnak, hogy az előző kormány a hibás, és ez így megy négy évente.

Ha rajtam múlna, olyan párttal kormányoztatnék, akinek még nem volt alkalma bizonyítani.

2012. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
91%
Ha rajtam múlna, akkor felállítanék egy szakértői kormányt és az egész jelenlegi parlament menne a levesbe.
2012. ápr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy csökken a gyerekszám, úgy nő a hülyegyerekszám.
2012. ápr. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Sőt valamelyik válaszolónak írom akkor vissza lehet mennia barlangba is!

Én simán arra gondoltam hogy nemhogy jobb lenne hanem egyszerűen romlanak a körülményeinek (részben megyünk vissza a barlangba!)

Én is arra gondoltam egy külföldről "bérbevett" politikus gárda kellene akikben nincs magyar mentalitás és érdekek nélkül talán rendbe tudnák hozni hogy az állam pénze ne tudjon kivándorolni bizonyos ismeretségekhez!

2012. ápr. 30. 01:15
 9/35 anonim ***** válasza:
A magyar mentalitás az mi? Minden, ami rossz?
2012. ápr. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
Ja, a fing meg a büfi adó után jöhet az Adó adó (nehogy már ingyen adózzunk!)
2012. ápr. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!