Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik ideológiája lényegébe...

A Jobbik ideológiája lényegében a barbarizmus?

Figyelt kérdés

Ne nézzétek pejoratív szónak, a barbarizmus eredetileg egy tudományos kifejezés, társadalomtudományi kontextusbeli jelentése, a más kultúrákból átvett és a tudományos felfedezések hatására formálódott világkép és társadalomkép elvetése, és ehelyett egy nép ősi, hagyományos, magától kialakult világképének, társadalmi rendszerének, szokásainak és jogrendszerének visszahozása.



Ezen definíció alapján a Jobbik egy barbarista párt?



2012. ápr. 30. 14:26
1 2
 11/16 Valaki0702 ***** válasza:
12%

Kalergi!

Kezeltesd magad ha a Jobbikosokat tartod alkesznek!

2012. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%

Valaki

1: Hova írtam ilyet?

2: Helóta.

2012. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Az utolsó szó nem sértés akart lenni, csak emlékeztető.
2012. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

". Aki a Jobbikkal nem elégedett az elsősorban önmagával nem elégedett."


Nem, én elégedett vagyok magammal. Ellenben nem vagyok elégedett a jobbikkal és a csőcselékével.

2012. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Napvilágra került olyan statisztika, hogy felsőfokú iskolások között nagyon sok a jobbik szimpatizáns. Tiz feles után el is hiszem. Egyébként avval, hogy valaki pl jogot tanul nem biztos, hogy müvelt ember. A müveltség az emberi kapcsolatok rendszere és az nem az elolvasott könyvek köteteinek számától függ. Ezt ugyan tanítják -e az iskolában, mert ha nem barbárok maradnak, mert aki sokat tanul semmit sem tud. Az emberi kapcsolatok rendszere, technikája a családból gyökerezik és a társadalomban fejlődik.
2012. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bárcsak azok lennének és felfalnák a nem barbár de ... vérszívókat!!!
2012. máj. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!