Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Gyurcsány sokat emlegetett...

Gyurcsány sokat emlegetett volt anyósa valóban gyilkosság áldozata lett évekkel ezelőtt?

Figyelt kérdés

Magam nem találtam róla semmit, de egy kommentelő ezt az érvet hozta fel nekem, de hiába kerestem rá, nyomát nem leltem az információnak.

Van valki aki esetleg jobban ismeri a családi sztorijait?



2012. máj. 4. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha én is írok hülyeséget azt is elhiszed?
2012. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány anyósa VOLT, de az első még mindig él!

[link]

2012. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bognár Edina anyjáról van szó, a 2. feleségéről.


"Első felesége Rozs Beatrix, akit még a gimnáziumban ismert meg.


Második feleségét, Bognár Edinát Pécsett ismerte meg. 1985-ben házasodtak össze. Bognár Edina két gyermekkel ajándékozta meg Gyurcsány Ferencet: 1988-ban Péterrel, 1990-ben pedig Bálinttal.


Harmadik, jelenlegi felesége Dobrev Klára, Apró Antal unokája. 1994 óta élnek együtt, két közös gyermekük van (Anna, 1996; Tamás, 1997)."


link: [link]

2012. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első. Nem, nem hiszem el, ennél sem hittem, ezért tettem fel a kérdést itt, hátha tudja valaki. Ahogyan választ is kaptam a kérdésemre, amit nagyon köszönök!!!
2012. máj. 4. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
3 feleség, nem semmi... Biztos mind a két szép szeme miatt mentek hozzá.
2012. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A vicc, hogy ő jött ki jól a házasságokból, az alaptőkét az asszony szülei adták. Nem minősíteném.
2012. máj. 4. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
Ne legyetek ilyen rosszindulatúak: ő biztos jól megdolgozott érte:)
2012. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!