Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem látják be a politiku...

Miért nem látják be a politikusok, hogy a magyar népességcsökkenést afrikai bevándorlókkal kéne ellensúlyozni?

Figyelt kérdés
2,5 millió fekete afrikai pont tökéletes lenne.

2012. jún. 14. 08:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ezt most csak valami vicc volt, ugye?
2012. jún. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nem szükséges, már van itt egy sötét bőrű népcsoport, amelyik gondoskodik a szaporulatról.
2012. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Minek? A cigányok mellé? Aki ismeri az afrikaiakat az tudja,hogy kábé annyira szeretnek dolgozni mint a cigányok, A munkatempójuk is kimerül abban hogy csak álldogálnak a lapát mellett, és minden jogaikat pontosan tudják. A segélyeket első körben felvennék..Nagyon kevés afrikai van aki tud és akar is dolgozni..(tudom mert nagyon sok Afrikai kollégám van,és csodálatra méltó a lustaságuk..A főnök meg nem rúghatja ki őket,mert akkor rohannak a bíróságra a jogaikkal)
2012. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

"Ti szexelnétek velük?"


Nem nagyon csípem a feka csajokat, azért van köztük is 1-2 jó is.

De akkor inkább már sárgákat hozzanak. Azokat sunáznám.

2012. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"magyar népességcsökkenést afrikai bevándorlókkal kéne ellensúlyozni"


Kérdező, a magyar népesség csökkenést csak magyarokkal lehet ellensúlyozni. A kérdés is hibás.

2012. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező.

Kifejtenéd bővebben hogy az éneklésen és a táncon kívül még mi az a "rengeteg" dolog amit az igen magas intelligenciával megáldott fekete népség még tud? Vagy soroljam én neked?

Sztrájkolni,szervezett bűnözés ,fajirtás(természetesen saját)háborúskodás...Írnál nekem valami maradandót alkotó (fizikai dologra gondoltam)fekete harcost? Most nem az ének-zene-tánc-sport rovatra gondoltam!!!

Ui: Próba képen költöztess magad mellé 1 jófajta szabolcsi cigány családot,ugyan nem annyira feketék de a fíling hasonló.

2012. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Tényleg! Milyen szép is lenne, egész nap csak a feketékkel énekelni, szexelni,gyártani a tarka gyerekeket, nézni a repülő úúúúúhajókat az égen....
2012. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Shai-Hulud ***** válasza:

... és heti 2 dollárból élni, mint Fekete-Afrika egyes vidékein...


Én inkább maradnék az európai körülmények, az európai emberek között, és inkább az európai munkatempót és az európai életmódot választanám.

2012. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
számomra te lettél a nap idiótája, egyszer talán elcsap egy kamion. komolyan.
2012. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Elég drága lenne a kezelése a többszázezer AIDS-esnek, akiket behurcolnál szíved szerint.
2012. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!