Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen végzettségetek van, és...

Milyen végzettségetek van, és milyen pártra fogtok szavazni 2014-ben?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 20:10
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
82%

"Pro Patria válasza:


Kedves 07:21-es!

Rajtad kívül mégis mindenki leírta:) Mindenképp feltűnő.

A Fideszre. Gimnáziumi érettségim és angol nyelvismeretem van. 19/F."


tehát a nagy élettapasztalatoddal osztod az észt

mennyit is dolgoztál eddigi életedbe? ja hogy anyuci eltartott és ezért szereted a fideszedet

majd ha 3-4 különböző kormányciklus alatt eltartod magad és rájössz hogy a jelenlegiben 2 munkahely kell ahhoz hogy ne dögölj éhen esetleg felébredsz

2012. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Pro Patria ***** válasza:
32%

Kedves 15:54-es válaszadó, engem kifelejtettél, velem együtt 5.


-----------


Kedves 19:31-es válaszadó!


Ha nem haragszol, kimásolom egy másik felhasználó hozzászólását erre:


"Komolyan mondom, annyira buták, de annyira buták az emberek. Belenéznek a kis pénztárcájukba, és kijelentik ez alapján, ki a jobb miniszerelnök, vagy ki a rosszabb. Az országban zajló tényleges folyamatokra nem is figyelnek, vagy a komolyabb gazdasági tényezőkre. Gyurcsány osztott sok pénzt, sok nyugdíjat, akkor jó volt, épített sok autópályát, fain volt. Hogy közben az államadósságot feltolta, az nem számít. De ami a legsúlyosabb, hogy adókkal terhelte le a gazdaságot. A vállalkozásokat ma is olyan brutális adók terhelik, ami mellett már nem éri meg foglalkoztatni. Kevés a munkahely? Hát ezért van!

Kicsit túl kéne már nézni a pénztárcán..." - szokimondo01

2012. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

"Pro Patria válasza:

Kedves 07:21-es!

Rajtad kívül mégis mindenki leírta:) Mindenképp feltűnő."



Mi ebben a feltűnő? az hogy nem írtam iskolai végzettséget?


Írhattam volna hogy négy diplomám van és hét nyelvből felsőfokú nyelvvizsgám, ha ezt leírtam volna most nyugodtabb lennél? és ebben az esetben többet érne a szavazatom mint egy egyszerű emberé akinek csak nyolc általános iskolai végzettsége van ????? :-))) 1 ember 1 szavazat.

2012. júl. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
39%
Magyar vagyok és Jobbik.
2012. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 Pro Patria ***** válasza:
11%

Kedves 07:34-es!


Nos, igen. A politika pontosan az a terület, ahol nem elég, ha valaki tudja, mennyi idő alatt köt meg a beton, hanem szélesebb ismeretanyagra, általános műveltségre van szüksége a helyes döntéshez. Ha valaki 8 általánossal rendelkezik, akkor pontosan annyit fog látni az országban zajló folyamatokról, hogy jut-e pénz kétliteres Domestos-ra, és a drágábbik szalámit veheti-e meg, avagy sem. Ez pedig messze nem rálátás.

Ettől függetlenül persze a diplomával nem adnak észt is, és nem becsülöm le a kétkezi dolgozót, de vannak szellemi témakörök - és ez éppen ebbe a kategóriába esik.

Magam a választójogot elve érettségi megszerzéséhez kötném.

2012. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Latom mukodik a jo oreg "oszd meg es uralkodj"-elv...

Ma Magyarorszagon nincs olyan part, amelyik hiteles lenne.

Persze, legfontosabb, hogy csokkentsuk az allamadossagot, de!

Addig, amig az egyszeru melos azt kell, hogy nezze, hogy meg tudja-e venni a 2 literes Domestos-t, vagy futja-e a dragabb szalamira, addig az ilyen kis szarosseggu Zsiga Marcell (vagy ki a...) meg gennyesre keresi magat?

Nem ugy lenne korrekt, hogy akkor kozos teherviseles, nem kerek csak 100 ezret? Aztan ha kikerult az orszag a sz@rbol, lehet habzsi-dozsi?

En mondjuk csak egy-egy lampaoszlopot adnek, meg 2 meter kotelet az osszenek, aki az elmult husz evben a husosbodon kozeleben volt...

2012. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
53%
Én most szavazok arra, hogy decemberben halljon ki Magyarország, tudod miért? mert vannak hazugok komcsik meg társaik tehát inkább én a világvégére meg magamra :)
2012. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
63%
sajnálom, de amíg a lokálpatriotizmusból nem lehet kenyeret venni, addig engem igenis a pénztárcám vastagsága fog érdekelni elsősorban és nem az, hogy Magyarországot hova rangsorolják Európa szinten.
2012. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Ez tetszik diplomások és Fideszre szavaznak :)Ok ,biztos megéri ,mert miért is ne.Magamról annyit ,hogy van 3 szakmám és közel 30 évesen nincs melóm ,mert vidéki vagyok olyan volt hogy ingyen dolgoztam hátha felvesznek ,meg odaadtam a fizetésem albira másra meg már nem jutott és igen én arra szavazok ,hogy elhúzok innen és aki itt marad nyugodtan szavazhat A Diktorra ,Libásra ,Öszödi Böszmére ,Sz@rházira vagy tőlem a Bajusz Lalira is NEM ÉRDEKEL.Csak az lesz a gond ,hogy az itt maradtak között nem lesz ki dolgozzon és akkor vége az agyalgatásoknak és külömböző véleményeknek ,mert majd az összeomlás szélén lehet ,hogy rá jönnek hogy az ébérért güriző kisembernek nincs melója nekik sem lesz nyaralás görögbe meg még lehet ,hogy plussz jutatások sem és ha lesz szavazás én direkt majd kint szavazok Viki bára ,hogy minél nagyobb sz@rba éljenek akik itt vannak és nem becsülték meg a jövőjüket alias a fiatalságot(akik kitermelnék volna azt a nyomorult nyugdíjat)
2013. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
26%
Felsőfok, Jobbik.
2013. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!