Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nézitek rosszul a dolgokat?

Miért nézitek rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nos, rövid kérdés. A legtöbb magyar aszerint szavaz, hogy a párt jobb, vagy baloldali. Mert ő maga is az egyik oldal "észjárásával" ért egyet.


De miért nem azt nézitek, hogy a párt mit akart elérni az országgal, és hogy hogyan viselkednek?


Mert igen, bárki lehet egyszer jobb, egyszer bal oldali, ha egyik választásnál az egyik a másiknál a másik "érvényesül" jobban.


Szóval mért a bal vagy jobb oldal fele huztok ahelyett, hogy átgondolnátok a pártokat?


Tisztelet a kivételnek, de sokan voltak, akik nem fogadták el, amit most olvastam, hogy egyesek a Jobbikot és a nemtudom melyik másik oldali pártot támogatják.


Simán lehet 2 állást is foglalni, majd ezek közül gondolkozni, úgy hogy egyik jobb másik baloldali.



2012. júl. 21. 19:43
1 2
 1/17 yeppy ***** válasza:

18 éves vagyok, nemrég kezdtem belemászni a politikába. Első dolgom az volt, hogy bementem minden (a lakhelyemen) megtalálható párt irodájába és beszélgettem velük.

Most kezdem elnyerni politikai identitásomat és tisztában akarok lenni a dolgokkal. Nekem ez volt az első, hogy meg kérdezzem, mik a terveitek az országgal?

Itt van előttünk sok-sok párt és tényleg ez a baj, hogy az emberek olyan szinten nem képesek kinyílni, még végig hallgatni se más véleményét, hogy az valami hihetetlen.

2012. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Én nem oldal, hanem gazdasági program szerint szavazok.
2012. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"De miért nem azt nézitek, hogy a párt mit akart elérni az országgal, és hogy hogyan viselkednek?"


Mert hazudnak, és képmutatóan viselkednek.

2012. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De ez akkor is hülyeség! Mi ez a bal és jobb állásfoglalás?


Akkor ennyi erővel: Bal oldali leszek, mert balkezes vagyok!

Úgy kéne nézni rájuk, hogy mind egyforma "oldalon" vannak.

2012. júl. 21. 21:34
 5/17 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amik visszataszítóak, akár az egyik akár a másik oldal számára. Azon nem tudják magukat túl tenni, köztük én sem, ezért soha nem szavaznék arra a pártra.
2012. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ezzel a logikával, ha van egy párt, ami tönkreteszi az országot nyilvánosan, márcsak azért is rá szavazunk, mert ő a mi oldalnézetünkön áll?
2012. júl. 22. 18:31
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Azok után,hogy 2-szer is arra apártra voltak képesek szavazni amely az mszmp-ből lstt,lehet,hogy el se megyek szavazni.Vajon tudták ezek,hogy mi volt az mszmp? Ha tudták,s mégis rászavaztak (egymásután Kétszer!!!!!) akkor ez minősíti azokat. Ha nem tudták ,akkor meg az minősíti azokat.Nem is érdemelnek mást,csak amit kaptak.
2012. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De elkell menni szavazni, csak józan ésszel kell látni a dolgokat.


Aki bal aki jobb, be kell ismerni, hogy most a jobbik helye jön... Ideje tenni is azért, hogy "otthon" érezzük magunkat!


Ha Fidesz-t, MSZP-t választunk, csak "szóban nagy a szájuk", valódi alapjuk nincs! LMP-ről meg nem mondok semmit! Inkább!


Így egyedül csak a jobbik maradt! Ne adjuk vissza az MSZP és Fidesz kezébe az országot. Aki jobb aki baloldali, az is probálja most ezt elfelejteni, mert közös érdek, nem az enyém, nem a tied, hanem az egész országé.


Ha a jobbiknak "se sikerül" bár ne adja isten, legalább kipróbáltuk őket is! De inkább egy "lehetséges új jövő" mint egy biztos bukás a "Fidesz és MSZP" jóvoltából.

2012. júl. 24. 17:10
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért nem szavazunk a Jobbikra, mert jobboldali, hanem mert nem értünk velük egyet.


Nem vagyok abban se biztos, hogy otthon érezném magam egy olyan országban, ahol a Jobbik van hatalmon, és ezzel valószínűleg nem vagyok egyedül. Inkább nem akarom kipróbálni, köszönöm.

2012. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mint a Fidesz és MSZP már többször eljátszotta becsületét és országot. De Jobbikra biztos nem szavaznék,mert az csak káoszt okozna.
2012. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!