Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Ti nézitek ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti nézitek ezeket a dolgokat egy férfin?

Figyelt kérdés

Ti nézitek hogy egy fiú arca,hogy néz ki oldalról vagy,hogy milyen formája van az orrának? :$

Mert nekem oldalról elég formátlan az orrom.. a közepénél domborodik..mármint nem egyenes a tetején..


Csak az válaszoljon légyszi aki komolyan vesz .. köszönöm


2012. ápr. 2. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát hogyne!

ha a külsőnél tartunk,ott az arc a legfontosabb

nekem legalábbi:$

2012. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megnézem igen , a külső nagyon fontos.Az orr meg az arc egy meghatározó karaktere.Így kép nélkül nem tudom megítélni.
2012. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A közepénél domborodik. Ezt így [link] vagy inkább így [link] kell elképzelni? Esetleg teljesen máshogy "domborodik a közepénél"?
2012. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Míra98 válasza:
Nekem is fontos az arc,sőt!
2012. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Plasztikai műtét......
2012. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

fontos az arc,de az összkép a fontos amit senki nem bír felfogni! :)


ha tetszik az egész gyerek,nem érdekel ha van egy kis pukszli az orrnyergén,vagy éppen nyári szünet van a fogai között!

kisugárzás!az orrod miatt ne legyenek komplexusaid!

2012. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem nézem. Mármint ha egy hapsiban megfog valami, de az orra nem tetszik, akkor rohadtul nem fog érdekelni, h nem tetszik az orra. senki sem lehet tökeletes, de attol meg lehetsz stilusos es megkapo a domboru orroddal is, es ez a lényeg a csajoknál! ha valaki belédszeret a modorod, stilusod, kedvességed, sármod stb miatt, akkor nem fog elhagyni az orrod miatt, azt megmondom. ha meg valaki amiatt nem jön össze veled, akkor az jobb is ha elmegy a bánatba. :)
2012. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jajj én imádom ha egy pasinak különleges az arca,és főleg ha az orra összhangban van az arcával tök aranyos és szerethető tud lenni.
2012. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


[link]


[link]


Valami ilyesmi.. Aki látta már a walking dead sorozatot akkor a Shane nevű szereplőéhez hasonló.. de nem nagyságra hanem formára ..


És engem ez nagyon zavar :(

2012. ápr. 2. 20:01
 10/12 anonim ***** válasza:
ne legyél már ilyen buta önbizalom hiányos, ez egy teljesen normális orr:)
2012. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!