Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nézitek rosszul a dolgokat?

Miért nézitek rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nos, rövid kérdés. A legtöbb magyar aszerint szavaz, hogy a párt jobb, vagy baloldali. Mert ő maga is az egyik oldal "észjárásával" ért egyet.


De miért nem azt nézitek, hogy a párt mit akart elérni az országgal, és hogy hogyan viselkednek?


Mert igen, bárki lehet egyszer jobb, egyszer bal oldali, ha egyik választásnál az egyik a másiknál a másik "érvényesül" jobban.


Szóval mért a bal vagy jobb oldal fele huztok ahelyett, hogy átgondolnátok a pártokat?


Tisztelet a kivételnek, de sokan voltak, akik nem fogadták el, amit most olvastam, hogy egyesek a Jobbikot és a nemtudom melyik másik oldali pártot támogatják.


Simán lehet 2 állást is foglalni, majd ezek közül gondolkozni, úgy hogy egyik jobb másik baloldali.



2012. júl. 21. 19:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Jó. Értem. És a 4 nagypárton kívül szerinted lesz-e a többség olyan, hgoy egy kisebbre szavaz?


Tuti ezek közül kerül valaki élre. Én se teljesen szimpatizálok a jobbikal (az eu-val még dolgunk van), de innen csak ő az egyetlen "esélyes" nem %-ra értettem.

2012. júl. 25. 15:22
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
A Jobbik képes kizárni egy embert a származása miatt. Ilyen kormányt akarsz?
2012. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Én nem kérem tőle hogy zárja ki a "romákat" "zsidókat", de azt becsülöm benne, hogy a "magyar" népet helyezi előtérbe.


Az túlzás amit tesz, de jelenleg valjuk be, a romák vannak "elöl". Ezt vissza kell adniuk nekünk "magyaroknak".


elvétve "MAGYAR - ország" nem "ROMA -ország" vagyis ne mi magyarok érezzük már magunkat kisebbségben.

2012. júl. 26. 19:17
 14/17 anonim ***** válasza:
Balodal , Jobboldal dolog!A kettô oldal teljesen más irányból közelit a problémák megoldásához, melyik-melyik a saját értékrendjét szem elôtt tartva , tehát aki húz a jobb oldalra annak az embernek az érékrendje közelebb àll vagy teljesen megegyezik azzal .Akinek csak közel àll az talán àt csábitható, de akiè teljesen megegyezik azt nem hinném, mert túl nagy ellentét van!
2012. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én azért így szavazok mert elveim vannak és bizonyos értékekhez tartom magam.Ha én félem az Istent és szeretem a hazát akkor nyilván nem fogok istentelen és kozmopolita baloldali pártokra szavazni.Számomra a jobboldali elvek az irányadók.A becsület és a hűség mindennél előbbre való,ezért nem igazán érdekel,hogy a balosok mit akarnak "elérni az országgal".

Ezek nekem fontosabbak mint az,hogy mennyi lesz a nyugdíj meg ilyenek.

2012. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor a kereszténység szellemében kezdetnek oszd meg, amid van a szegényekkel!
2012. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha még arra is képesek voltak,hogy a gyílkosok szellemi utódjaira,az mszmp-ből lett mszp-re szavaztak (egymás után kétszer!!!!),azok után még mit vársz?Komcsi rezsinek nem voltam barátja,de (utólag látva) jól tették,hogy csak egy-re szavazhattak! ezek nem érdemlik a szav.jogot.

Vajon akkor is így szavaztak volna ha az ő fiát akasztják fel mert az egész országnak jót akart,hisz a főcél az volt,hogy kiűzzék a batolakodót.

2012. júl. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!