Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Reális ez a 8-20-ig nyitva...

Reális ez a 8-20-ig nyitva tartó kormányablak pl Borsodban?

Figyelt kérdés
Gondolom az volt a cél, hogy a dolgozó ne hiányozzon a munkából ügyintézés miatt. Télen este 5 után ki fog egy hivatal ajtaján belépni? A munkanélküli nem hiányzik a munkából, a járási településekről így is piacnapokon vagy sztk-s vérvételi napon reggel akar mindenki ügyet intézni. Főleg a tömegközlekedés sem kormányablak barát manapság. Ismét olyanok döntöttek olyanról, amiről halvány gőzük sincs, hogy hogyan működik a való világ?!
2012. aug. 26. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Épp ma néztem meg az ügyfélfogadási időt, mert intéznivalóm van, és én is meglepődtem. Mondjuk tök jó, hogy nem kell szabadnapot kivenned, ha egy EU-s tajkártyát akarsz kiváltani vagy bármi, de mondjuk ha 6ig lennének nyitva (egy héten 3x), akkor is bőven odaérne mindenki. De legalább tényleg egy hely, ahova bármikor lehet menni, néztem a navot is, kétszer vannak délután (is), de ott meg eddig mindig annyit vártam, hogy nem tudom, ha egy órával zárás előtt beesek, még sorra kerülök-e..
2012. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy okos húzás .. én este 5 után érek rá... így legalább a szabadnapomon nem kell az ügyeket intézni, hanem pihenhetek ...
2012. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy van ahol megéri, de Borsod, Heves, Nógrád megyékben nem biztos. Bp-en vagy Szegeden biztos jól jön.
2012. aug. 26. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!